صفحه 7 از 42 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 414

موضوع: انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

دوستان من نامه ی پذیرش رو از دانشکاه برام ایمیل کردند. میتونم با پرینت رنگیش برای ویزای دانشجویی اقدام کنم؟؟

Junior Member

سلام
    من مهندسی کامپیوتر دارم از دانشگاه دولتی و چند مدرک تخصصی سیسکو هم دارم (CCNA , CCNP) بعلاوه ی چند مدرک تخصصی شبکه
    می خوام برای یک کار network engineer اقدام کنم در ترکیه
    حدودا یک سال سابقه کار دارم
    آیا می تونم کاری بگیرم ؟
    آیا اصلا چنین شرایطی وجود داره ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید که از کجا و چطوری می تونم کار پیدا کنم ؟

ُسفارت ترکیه شورشو درآورده.
    اول آگوست مدارک رو واسه ویزا تحویل دادم گفت 6 ام بیا ویزا رو بگیر. امروز رفتم میگه 26 آگوست بیا!!!!!!
    واقعا چی فکر کردن. فکر کرده میخواد ویزای شینگن صادر کنه.
    ویرایش توسط panda : August 7th, 2012 در ساعت 01:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    ُسفارت ترکیه شورشو درآورده.
    اول آگوست مدارک رو واسه ویزا تحویل دادم گفت 6 ام بیا ویزا رو بگیر. امروز رفتم میگه 26 آگوست بیا!!!!!!
    واقعا چی فکر کردن. فکر کرده میخواد ویزای شینگن صادر کنه.
    ای بابا! اینطوری که نمی شه.تا نامه پذیرش بیاد بخوایم ویزا بگیریم مهلت ثبت نام که گذشته.برای ثبت نام هم که بیش تر دانشگاه ها ویزا رو می خوان.پس چرا بعضی ها 5 روزه گرفتن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mish نمایش پست ها
    ای بابا! اینطوری که نمی شه.تا نامه پذیرش بیاد بخوایم ویزا بگیریم مهلت ثبت نام که گذشته.برای ثبت نام هم که بیش تر دانشگاه ها ویزا رو می خوان.پس چرا بعضی ها 5 روزه گرفتن؟
    والا طرف 1 ساعت وقت منو گرفت, برگه ی رسید منو گم کرده بود, طلبکارم بود!!!! واسه همین عصبانی شدم دیگه نپرسیدم چیزی.
    فردا زنگ میزنم سفارت ببینم چند روزه صادر میشه معمولا, شاید مال منو اشتباهی گفت 26 بیا. خیر سرم میخواستم واسه ارز ثبت نام کنم ببینم میدن یا نه.
    اگه اینجوری باشه میرم تبریز میگیرم. والا!
    فقط فکر کنم سفارت اونجا کسی فارسی بلد نباشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    والا طرف 1 ساعت وقت منو گرفت, برگه ی رسید منو گم کرده بود, طلبکارم بود!!!! واسه همین عصبانی شدم دیگه نپرسیدم چیزی.
    فردا زنگ میزنم سفارت ببینم چند روزه صادر میشه معمولا, شاید مال منو اشتباهی گفت 26 بیا. خیر سرم میخواستم واسه ارز ثبت نام کنم ببینم میدن یا نه.
    اگه اینجوری باشه میرم تبریز میگیرم. والا!
    فقط فکر کنم سفارت اونجا کسی فارسی بلد نباشه؟!
    شاید اشتباه کرده.نگران نباشید.حالا زنگ زدید بگید چی گفتن.
    ایشالا که زودتر می دن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ترکیه و مسائل مرتبط ( سوالات كلي و متداول )

سلام دوستان
    کسی میدونه برای ویزای دانشجویی چه مدارکی میخواد؟ سایت دانشگاه استانبول تکنیک در فایلی که پیوست کردم مدارکش رونوشته، به حساب بانکی هم اشاره کرده. من چون شهرستانم میترسم برم کنسول یا سفارت بعد مثلن نامه از بانک بخوان مجبور بشم دوباره برگردم...
    اینه که اگر از دوستان دقیق راهنمایی بفرمایند که چه مدارکی میخواد ممنون میشم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط al60a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای ویزای دانشجویی چه مدارکی میخواد؟ سایت دانشگاه استانبول تکنیک در فایلی که پیوست کردم مدارکش رونوشته، به حساب بانکی هم اشاره کرده. من چون شهرستانم میترسم برم کنسول یا سفارت بعد مثلن نامه از بانک بخوان مجبور بشم دوباره برگردم...
    والا من از سفارت تلفنی پرسیدم و به مقطع تحصیلی اشاره نکردم گفت:
    اصل و کپی پذیرش - اصل و کپی پاسپورت - عکس - تکمیل فرم ویزا که من تایپ کرده بودم کلا. اونجا هم به یک آقایی داشت میگفت باید تایپ شده باشه حالا دقیق نمیدونم مربوط به چی بود.
    اگه فرم رو نمیتونین پرینت کنین تهران کنار سفارت ترکیه, سفارت آلمانه . کنارش کوچه برلن هست . چند قدم پایین تر یک پاساژه که بیمه و کپی و اینا انجام میدن. اونجا باید داشته باشه و اگه نیاز به تایپ کردن مشخصات باشه خودشون انجام میدن چون میدونن ترکیه یا آلمان چه جور مدارکی میخوان و چه جوری باید باشه.

البته من مدارکو دادم ولی برای مقطع کارشناسی بود و اینکه چیزی به نام گواهی مبنی بر داشتن توانایی مالی قید نشده بود در برگه پذیرش.
    میتونین تماس بگیرین اگه بردارن! فکر کنم جمعه و شنبه تعطیلن.
    http://tehran.emb.mfa.gov.tr/
    Telefon:+98 21 3 595 11 00

فرم:
    http://tehran.emb.mfa.gov.tr/ShowInf...aspx?ID=152917

حالا مگه چقدر شهریشه که مدرک توانایی مالی هم میخواد!! همه جا یک گیری باید بدن!

البته از اونجایی که من یک ساعت اونجا معطل شدم و داشتم به حرفا گوش میدادم!!! طرف داشت میگفت که مثلا سفارت ترکیه در نروژ قوانین سفارت ترکیه در ایران رو نمیدونه . ما هم قوانین سفارت اونجا رو نمیدونیم. در نتیجه فکر کنم هر سفارتی یک قوانینی داشته باشه. شاید یکی بخواد یکی نخواد . نمی دونم. مثلا به طرف که نروژی بود گفته بودن میتونی از سفارت ترکیه در ایران واسه ترکیه ویزا بگیری. طرف اومده بود اینجا ولی بهش گفتن نمیشه باید بری نروژ . چون اقامت ایران نداری که ما بهت ویزای ترکیه بدیم از اینجا!! در حالیکه طرف از سفارت ترکیه در امارات تونسته بود واسه ترکیه ویزا بگیره.

بازم دوستانی که از این دانشگاه پذیرش و ویزا گرفتن بهتر میتونن راهنمایی کنن...
    ویرایش توسط panda : August 10th, 2012 در ساعت 01:27 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط al60a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا جایی که من از سفارت سوال کردم نامه بانک نخواستن.البته من مقطع لیسانس رو پرسیدم.برای اطمینان زنگ بزنید.یکشنبه تا پنج شنبه ها 9:30 تا 12:30 بخش کنسولگری جواب می دن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان یه خبری شایع شده که میگن ترکیه جدیدن واسه هر نوع مسافرتی ویزا میخواد. خبری دارید شما؟ حقیقت داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)