صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: پذيرش در ترم بهار

Junior Member

پیش فرض پذيرش در ترم بهار

سلام

آيا كسي اطلاع داره كه كسايي كه در ترم بهار پذيرش دارند در زودترين زمان ممكن كي نامه I20 به دستشون مي‌رسه؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در ترم بهار

بچه‌ها لطفا اگر اطلاع داريد بهم جواب بديد. من مي‌خوام بدونم كه آيا ممكنه I20 ترم بهار قبل از شروع ترم پاييز دستم برسه يا حتما بايد تا يك زمان خاص منتظر بمونم؟

سلام

ببین من نمی دونم دانشگاهت کجاست و شرایطش چطوریه.
    امکانش که هست. اصولاً امکان همه چیز هست.
    به نظرم خودت بهشون Email بزن و بپرس دقیق ازشون.
    ازشون بخواه که I-20 رو زودتر برات بفرستن.

من خودم به Spring دیفر کردم. ازشون خواستم که I-20 را برام همون موقع با بچه های Fall بفرستن تا بتونم زودتر برای ویزا اقدام کنم.
    منشی دپارتمان بهم گفت که صبر کن وقتی پروسه بچه های Fall تموم شد، برات می فرستم و توی June برام فرستاد.

سلام برای پذیرش در ترم بهار تا کی فرصت داریم مدارک رو بفرستیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    سلام برای پذیرش در ترم بهار تا کی فرصت داریم مدارک رو بفرستیم
    Dear 1_fr

It is depends on the university you apply for. Some universities start their spring semester in January and some others in April…

I recommend you to find your answer in the universities’ websites. Moreover, if you want to apply for USA universities or perhaps Canadian ones, I think it is somewhat late. Deadlines generally are in January or February. However, some universities have deadline in March. You see, it is better you determine your desired country and university and search for it via web or…

Regards,
    Navid

واقعیت اینه که من برای کانادابرای دکترا اقدام کردم و شانس گرفتن پذیرشم هم زیاده ولی امروز فهمیدم که چون من قبلا برای اقامت کانادا تشکیل پرونده دادم برای گرفتن ویزای تحصیلی واجد شرایط نیستم و باید به فکر جای دیگه ای باشم :'(
    برای آمریکا مشکل من اینه که هنوز GRE ندادم، شما نوشته بودید deadline ها در Jan و Feb هست ولی من تا جایی که چک کردم برای Fall اون موقع هست و مسآله ای که هست اینه که من توی این 10،15 دانشگاهی که چک کردم هیچ کدوم پذیرش بهار نداشتند. نمی دونم کدوم دانشگاه ها پذیرش بهار دارند و آیا هیچ جا پیدا نمی شه که من بتونم تا 2 ماه دیگه GRE بفرستم تا برای بهار سال آینده شانسی داشته باشم؟ آخه در غیر اینصورت یعنی من باید تا fall 2010 صبر کنم؟
    خیلی اعصابم خرابه چون برای پیدا کردن دانشگاه های کانادا و پروژه ها و استاداشون کلی انرژی و هزینه گذاشتم و زمان رو هدر دادم :'( >

Member
    رشته و دانشگاه

Dear friend

I do not have enough information about immigration interfering with applying for student visa…I hope somebody who knows about it helps you.

In the process of applying, you have to be as patient as possible and just do your best if you want to be successful.

I thought you want to apply for spring 2009. As I told you, you have time to apply for fall 2009 yet. Some universities have deadlines in March. It is depends on your field of study and university you apply for.

You can apply for European universities such as Britain, Germany…which their deadline for fall 2009 is remained. However, in some cases such as TU Delft the deadlines for financial aid have passed.

If you want to apply for USA universities, generally you need GRE score. However, you can take GRE exam in Dubai… if you have decided to apply for USA. It again depends on your field of study and the university you apply for to present GRE score or not.

I do not know your field of study. Anyway, you can find universities in the related apply abroad forum or with some websites such as www.webometric.info

Be hopeful, and try to do not lose the upcoming deadline of March 15 for some universities (I am sorry…now, I do not know which universities have deadline in March or April)

Should you need any questions, do not hesitate to ask me.

Regards,
    Nadgod

حداقل برای آمریکا (تجربه خودم) توصیه اکید می کنم که قبل از اپلای کردن با استادان دانشکده، رئیس دپارتمان و مخصوصا Graduate Coordinator تماس بگیرید و مطمئن شوید که برای ترم اسپرینگ پوزیشن دارند یا نه. به عبارتی در سایت خیلی از دانشگاههای آمریکا نوشته اند که شما می توانید برای اسپرینگ اپلای کنید ولی در عمل دانشجویی را برای ترم اسپرینگ پذیرش نمی کنند چون اصلا پوزیشنی ندارند که به کسی بدهند
    توجه داشته باشید که پذیرش برای ترم بهار بسیار محدود است و شانس شما بسیار پایین است. تازه این برای وقتی است که اصلا پذیرشی برای ترم بهار موجود باشد. خلاصه ریسک اپلای برای اسپرینگ خیلی بالاست

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    حداقل برای آمریکا (تجربه خودم) توصیه اکید می کنم که قبل از اپلای کردن با استادان دانشکده، رئیس دپارتمان و مخصوصا Graduate Coordinator تماس بگیرید و مطمئن شوید که برای ترم اسپرینگ پوزیشن دارند یا نه. به عبارتی در سایت خیلی از دانشگاههای آمریکا نوشته اند که شما می توانید برای اسپرینگ اپلای کنید ولی در عمل دانشجویی را برای ترم اسپرینگ پذیرش نمی کنند چون اصلا پوزیشنی ندارند که به کسی بدهند
    توجه داشته باشید که پذیرش برای ترم بهار بسیار محدود است و شانس شما بسیار پایین است. تازه این برای وقتی است که اصلا پذیرشی برای ترم بهار موجود باشد. خلاصه ریسک اپلای برای اسپرینگ خیلی بالاست
    Dear a_fr
    As Yasreb said, your chance of receiving admission for spring semester is not as much as fall.
    Moreover, it is highly recommended to have communication with your future supervisor.

If you do not have monetary matter, you can apply for British universities. Some of them such as Canfields, Liverpool, and Sheffield are good choices.

If you want to apply for British Universities, I can give you an agency in Iran.

Regards,
    Nadgod

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    آیا در دانشگاه های انگلیس هم مثل دانشگاه های کانادا و آمریکا امکان گرفتن فاند هست؟

Dear a_fr

As I informed concerning British Universities, their financial aid is not sufficient in the most cases. However, there are two possibilities:

The first one is your attempt to find a professor who she interest to your research proposal. If you have a strong resume with appropriate academic back ground, the possibility of receiving noticeable financial aid enhances. Anyway, try to find someone…

The second one is about universities you apply for. For example, this year Sheffield University has allocated a 2000 pound financial aid for all Iranian students who admit for fall 2009. You can find similar chances in other universities…but you have search…

For the first point, as you know, please try to find professors who are more active. It is obvious that they have more sources, if they want to support you!

Regards,
    Nadgod

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)