صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: پذيرش در ترم بهار

پیش فرض پاسخ : پذيرش در ترم بهار

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb نمایش پست ها
    حداقل برای آمریکا (تجربه خودم) توصیه اکید می کنم که قبل از اپلای کردن با استادان دانشکده، رئیس دپارتمان و مخصوصا Graduate Coordinator تماس بگیرید و مطمئن شوید که برای ترم اسپرینگ پوزیشن دارند یا نه. به عبارتی در سایت خیلی از دانشگاههای آمریکا نوشته اند که شما می توانید برای اسپرینگ اپلای کنید ولی در عمل دانشجویی را برای ترم اسپرینگ پذیرش نمی کنند چون اصلا پوزیشنی ندارند که به کسی بدهند
    توجه داشته باشید که پذیرش برای ترم بهار بسیار محدود است و شانس شما بسیار پایین است. تازه این برای وقتی است که اصلا پذیرشی برای ترم بهار موجود باشد. خلاصه ریسک اپلای برای اسپرینگ خیلی بالاست
    خیلی ناراحت شدم، اخه من بخاطر پایین بودن نمره هام مجبور شدم به سه تا از استادم بگم می خوام از پاییز 2010 به بهار 2011 reschedule کردم.
    شما دوستان می فرمایید زیاد امیدوار نباشم؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Junior Member

سلام دوستان. من هنوز مقالم چاپ نشده.یعنی چند ماه طول میکشه. به نظر شما صبر کنم مقالم بیاد واسه بهار اپلای کنم یا واسه پاییز بدون مقاله ؟ آیا میشه به استاد گفت که مقالم در حال چاپه ؟
    ممنوووووون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست خواجه نصیر

با سلام. آیا پوزیشنی در دانشگاههای آمریکا برای رشته عمران محیط زیست در مقظع دکترا برای ترم بهار هست؟ فاند هم میشه گرفت! آخه من شنیدم اگه پوزیشن پیدا بشه فاند نمیدن! ممنون میشم جواب درست را شما بگید.

Junior Member

با سلام. آیا پوزیشنی در دانشگاههای آمریکا برای رشته معماری در مقظع دکترا برای ترم بهار هست؟ فاند هم میشه گرفت! اگه پوزیشن پیدا بشه فاند نمیدن!

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به ساماندهی انجمن دانشگاههای آمریکا و انجمن I-20، ادامه فعالیت این موضوع، باعث مطرح شدن سوالهای بی پاسخ و پایین آمدن کارایی فروم به دلیل وجود موضوعات مشابه برای مسائل یکسان می شود. بنابراین، این موضوع بسته می شود.

از کاربران عزیز تقاضا می شود، سوالهای خود در مورد دانشگاههای آمریکا را در موضوع مختص به آن در انجمن دانشگاهها و همچنین سوالهای مرتبط با فرم I-20 را در انجمن I-20 مطرح کنند.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)