صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: South Dakota State University

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض South Dakota State University

دوستان عزیز، کسی در مورد این دانشگاه اطلاعاتی داره؟ تعداد ایرانی ها، اعتبار دانشگاه و ...
    و همینظور شهرش (Brookings) که به نظر میرسه شهر خیلی سردیه.
    یه سوال فرعی هم که مربوط به این شهر و دانشگاه میشه بپرسم، اینکه چقدر منطقیه که آدم به خاطر آب و هوای سرد، پذیرش رو از این دانشگاه رد کنه؟ منظورم اینه که می ارزه یه همچین سرمایی رو تحمل کنی؟
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : South Dakota State University

Hi I'm interested to know about this university too!
    I found an advertisement in naturejob website for chemistry and biochemistry department. I sent an email and the answer was so kind!!
    An interesting thing is that the department have financial support for master and phd students!
    I think getting admission from this university will be really easy

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

سلام
    ایالت های داکوتا( شمالی و جنوبی) به همراه وایومینگ و مونتانا از نظر صنعت نسبت به سایر ایالت ها در سطح بسیار پایینی قرار گرفتن اما به جاش در قسمت معدن و کشاورزی توسعه ی زیادی داشتن. نکته ی جالب در مورد این ایالت ها امنیت بالا و ترکیب نژادی بسیار یکنواخت اوناست.این دانشگاه یعنی دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی در شهر بروکینگس، بیشتر در رشته های کشاورزی و رشته های مربوط به صنعت کشاورزی در اون منطقه معروفه. اگه عاشق آب و هوای سرد هستین این ایالت به همراه سایر ایالت های منطقه ی MidWest مکان مناسبی برای شماست. در مورد انتخاب این دانشگاه باید بگم که گزینه های بهتری هم هست در اون منطقه مثل دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی که دانشگاه خوبیه و ایرانی هم داره. ولی در مورد ایرانی ها در اون منطقه باید بگم که خیلی خیلی کمن حتی شاید به 100 نفرم نرسه تعداد ایرانی های موجود در دو تا داکوتا .
    در کل این ایالت ها بیشتر به درد زندگی بازنشتگی می خورن که واقعا هم جای بسیار زیبا و آرامش بخشین. اما واسه افراد تازه وارد که برای ترقی به آمریکا اومدن توصیه نمیشن.
    موفق باشید.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Member polymath آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-Iran university of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    سلام
    ایالت های داکوتا( شمالی و جنوبی) به همراه وایومینگ و مونتانا از نظر صنعت نسبت به سایر ایالت ها در سطح بسیار پایینی قرار گرفتن اما به جاش در قسمت معدن و کشاورزی توسعه ی زیادی داشتن. نکته ی جالب در مورد این ایالت ها امنیت بالا و ترکیب نژادی بسیار یکنواخت اوناست.این دانشگاه یعنی دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی در شهر بروکینگس، بیشتر در رشته های کشاورزی و رشته های مربوط به صنعت کشاورزی در اون منطقه معروفه. اگه عاشق آب و هوای سرد هستین این ایالت به همراه سایر ایالت های منطقه ی MidWest مکان مناسبی برای شماست. در مورد انتخاب این دانشگاه باید بگم که گزینه های بهتری هم هست در اون منطقه مثل دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی که دانشگاه خوبیه و ایرانی هم داره. ولی در مورد ایرانی ها در اون منطقه باید بگم که خیلی خیلی کمن حتی شاید به 100 نفرم نرسه تعداد ایرانی های موجود در دو تا داکوتا .
    در کل این ایالت ها بیشتر به درد زندگی بازنشتگی می خورن که واقعا هم جای بسیار زیبا و آرامش بخشین. اما واسه افراد تازه وارد که برای ترقی به آمریکا اومدن توصیه نمیشن.
    موفق باشید.
    فكر كنم شما داري اشتباه مي كني چون طبق امار ها ٤/٧٪ دانشجو هاي اونجا ايراني هستند اينم لينكش
    http://www.schoolaah.com/South_Dakot...University.htm
    در مورد اعتبارش مي شه گفت كه جزو tier1 هستش كه يعني خوب محسوب مي شه و جزو ٢٠٠ اول امريكاست حدوداي ١٨٠-١٩٠
    در مورد سرما هم اگه تو ويكيپديا شهر Brookings كه دانشگاه در اونجا هستش رو سرچ كنين حدودا ٤-٥ ماه دما ١-٥ زير صفر مياد كه قابل تحمله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

من هم اونجا اپلای می کنم . از نظر سرما و کلا مناظر فکر می کنم بی شباهت به کانادا نباشه . این همه دانشجو میرن کانادا دیگه اینکه از اون سردتر نیست . اتفاقاً جایی که ایرانی و کلاً مهاجر کمتره بهتره به نظر من . از نظر هزینه ها هم خیلی کمتر از دانشگاه های ایالت های جنوبیه .
    چون سرآمد دولت شب های وصل ...بگذرد ایام هجران نیز هم

نقل قول نوشته اصلی توسط mona11262 نمایش پست ها
    من هم اونجا اپلای می کنم . از نظر سرما و کلا مناظر فکر می کنم بی شباهت به کانادا نباشه . این همه دانشجو میرن کانادا دیگه اینکه از اون سردتر نیست . اتفاقاً جایی که ایرانی و کلاً مهاجر کمتره بهتره به نظر من . از نظر هزینه ها هم خیلی کمتر از دانشگاه های ایالت های جنوبیه .
    به من پذيرش دادن. چيكار كنيم ديگه مجبوريم قبول كنيم دل گرم بشن ولي راستش فكر ميكنم كه تعداد ايرونيا اينجا خيلي كم باشه. خدا كنه مشكل ساز نباشه اين چيزا مثل اب و هوا، نبود هم وطن، دوري از شهرهاي بزرگ و ....

Banned

دوستانی که در این دانشگاه برق پذیرش گرفتن من میتونم کمکشون کنم. من اینجا دکتری میخونم. دو ماهه اومدم البته. البته ایرانی اینجا خیلی کم هستش.

Banned

دوستانی که به من پیام خصوصی میدن اولا توجه کنن بنده در این دانشگاه هستم و نه در SAN DIEGO STATE UNIVERSITY.
    دوما بنده اصلا در مورد رشته های دیگه اطلاعی ندارم و نمیخوام الکی اطلاعات مثل بعضی ها همینجوری بدم به خصوص در مورد فاند که بیشتر به استاد بستگی داره و سعی کنید مخ استاد بزنید.
    اما در مورد برق به خصوص میدان مخابرات در مقطع دکتری اگر سوال خاصی بود میتونم کمک بکنم ولی دقت کنید متاسفانه من زیاد به این دانشگاه هم علاقه ندارم و دانشگاه آنچنان معروفی هم نیست و LOCATION ش هم میدونید که برای افراد گرمادوست اذیت کننده هستش.
    اگر واسه ترم بعد TRANSFER هم نکنم دنبال همخونه ای هستم.

موفق باشی

Junior Member

با سلام

من واسه این دانشگاه اپلی کردم. الان از من می خوان که transcript evaluation انجام بدم. از کسایی که اطلاع از این مرحله دارن راهنمایی کنند.

ممنون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها
    با سلام

من واسه این دانشگاه اپلی کردم. الان از من می خوان که transcript evaluation انجام بدم. از کسایی که اطلاع از این مرحله دارن راهنمایی کنند.

ممنون.
    دوست من بپرسین ببینین از wes میخوان یا موسسه دیگه ای؟ از grad office بپرسین میگن براتون؟
    منظورش اینه که نمرات شما باید از طرف یه موسسه ارزیابی بشه که بین المللی هستش و سیستم نمره دهی مخصوص خودش رو داره.
    من از طریق wes انجام دادم و هزینه هم داشت.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین