صفحه 99 از 100 نخستنخست ... 498990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen041 نمایش پست ها
    سلاملطفا در مورد طرح جدید مجلس که دیگه معافیت تحصیلی به مشمولین دیپلم برای تححصیل در خارج نمیدن راهنمایی کنید ... باید چیکار کنیم؟؟
    هیچ کار نمیشه کرد، باید همینجا ادامه تحصیل بدین یا برید سربازی، راه دیگه ای وجود نداره، البته می تونید کلا سربازی نرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نميدونم كسي ميتونه جواب اين سوام رو بده
    من سال ٩٣ آخرين واحدم رو در دانشگاه آزاد پاس كردم و نمرش هم ثبت شده
    ولي دنبال كاراي فارغ التحصيلي نرفتم
    ميخوام بيخيال مدركم بشم تا بتونم براي خريد خدمت از مقطع قبلي اقدام كنم
    الان نامه انصراف از اين مقطع رو ميخوام از دانشگاه كه بهم نميدن و ميگن شما از نظر ما فارغ التحصيلين آيا راهي هست كه من بتونم انصراف بدم
    زمانیکه آخرین نمره شما ثبت میشه شما فارغ التحصیل حساب میشی حالا اون روند اداری تسویه حساب فارغ التحصیلی ربطی به تاریخ فارغ التحصیلی شما نداره ملاک آخرین نمره ثبت شده هست. بعد بر فرض محال که نامه انصراف هم بدن، معافیت تحصیلی شما تا سال 94 اعتبار داره و بعد از اون وارد غیبت میشید. یعنی در بهترین حالت 8 سال بعد از سال 94 یعنی سال 1402 شما می تونید خدمت رو بخرید البته اگه این قانون وجود داشته باشه تا اون زمان!
    ملاک قانون خرید اینه که 8 سال از غیبت شما گذشته باشه شما وقتی سال 93 دانشجو بودی پس معافیت تحصیلی داشتی و وارد غیبت نشده بودی. با نامه انصراف که معافیت تحصیلی شما لغو نمیشه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
    هیچ کار نمیشه کرد، باید همینجا ادامه تحصیل بدین یا برید سربازی، راه دیگه ای وجود نداره، البته می تونید کلا سربازی نرید.
    چون گفتن دیپلم من که دانشجوهستم اگه معادل فوق دیپلم بگیرم چی؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

بچه ها درود بر شما.
    من يه سوال دارم ازتون.
    مشمولين اونايي كه مستر دارن نمي تونن دوباره براي مستر برن اين كه هيچي...حالا تكليف مني كه مستر دارم مي خوام براي مستر 2 فرانسه اقدام كنم چي؟ اينم نمي شه؟!؟! يعني مستر 2 براي آقايون مثل مستر 1 ه؟

ممنونم رفقا.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    بچه ها درود بر شما.
    من يه سوال دارم ازتون.
    مشمولين اونايي كه مستر دارن نمي تونن دوباره براي مستر برن اين كه هيچي...حالا تكليف مني كه مستر دارم مي خوام براي مستر 2 فرانسه اقدام كنم چي؟ اينم نمي شه؟!؟! يعني مستر 2 براي آقايون مثل مستر 1 ه؟

ممنونم رفقا.
    http://www.applyabroad.org/forum/member.php?89488-nimaK
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    بچه ها درود بر شما.
    من يه سوال دارم ازتون.

ممنونم رفقا.
    شما باید یک مقطع بالاتر از مستر اقدام کنید که نمیشه
    حالا شما میتوانید از استاد مستر داخل یه نامه برای انجام پایان نامه یا پروژه بگیرید
    از استاد فرانسه هم یه دعوت نامه برای تکمیل پروژه بگیرید نامه استاد فرانسوی ببرید وزارت علوم. نامه جدیدی که وزارت علوم داده ببرید نظام وظیفه اونجاااااااا
    مثل پروسه ساده گرفتن پذیرش برای مقطع بالاتر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

سلام دوستان
    کسی هست اینجا راجع به قانون جدیدی که اومده درباره خدمت در مناطق جنگی اصلاعات و یا تجربه ای داشته باشه؟ من والدینم هردو معلم هستن، طبق شنبده ها گفته میشه که اگه والدین در یکی از مناطق جنگی خدمت کرده باشن ( منظور از خدمت اینکه اونجا معلم بودن یا کارمند دولت نه خدمت سربازی ) به ازای هر ماه برای یکی از فرزندان میتونن کسری یا معافیت بگیرن .
    ظاهرا خیلی جدید هست این مورد، بهرحال سپاسگزار میشم اگه کسی کمک کنه
    Actions Count,NOT Words

Junior Member

سلام دوستان فارق التحصیل کارشناسی ارشد هستم میخواستم بدونم در حین خدمت در پادگان پس از پایان زمان اداری در هر روز میشه از پادگان خارج شد و آخر شب برای خواب به پادگان برگشت؟

با سلام
    برادر من تا اخر امسال سرباز میشه و الان براش اقدام کردم واسه ویزای تحصیلی اما هنوز جوابی نگرفتم هنوز واسه همین تصمیم گرفتیم که فعلا بره ترکیه قبل از اینکه سرباز بشه الان 17 سالشه میخواستم نظر شما رو بدونم در اینه ضمیه .
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام .وقت بخیر.دوستان من برادرم متولد بهمن 79 هست و رشته تجربی میخونه .نظام آموزشی تغییر کرد و پیش دانشگاهی شد دیپلم.الان هم میگن یه قانون اومده مشمولین دیپلم برای ادامه تحصیل نمیتونن برن و لیسانس به بعد میتونه بره.الان میخواستم بدونم کسی راجع به این موضوع اطلاع دقیق و درستی داره که باید چیکار کنه وقتی سال آینده دیپلم بهش میدن و اینکه اگه وایسه دیپلم بگیره راهی هست واسه رفتن.میترسیم دیر بشه و فرصتش بسوزه.لطفا لطفا لطفا اگه کسی چیزی میدونه سریع جواب بده که تا وقت هست واسش یه کاری بکنم و یه تصمیمی بگیریم.ممنون دوستان عزیز

اقا با این قانون جدید من اگه لیسانس بگیرم میتونم برای کارشناسی درخواست بدم و برم؟ یا کلا برای کارشناسی نمیشه رفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)