صفحه 10 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

راستش خیلی برا من گنگه!
    اگه برا دیپلمه هاست چه ربطی به اون طرف داره که دکترای تخصصی می خواسته بگیره!
    به هر حال، بهتره فردا یه زنگ به نظام وظیفه بزنی (البته حضوری بهتره) ببینی چه جوریه...
    اگه کسی پرسید خبرش رو اینجا بذاره، چون هنوز خیلی ها این خبر رو متوجه نشدن...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نیگاه کن، اون کسی که این مسئله رو بیان کرده دکترای تخصصی رو به عنوان مثال آورده.
    قبول دارم متنش واقعا" گنگه، من خودم 2 روز آس و پاس بودم تا اینکه تو اخبار اعلام کرد.
    و چیزی که 100% مطمئن شدم و گفت این بود که دیپلمه ها هم می نونن وثیقه بذارن.
    اگه کسی س<الی داره بپرسه.

ApplyAbroad Hero

من بعد از اینکه پست شما رو خوندم. این خبر رو هم تو همون سایت onlinejamejam دیدم.. این دوتا تاریخاش با هم 1 سالی فرق داره.... ( البته mr_mohammmad) متذکر شدند). تو اون خبره الان من تنها می تونم متوجه بشم که این خبر زیاد هم مهم نیست.!!!!
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

من این خبر رو روز 4شنبه خوندم.
    اگه یک کم دقیق تر توجه کنید، با تثویب این لایحه اوضاع برای دیپلمه ها خیلی خیلی بهتر شده.

من خودم پای نقد و بررسیش نشستم تا درست متوجه شدم که چی به چیه!

سلام،

من از کسی شنیدم که گفته خبری رو از رادیو شنیده که طبق اون کسانی که حتی تا 2 سال غیبت دارند و از دانشگاه معتبر پذیرش داشته باشد میتواند معافیت تحصیلی بگیرند و پاسپورت بگیرند. آیا کسی این خبر را شنیده و یا دنبالش بوده؟

من خودم فقط 7 روز غیبت دارم، فکر میکنید میشه تو نظام وظیفه کاریش کرد؟

با تشکر

توضيحات ناجا درباره کاهش خدمت سربازي

۰۳ ارديبهشت ۱۳۸۸
    رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا در پي انتشار اخباري در خصوص کاهش خدمت سربازي و برخي فعاليت ها که از جانب برخي مطبوعات و خبرگزاري ها انتشار يافت، توضيحاتي داد.
    سردار محمد جوادزاده کمند گفت: اخيراً پيشنهادهايي در خصوص کاهش مدتي از خدمت سربازي مشمولان ليسانس و بالاتر و همچنين برخي معافيت ها ، ارائه شده که ستاد کل نيروهاي مسلح در حال بررسي آن است.
    وي افزود: اين پيشنهادها پس از بررسي و طي مراحل تصويب و ابلاغ آن از جانب ستاد کل نيروهاي مسلح ، اجرايي خواهد شد.
    زاده کمند با اشاره به اينکه تاکنون هيچ گونه مصوبه اي در اين باره واصل نشده است تصريح کرد: در صورت تصويب پيشنهادها و نهايي شدن آن، جزئيات کامل موضوع از جانب ستاد کل نيروهاي مسلح و سازمان وظيفه عمومي ناجا به اطلاع مردم خواهد رسيد.

منبع: http://alef.ir//1388/content/view/44386/
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

عطا جان بالاخره چی شد دیپلمه ها می تونن برن یا نه؟؟؟؟؟؟؟
    من خیلی دنبال این موضوعم اگه کسی خبر درست و دقیق داره ممنون میشم جواب منو بده.....

pinkishmilad
    Guest

سلام! دوستان من هفته پیش وزارت علوم بودم، خانم اصفهانی در همین مورد گفتن که این قانون در دستور کار مجلس هست. یعنی یه جورایی توی نوبته رسیدگی مجلسه.
    کسی می دونه دقیقا باید از کجا تصویبش را پیگیر شد؟ سایت خاصی داره؟
    من خودم هنوز لیسانس را نگرفتم و میخوام واسه تحصیل برم خارج. اگه این قانون تصویب نشه نابودم.
    respect

Junior Member sikma آواتار ها

زیاد این اخبار نباید جدی گرفت چون در صورت کم کردن زیاد فرقی نمیکنه مثلا دو ماه کمترش میکنن دیگه چه 21 ماه خدمت کنی چه 19 ماه چه 16 ماه
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

Senior Member emperial آواتار ها

این کم کردن مدت فایده ای نداره. چون اینقدر قبل و بعدش علافت میکنند که همون 24 ماه وقتت رو بگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)