صفحه 17 از 100 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط safdar نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان خبر داره که آیا عضویت عادی بسیج کسری خدمت داره یا نه؟
    تا اينجايي كه من ميدونم فقط براي كارت فعال هست كه هر سال حدود 45 روز كسر ميشه نه كارت عادي

پیش فرض وثیقه

سلام دوستان
    کسی در مورد آخرین وضعیت مبلغ وثیقه چیزی می دونه؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد آخرین وضعیت مبلغ وثیقه چیزی می دونه؟
    ممنون
    15 میلیون تومان!

Junior Member

سلام دوستان.امیدوارم حال همگی خوب باشه.اگه کسی این سوال منو جواب بده واقعا کلی بهم کمک کرده.من متولد 69 هستم و دیپلم ریاضی دارم و می خوام برای دندانپزشکی برم خارج برای ادامه تحصل.می تونید بگید که می تونم خارج شم یا نه؟(مثلا فیلیپین)اگه می شه چه مراحلی داره و مشکل سربازی و وثیقه و انجور چیزا.... ممنون می شم اگه جوابمو بدید.

من یه سوال دارم و اونم اینه که کسی از این قانون جدید که کسر 2 تا 12 ماه از خدمت سربازی به ازای انجام دادن یک پروژه تحقیقاتی برای نیروهای مسلح هست خبر داره؟باید خودمونبریم پروپوزال بدیم یا اونا طرح آماده دارن به کجا مرجعه کنیم؟و. هر چیز دیگه ای که مفید هست؟

Member

سلام
    سوال من اینه که الان پیش دانشگاهی هستم. از سال 89 نمیتونم خارج بشم. اگه پذیرش داشته باشم با قانون جدید میشه؟ خواهشا کمک کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

بچه ها سلام

برای کارشناسی اجازه خروج ندارید. الکی وقتتون رو هدر ندید. یا دنبال معافیت دائم باشید یا به کنکور فکر کنید.

منم شرایط شمارو داشتم اما در کمال ناباوری گفتن بهت اجازه خروج نمیدیم.

"""""""گسلام دوستان.امیدوارم حال همگی خوب باشه.اگه کسی این سوال منو جواب بده واقعا کلی بهم کمک کرده.من متولد 69 هستم و دیپلم ریاضی دارم و می خوام برای دندانپزشکی برم خارج برای ادامه تحصل.می تونید بگید که می تونم خارج شم یا نه؟(مثلا فیلیپین)اگه می شه چه مراحلی داره و مشکل سربازی و وثیقه و انجور چیزا.... ممنون می شم اگه جوابمو بدید."""""""""""""""
    شما شراطت تقريبا مشابه خودمه...
    اگر دانشجو هستين داخل كشور پس دارين از معافيت تحصيلي استفاده ميكنيد...با گذاشتن وثيقه15ميليوني و گرفتن گذرنامه زيارتي ميتونيد از كشور خارج بشين ولي تا پايان تحصيل نميتونين برگردين(چون به هنگام ترك دوباره ايران از شما يا معافيت تخصيلي ميخوان يا كارت پايان خدمت كه شما هيچ كدوم رو نخواهي داشت(معافيت فقط يكبار براي هركسي صادر ميشه)
    اگر دانشجو نيستين بايد ببينيد غيبت از سربازي خوردين يا نه...اگرواستون غيبت زده باشن كه هيچ...تا زماني كه نري خدمت نميتوني گذرنامه بگيري...اگر غيب تنخوردي بايد دفترچه پست كني بري خدمت و بعد از گذروندن دوره آموزشي از فيليپين پذيرش بگيري و درحين سربازي ترخيص بشي(كه چون شما متولد 69هستي به احتمال زياد بهتون غيبت خورده)

من تمام مسيرهاي ممكن رو طي كردم نهايتا به اين راه رسيدم:رفتن به خدمت يا جور كردن معافيت دائم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط MSv-Classic نمایش پست ها
    """""""گسلام دوستان.امیدوارم حال همگی خوب باشه.اگه کسی این سوال منو جواب بده واقعا کلی بهم کمک کرده.من متولد 69 هستم و دیپلم ریاضی دارم و می خوام برای دندانپزشکی برم خارج برای ادامه تحصل.می تونید بگید که می تونم خارج شم یا نه؟(مثلا فیلیپین)اگه می شه چه مراحلی داره و مشکل سربازی و وثیقه و انجور چیزا.... ممنون می شم اگه جوابمو بدید."""""""""""""""
    شما شراطت تقريبا مشابه خودمه...
    اگر دانشجو هستين داخل كشور پس دارين از معافيت تحصيلي استفاده ميكنيد...با گذاشتن وثيقه15ميليوني و گرفتن گذرنامه زيارتي ميتونيد از كشور خارج بشين ولي تا پايان تحصيل نميتونين برگردين(چون به هنگام ترك دوباره ايران از شما يا معافيت تخصيلي ميخوان يا كارت پايان خدمت كه شما هيچ كدوم رو نخواهي داشت(معافيت فقط يكبار براي هركسي صادر ميشه)
    اگر دانشجو نيستين بايد ببينيد غيبت از سربازي خوردين يا نه...اگرواستون غيبت زده باشن كه هيچ...تا زماني كه نري خدمت نميتوني گذرنامه بگيري...اگر غيب تنخوردي بايد دفترچه پست كني بري خدمت و بعد از گذروندن دوره آموزشي از فيليپين پذيرش بگيري و درحين سربازي ترخيص بشي(كه چون شما متولد 69هستي به احتمال زياد بهتون غيبت خورده)

من تمام مسيرهاي ممكن رو طي كردم نهايتا به اين راه رسيدم:رفتن به خدمت يا جور كردن معافيت دائم!!!
    مشكل اينه كه اگه با زيارتي هم بخواي بري 15 ميليون ميپره و سربازي هم بايد هروقت برگشتي بري.غيبت هم مي خوري.اما اينكه ميشه بعد دوره آموزشي با داشتن ديپلم از دانشگاه خارج پذيرش گرفت و رفت برام عجيبه !
    كلا حرف وزارت علوم اينه كه زير ليسانس اعزام نداره.
    البته يه قانون در حال تصويبه كه ديپلمه ها هم مي تونن خارج بشن
    حالا نمي دونم..

Junior Member

Question پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

سلام و خسته نباشید
    امیدوارم یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه.
    من متولد 70 هستم و امسال مدرک پیش دانشگاهی ام رو گرفته ام و در حال حاضر هم دانشجو نیستم ، با توجه به خبر زیر ، آیا من با وثیقه 15 میلیونی امکان دریافت پاسپورت برای سال آینده و خروج از کشور را دارم. با تشکر فراوان

" امکان ادامه تحصيل فارغ التحصيلان دوره دبيرستان پيش از گذراندن سربازي در خارج کشور
    رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي گفت: همچنين بر اساس اين طرح دانش آموزان پسري که ديپلم گرفته اند در صورت اخذ پذيرش از مراکز آموزش عالي مورد تأييد کشور در خارج و دارا بودن شرايط عمومي مي توانند براي ادامه تحصيل به خارج از کشور اقدام کنند.
    وي اضافه کرد: در حال حاضر اگر دانش آموزي ديپلم بگيرد و در کنکور نيز قبول نشود، بايد سربازي برود و اجازه خروج از کشور را ندارد همين موضوع باعث مي شود خانواده اين دانش آموزان آنها را قبل از سن 15 يا 16 سالگي به خارج از کشور بفرستند اين در حالي است که مراکز آموزش عالي در کشور ظرفيت خود را براي پذيرش هر چه بيشتر دانشجو افزايش داده اند.
    رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس به مهر گفت: از سوي ديگر دانش آموزان در سنين 15 يا 16 سالگي نياز دارند که با فرهنگ کشور خود بيشتر آشنا شوند و بهتر است اعزام به دانشگاههاي خارج از کشور پس از سن 18 سالگي اتفاق بافتد. "

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)