صفحه 3 از 100 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

اونطور كه من از خانم راهنماي نظام وظيفه در ميدان سپاه پرسيدم، وثيقه همون 15 ميليون هست. بعد كه من گفتم پس جريان اين 5 ميليون چيه؟ گفتن كه فقط وثيقه براي فرصت هاي مطالعاتي 5 ميليون شده و بقيه موارد فرقي نكرده.

از اون خانم دم در ورودی که منظورت نیست که؟؟ میشه بگی دقیقاً از کی پرسیدی؟
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    اونطور كه من از خانم راهنماي نظام وظيفه در ميدان سپاه پرسيدم، وثيقه همون 15 ميليون هست. بعد كه من گفتم پس جريان اين 5 ميليون چيه؟ گفتن كه فقط وثيقه براي فرصت هاي مطالعاتي 5 ميليون شده و بقيه موارد فرقي نكرده.
    باید رفت از داخل سوال کرد. اونجا پیش مسول پذیرش وثیقه ها هم که میری جواب پرت و پلا میده ... دم در که تکلیفش روشنه!
    … Life is a Journey

نقل قول نوشته اصلی توسط smirshekari
    از اون خانم دم در ورودی که منظورت نیست که؟؟ میشه بگی دقیقاً از کی پرسیدی؟
    اره اتفاقا، از همون پرسيدم. اما جهت اطلاع دوستان، من روز چهارشنبه 23 مرداد وثيقه گذاشتم. همون 15 تومن رو گرفتن، بابام هم كه كلي اصرار داشت كه وثيقه بايد 5 ميليون باشه و براي همين شنبه به تهران اومد، توسط رييس اداره معافيت تحصيلي كاملا آگاه شد!!! (منظورم از رييس اداره همون آقايي هست كه ميزش در سالن 5 اتاق 63 بود)

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام

یه خبر خوش!

روزنامه نسل فردا امروز 15 مهر این مطلب رو تیتر زده بود که:

بچه هایی که تاریخ اعزامشون بعد از آبان ماه هست دوره خدمتشون 2 ماه کاهش می یابد و کلا باید 18 ماه خدمت کنند.

منبع: روزنامه نسل فردا
    http://www.naslefarda.net/cms4/news/...id=-1651141909

اگه خوش حال شدید خیلی التماس دعا داریم...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    خدا روشكر ما تاريخ اعزاممون 12/2 هستش
    هورا فقط يه سال و نيم اجباري داريم
    هورااااا
    دمت گرم خيلي لطف كردي صدرا جان هميشه خوش خبر باشي رفيق

نمی خوام ناامیدتون کنم ولی مگه وثیقه 5 میلیونی هم قانون تصویب شده نداره که اجرا نمی شه. به نظرم باید کمی صبر کرد برای خوشحالی
    با تصمیم و تدبیر مراجع قانونی دوره خدمت سربازی دو ماه کاهش می یابد. به گزارش مهر بر اساس این تصمیم که به رده های مختلف و مرتبط ابلاغ شده ، سربازانی که از مقطع آبان ماه امسال در حال خدمت باشند از دو ماه کاهش دوره خدمت سربازی برخوردار خواهند شد.بدین ترتیب افرادی که در دوره فوق مشغول خدمت هستند باید 18 ماه به عنوان سرباز خدمت کنند. در حال حاضر و بر اساس قوانین هر فرد مذکر ایرانی باید در شرایط عادی 20 ماه خدمت نظام وظیفه انجام دهد.جزئیات این تصمیم طی روزهای آینده از سوی مسوولان مربوطه اعلام خواهد شد
    بعد اینکه ماشا الله کلی فعل زمان آینده به کار برده : اعلام خواهد شد. کاهش می یابد. برخوردار خواهند شد
    HOPE, GIVES YOU WINGS

فعلا فقط احتماله! قراره بررسی کنن، من که چشم آب نمیخوره، هر چند که دیگه به درد من نمیخوره >

اینا از سایه خودشون هم وحشت دارن!

کاهش خدمت سربازی تکذیب شد

مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: خبر کاهش مدت 60 روزه خدمت سربازی مورد تایید نمی باشد بلکه موضوع فوق در حد پیشنهاد و بررسی بوده و فعلا تصمیم و تدبیری در این خصوص ابلاغ نشده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی طی گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: همانگونه که بارها به رسانه ها و از جمله خبرگزاری مهر اعلام شده است هر گونه خبر کلی در خصوص مسائل خدمت نظام وظیفه عمومی صرفا از طریق ستاد کل نیروهای مسلح و سایر مسائل اجرایی از سوی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اعلام خواهد شد.
    وی در پایان بار دیگر درخواست کرد با نگرش به حساسیت موضوع در این خصوص همواره رسانه ها دقت لازم را مبذول فرمایند.

http://www.asriran.com/fa/pages/?cid=53596

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

ماده 4 - الف آيين نامه وظيفه عمومي:

"دوره ضرورت دو سال است و در صورتيكه مشمولان مازاد بر نياز باشند شوراي عالي دفاع مي تواند اين مدت را تا 18 ماه تقليل دهد."

بچه هایی که 2 سال قبل مدارکشون رو پست میکردند 4 ماه بعد اعزام می شدند و بچه هایی که پارسال اقدام می کردند 6 ماه بعد اعزام می شدند ولی امسال شده 8 ماه!
    این نشون میده که تعداد مشمولان زیاد شده و امکان اجرایی شدن این طرح زیاده!

به هرحال منظورم اینه که کاهش دوره خدوت به 18 ماه قبلا توی آیین نامه پیش بینی شده و باید منتظر تصمیم گیری نهایی باشیم.

سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)