صفحه 3 از 91 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

2 ماه پيش هم كه من كاراي نظام وضيفه رو انجام ميدادم براي خروج كوتاه مدت وثيقه همين 5 مليون بود.
    اينها دوست دارند هميشه تو تيتر يك اخبار باشند
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

روزنامه جمهوری اسلامی مورخ 1/5/87:
    تیتر خبر: کاهش میزان وثیقه دانشجویان مشمول برای خروج از کشورسردار محمد جواد کمند زاده رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی صبح 31 تیر 1387 در نشست خبری در مرکز 197 نیروی انتظامی گفت:
    "دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل یا مسافرت های زیارتی را دارند با سپردن وثیقه 5 میلیون تومانی می توانند از کشور خارج شوند"

من دیروز از طریق یکی از آشنایان از این خبر مطلع شدم و روزنامه اش رو هم برام آورد. (اگر اسکنر داشتم حتماً اسکنش رو می ذاشتم) دوستانی که مشمول هستند خواهشاً پیگیر باشند که از اونایی که ندادن هنوز، زیادی نگیرن و ما هم که 15 دادیم بتونیم بریم 10 تومن اختلاف رو آزاد کنیم. هر خبر جدیدی راجع به این موضوع رو هم همینجا اعلام کنین لطفاً.
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

اصلاً اینطور نیست. دوباره خبر رو بخونین. همونطور که خودتون گفتین:

http://www.jomhourieslami.com/1387/13870501/index.html برای مشاهده متن کامل خبر بروید به صفحه گوناگون
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

طبق حرف ایشون که ما باید 5 میلیون ضمانت بدیم نه 15 میلیون، این حرفی که ایشون زده هیچ ابهامی نداره ولی آیا واقعا در عمل هم قبول میکنن همچین چیزی رو؟؟
    ما که این ماه اخیر ندیدیم همچین چیزی اجرا بشه................. ولی اون نقل قولی که بچه ها قبلا تو فروم کرده بودن اینقدر صریح نبود......... این خودش گفته برای ادامه تحصیل!!

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    طبق حرف ایشون که ما باید 5 میلیون ضمانت بدیم نه 15 میلیون، این حرفی که ایشون زده هیچ ابهامی نداره ولی آیا واقعا در عمل هم قبول میکنن همچین چیزی رو؟؟
    ما که این ماه اخیر ندیدیم همچین چیزی اجرا بشه................. ولی اون نقل قولی که بچه ها قبلا تو فروم کرده بودن اینقدر صریح نبود......... این خودش گفته برای ادامه تحصیل!!
    باید از ناجا این موضوع رو سوال کرد.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

اونطور كه من از خانم راهنماي نظام وظيفه در ميدان سپاه پرسيدم، وثيقه همون 15 ميليون هست. بعد كه من گفتم پس جريان اين 5 ميليون چيه؟ گفتن كه فقط وثيقه براي فرصت هاي مطالعاتي 5 ميليون شده و بقيه موارد فرقي نكرده.

از اون خانم دم در ورودی که منظورت نیست که؟؟ میشه بگی دقیقاً از کی پرسیدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    اونطور كه من از خانم راهنماي نظام وظيفه در ميدان سپاه پرسيدم، وثيقه همون 15 ميليون هست. بعد كه من گفتم پس جريان اين 5 ميليون چيه؟ گفتن كه فقط وثيقه براي فرصت هاي مطالعاتي 5 ميليون شده و بقيه موارد فرقي نكرده.
    باید رفت از داخل سوال کرد. اونجا پیش مسول پذیرش وثیقه ها هم که میری جواب پرت و پلا میده ... دم در که تکلیفش روشنه!
    … Life is a Journey

نقل قول نوشته اصلی توسط smirshekari
    از اون خانم دم در ورودی که منظورت نیست که؟؟ میشه بگی دقیقاً از کی پرسیدی؟
    اره اتفاقا، از همون پرسيدم. اما جهت اطلاع دوستان، من روز چهارشنبه 23 مرداد وثيقه گذاشتم. همون 15 تومن رو گرفتن، بابام هم كه كلي اصرار داشت كه وثيقه بايد 5 ميليون باشه و براي همين شنبه به تهران اومد، توسط رييس اداره معافيت تحصيلي كاملا آگاه شد!!! (منظورم از رييس اداره همون آقايي هست كه ميزش در سالن 5 اتاق 63 بود)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)