صفحه 35 از 100 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    سلام به همه.

دوستان آخرین خبرهای ناجا واسه وثیقه امروز (12 آبان 1390) رو دیدم.

میزان سپرده خروج از كشور به منظور سفرهاي علمي (فرصت مطالعاتی در مقطع ارشد و دکتری) : 5 میلیون تومان به مدت 6 ماه می باشد.

اینم آخرین لینکش:
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...2-578db36d1e55
    دوست عزیز سفرهای مطالعاتی شامل فوق و دکترا میشه که همون 15 میلیون هستش و تغیری نکرده

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    دوست عزیز سفرهای مطالعاتی شامل فوق و دکترا میشه که همون 15 میلیون هستش و تغیری نکرده
    اوه آره، شما درست میگید، به این دقت نکرده بودم.

پس با این اوصاف باید همون 15 میلیون رو بزاریم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    آقا 24 ماه شده مدت خدمت ؟؟؟ توی سایتش چیزی ننوشته هرچند نظام وظیفه که اصلا نمیدونه سایت و اینترنت چی هست
    فکر میکنه یه نوع پوتینه و نمیدونه آپدیت کردن اصلا چی هست فکر میکنه نوعی رژه نظامی هست که ایادی استکبار ازش استفاده
    میکنن برای ضربه زدن به میهن اسلامی. و برای همین دنبالش هم نیست که سایت رو بده به یکی براشون آپدیت کنه.
    اون سایت منبع اطلاعاتی محسوب نمیشه .
    کسی تازگی ها نرفته خود سازمان نظام وظیفه ؟
    where is your reference?

never write something that you are not sure about it here!

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    where is your reference?

never write something that you are not sure about it here!
    والا من سوال پرسیدم . چون میگفتن که اخبار گفته و منم سرچ کردم اینا رو پیدا کردم
    مدت زمان خدمت وظيفه عمومي افزايش مي يابد *با توجه به کاهش جمعيت جوان کشور وکمبود سرباز درنيروهاي مسلح مدت خدمت وظيفه عمومي افزايش مي يابد.سردارسيد حميد صدرالسادات رئيس سازمان نظام وظيفه عمومي با اعلام اين خبربه خراسان گفت:با توجه به کاهش جمعيت جوان کشور طي سال هاي اخيروپيش بيني کاهش سرباز درنيروهاي مسلح، براي تامين سرباز نيروهاي مسلح ناچار به افزايش مدت زمان سربازي و حذف برخي معافيت هاي سربازي هستيم که درآينده توسط ستاد کل نيروهاي مسلح جزئيات آن اعلام خواهد شد.وي همچنين از افزايش مدت خدمت سربازي براي سربازاني خبرداد که از ابتداي آذرماه دفترچه اعزام به خدمت دريافت مي کنند.صدرالسادات تصريح کرد: مطابق قانون مدت زمان خدمت سربازي درايران 24ماه است که باتوجه به شرايط نيروهاي مسلح ودستور فرماندهي معظم کل قوا به 18ماه تقليل يافته است.وي يادآور شد: اعتبار دستور العمل 18ماه خدمت تا پايان آبان ماه است و سربازاني که از ابتداي آذرماه به سربازي اعزام شوندبراساس تصميم ستاد کل نيروهاي مسلح 21يا 24ماه درنيروهاي مسلح خدمت خواهند کرد.
    منبع

من میخواستم ببینم کسی حضوری نرفته نظام وظیفه خبر خاصی داشته باشه

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

من که این موضوع رو از اخبار شنیدم و یکی از دوستام هم واسه امریه رفت و آمدی داشته به نظام وظیفه اینو شنیده.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    والا من سوال پرسیدم . چون میگفتن که اخبار گفته و منم سرچ کردم اینا رو پیدا کردم
    مدت زمان خدمت وظيفه عمومي افزايش مي يابد *با توجه به کاهش جمعيت جوان کشور وکمبود سرباز درنيروهاي مسلح مدت خدمت وظيفه عمومي افزايش مي يابد.سردارسيد حميد صدرالسادات رئيس سازمان نظام وظيفه عمومي با اعلام اين خبربه خراسان گفت:با توجه به کاهش جمعيت جوان کشور طي سال هاي اخيروپيش بيني کاهش سرباز درنيروهاي مسلح، براي تامين سرباز نيروهاي مسلح ناچار به افزايش مدت زمان سربازي و حذف برخي معافيت هاي سربازي هستيم که درآينده توسط ستاد کل نيروهاي مسلح جزئيات آن اعلام خواهد شد.وي همچنين از افزايش مدت خدمت سربازي براي سربازاني خبرداد که از ابتداي آذرماه دفترچه اعزام به خدمت دريافت مي کنند.صدرالسادات تصريح کرد: مطابق قانون مدت زمان خدمت سربازي درايران 24ماه است که باتوجه به شرايط نيروهاي مسلح ودستور فرماندهي معظم کل قوا به 18ماه تقليل يافته است.وي يادآور شد: اعتبار دستور العمل 18ماه خدمت تا پايان آبان ماه است و سربازاني که از ابتداي آذرماه به سربازي اعزام شوندبراساس تصميم ستاد کل نيروهاي مسلح 21يا 24ماه درنيروهاي مسلح خدمت خواهند کرد.
    منبع

من میخواستم ببینم کسی حضوری نرفته نظام وظیفه خبر خاصی داشته باشه

این خبر صحیح نیست حداقل تا حالا و البته شنبه روز دیگری است.
    هیچکدام از مقامات تاییدش نکردن و حتی خبرگزاری های معتبر اصلا بهش اشاره نکردند.
    خبری که صدای طرف رو ضبط کردن، گزارش کردن طرف میاد میزنه زیرش. این که دیگه با خراسان مصاحبه کرده و تعاون1404!!! منشرش کرده.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

خوش خبر باشی حمید جان. با اینکه چندین روز ازین ماجرا گذشته و دوباره خبری ازش نشده، احتمالا چیزی رسمی نشده هنوز.

Junior Member

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب سال 1363 مقرر کردند ستاد کل نیروهای مسلح در مورد معافیت یک نفر از فرزندان خانواده‌ای که دو برادر آنان خدمت سربازی را انجام داده‌اند تصمیم گیری کند.
    اینم منبع:
    http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...NewsID=1458691

می خواستم بدونم این موضوع چقدر طول میشه؟ کسی در جریان هست؟ اصلا شدنی هستش؟
    ممنونم میشم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط USAirforce نمایش پست ها
    نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب سال 1363 مقرر کردند ستاد کل نیروهای مسلح در مورد معافیت یک نفر از فرزندان خانواده‌ای که دو برادر آنان خدمت سربازی را انجام داده‌اند تصمیم گیری کند.
    اینم منبع:
    http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...NewsID=1458691

می خواستم بدونم این موضوع چقدر طول میشه؟ کسی در جریان هست؟ اصلا شدنی هستش؟
    ممنونم میشم.
    این سوال را سرلشگر فیروز آبادی باید جواب بده که متاسفانه عضو فروم نیستند. گذشته از شوخی(که البته خیلی هم شوخی نبود!) این چیزها اصلا قابل پیش بینی نیست دوست عزیز.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

در مورد این موضوع در تاریخ 21 سپتامبر داریم:
    دکتر کاظم جلالی در خصوص مقوله دو برادری: همان طور که در گذشته معروض داشتم گفتگوی مفصلی را با ریاست مجلس شورای اسلامی داشته و توضیح دادم که این مصوبه مجلس موجب شد که جمعیت کثیری از جوانان عزیز بر روی آن برنامه ریزی نمایند یا ازدواج کنند و یا تحصیلات خود را با سرعت بیشتری به پایان برسانند لذا یک حقی برای این دسته از جوانان ابجاد شده است و همان طور که شنیدید در مجلس شورای اسلامی هم بر سر موضوع دو برادری از موضع دفاع صحبت کردم و از مسئولین خواستم تمهیدی بیندیشند. خوشبختانه در گفتگویی که امروز با ریاست مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر لاریجانی داشتم ایشان گفتند که با سر لشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی ریاست کل نیروهای مسلح در رابطه با مقوله دو برادری صحبت کردند و ایشان استدلال های جناب آقای دکتر لاریجانی را پذیرفتند لذا از همین روی فعلاً مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر معافیت برادر سوم به شورای محترم نگهبان ارسال شده است و باید منتظر نظر شورای نگهبان باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    این سوال را سرلشگر فیروز آبادی باید جواب بده که متاسفانه عضو فروم نیستند. گذشته از شوخی(که البته خیلی هم شوخی نبود!) این چیزها اصلا قابل پیش بینی نیست دوست عزیز.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)