صفحه 38 از 100 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Junior Member strans آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک لرزه شناسی-دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

خیلی ممنون از جواب سریعتون.
    در مورد سوال دوم چطور؟ فرض کنیم بخوام هم برای آزاد کردن مدرک و هم برای وثیقه سربازی از سند ملکی استفاده کنم. آیا با فقط یک سند ملکی این کار امکان پذیر هست؟
    سپاس

Junior Member

من دانشجوی سال دوم ارشد هستم و برای ادامه تحصیل در همین مقطع(و نه تحصیل از ابتدا در همین مقطع) برای اتریش اقدام کردم. حالا می خوام بدونم با وجه به این قانون که معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط یک بار تعلق می گیره و اینکه خیلی از بچه های فروم اتریش همینجوری رفتن (در حقیقت انتقالی از دانشگاه ایران به اونجا محسوب میشه) تکلیف من چیه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parhambbb نمایش پست ها
    من دانشجوی سال دوم ارشد هستم و برای ادامه تحصیل در همین مقطع(و نه تحصیل از ابتدا در همین مقطع) برای اتریش اقدام کردم. حالا می خوام بدونم با وجه به این قانون که معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط یک بار تعلق می گیره و اینکه خیلی از بچه های فروم اتریش همینجوری رفتن (در حقیقت انتقالی از دانشگاه ایران به اونجا محسوب میشه) تکلیف من چیه؟
    سلام
    خیر تا اونجا که من میدونم نمیتونید خارج بشید!
    تکلیف شما رو اگه مایل بودید با پیام خصوصی عرض میکنم
    ویرایش توسط daniyal_arj : February 4th, 2012 در ساعت 08:36 PM
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamghar نمایش پست ها
    سلام
    من امروز شنیدم که وثیقه ی سربازی از 18 میلیون به 25 میلیون تغییر کرده!!! آیا این خبر صحت داره؟
    18 میلیون نبود.! 15 میلیون بود. لطفا شنیده ها رو با ذکر منبع بیان کنید. در غیر اینصورت شایعه میشه و بر خلاف قوانین فروم است.

مورد شماره 19، نقل از بخش وظیفه عمومی، سایت Police.ir
    19- ميزان و نوع وديعه جهت مشمولاني كه قصد تحصيل در خارج از كشور را دارند چگونه مي باشد ؟
    مبلغ وديعه 000/000/150 ريال است كه به صورت نقدي يا ضمانت نامه بانكي و يا وثيقه ملكي اخذ مي شود.

منبع

Senior Member سپهر آواتار ها

من فکر می کنم اون سایت آپدیت نیست. 18 میلیون که خیلی وقته بود و توی سایت آپدیت نکرده بودن. این 25 میلیون رو هم من از چند نفر تو پلی +10 شنیدم. حالا نمی دونم درسته یا غلط. گفتم اگر بقیه ی بچه ها هم اطلاعاتی دارند به اشتراک بذارند! هدف شایعه پراکنی نبود!
    شما از کجا شنیدی که 18 میلیون بوده؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم همون 15 میلیون بوده و هنوزم هست.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

من فکر می کنم اون سایت آپدیت نیست. 18 میلیون که خیلی وقته بود و توی سایت آپدیت نکرده بودن. این 25 میلیون رو هم من از چند نفر تو پلی +10 شنیدم. حالا نمی دونم درسته یا غلط. گفتم اگر بقیه ی بچه ها هم اطلاعاتی دارند به اشتراک بذارند! هدف شایعه پراکنی نبود!
    منظورتون از "خیلی وقت" چیه؟ دوستان من که ترم گذشته رفتند که مثل سابق 15 میلیون گذاشتند، حالا توی این چند ماه اگر دو بار عوض شه با عقل جور در نمیاد. من فکر نمی کنم این خبر صحیح باشه، مخصوصَن این که در اینترنت هیچ جا چنین خبر یا گزارشی مبنی بر تغییر این مبلغ پیدا نمی شه.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

دوست عزیز من از هشت سال پیش دنبال کارای ن.و خودم و دوستان هستم. هیچوقت این رقم ندیدم و نشنیدم 18 میلیون باشه.
    اما نکته ای که به ذهنم میرسه که نمیدونم درسته یا غلط اما احتمالش زیاده رو میگم.
    کسی که میخواد وثیقه نقدی بذاره باید 15 میلیون ضمانت نامه بانکی بیاره. مثلا میتونه تو قوامین این مبلغ رو قرض الحسنه بذاره. اما بعضی از دوستان میرن بانک های دیگه این مبلغ رو بصورت سپرده ثابت میذارن که تو این مدتی که پولشون بلوکه هست, حداقل یه سودی هم بگیره. حالا برای این مدل ضمانت نامه هر بانکی فرمول خودش رو داره. شاید جواب فرمول بانکی بشه 18 میلیون یا هر عدد دیگه ای.

همون طور هم که دوستان گفتن این مبلغ عددی نیست که بشه با یه دستور و آئین نامه عوضش کرد و ابلاغ کرد.
    احتمال زیادی هست که تو قانون تجدید نظر شده این مبلغ بیشتر بشه. اما هنوز مبلغی رسمی یا غیر رسمی ابلاغ نشده.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadIE نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم :
    من دانشجوی ترم 2 ارشد هستم؛ سربازی هم نرفتم و معاف هم نیستم.
    حالا جواب من از خارج اومده و میخوام انصراف بدم از ارشد اینجا و ارشدمو اونور بخونم.
    اگه انصراف بدم مشکل سربازی بهم میخوره و نمیتونم برم ؟؟؟ کسی هست اطلاعی در این زمینه داشته باشه و بتونه کمک کنه
    ممنونم از اینکه حوصله کردین و خوندین
    منم این سوال پارسال برام پیش اومده بود، رفتم نظام وظیفه و پرسیدم و حتی این قانونی که 2 بار نمیتونی برای یک مقطع معافیت تحصیلی بگیری رو گفتم اما مسولش بهم گفت که مشکلی نیست، میتونی خارج شی.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgoal88 نمایش پست ها
    منم این سوال پارسال برام پیش اومده بود، رفتم نظام وظیفه و پرسیدم و حتی این قانونی که 2 بار نمیتونی برای یک مقطع معافیت تحصیلی بگیری رو گفتم اما مسولش بهم گفت که مشکلی نیست، میتونی خارج شی.
    دوست عزیز این اطلاعات درست نیست. شما اگر دانشجوی انصرافی باشید نمی توانید تا انجام خدمت سربازی ادامه تحصیل بدهید.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgoal88 نمایش پست ها
    این محدودیت مربوط به وزارت علومه نه نظام وظیفه. وزارت علوم این طوری معرفی نمی کنه شخص رو به نظام وظیفه که بخواد اجازه خروج بگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)