صفحه 45 از 100 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    سلام
    طبق قانون سال 91 مدت خدمت سربازی چقدره؟ 24 ماه؟ یا هنوز اون 6 ماه معافیت رهبری برقراره؟ که میشه 18 ماه؟ اگه ارشد باشیم اون 2ماه از 18 کم میشه؟
    سلام
    فعلا همون قبلیا برقراره
    1حدیث هم هست! کسانی که آموزیشون در 91 نموم بشه همون 18 ماه هستش
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UH Manoa

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    اطلاعيه اجراي قانون جديد خدمت وظيفه عمومي بدينوسيله به اطلاع مشمولان و خانواده هاي محترم آنان مي رساند كه سازوكار اجراي قانون جديد خدمت وظيفه عمومي از سوي سازمان وظيفه عمومي فراهم گرديده و هم اكنون اين قانون در حال اجرا مي باشد، همچنين از آنجاكه آيين نامه اجرايي قانون جديد هنوز به تصويب نرسيده است ، آيين نامه قانون قديم خدمت وظيفه عمومي بصورت موقت و تا تصويب آيين نامه جديد قابل اجرا مي باشد. مشمولان و خانواده هاي آنان براي كسب اطلاع از جزئيات قانون جديد خدمت وظيفه عمومي مي توانند فايل PDF آن را كه در اين پايگاه درج شده است مشاهد نمايند. خبر خوبیه
    اما از کی و چقدر؟
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...2-0a69646f24f8
    ==================================================
    سلام. کسی‌ این فایل رو دیده؟ می‌شه لینک فایل رو هم بذارین لطفا؟
    ممنون!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    از اوایل 90 اعلام کردند و اگه اشتباه نکنم کسایی که تا آخر سال 90 اقدام کرده باشند هم همچنان طبق قانون قبلی معاف خواهند شد.

من فکر میکنم که مشکل شما اینه که اگه از عید 92 اجرا میشد دیگه شامل حال شما نمیشد برای همین قبول کردن این امر براتون سخته.

ولی حقیقتش اینه که حتی اگه تا سال 99 هم صبر میکردند، بالاخره یک عده بودند که به خاطر 1 روز فاصله دیگه این قانون شامل حالشون نمیشد و ممکنه این مطلب از نظر اونها ناعادلانه به نظر بیاد. ولی به هر صورت این جور موارد واقعیت زندگی امروز ماست و در همه جای دنیا هم رخ میده (عادلانه یا ناعادلانه) و چاره ای جز سوختن و ساختن نیست!
    منظور من این نیست.
    من در مورد برنامه ریزی افراد صحبت میکنم.تا اونجا که من یادمه ااین خبر وقتی جدی شد که تو مجلس تصویب شد و آبان 90 بود .و این رو روند کاری من هیچ تاثیری نداره چون من فوق شرکت کردم و فقط مونده که پایان نامه رو دفاع کنم.در صورتی که اگه از اول میدونسم که این قانون شامل حالم نمیشه اصلا ارشد نمیخوندم.
    اگه از الان میگفتن که فرضا سال 94 اجرایی میشه خیلی ها که نگه داشتن مثل من شامل حالشون میشد و بقیه هم از الان بررسی میکردن که این قانون بهشون میخوره یا نه (تا 94) و اگه نمیخورد اساسا خودشونو معطل نمیکردن که بعدا پشیمون شن؟و اینجوری ناراضی هم بوجود نمیاد.

Junior Member

به عبارت دیگه من در مورد تصویب و اجرای صحیح قانون صحبت میکنم نه در مورد محتوا و متن قانون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام
    فعلا همون قبلیا برقراره
    1حدیث هم هست! کسانی که آموزیشون در 91 نموم بشه همون 18 ماه هستش
    این 24 ماه از کی اجرایی میشه؟

یعنی همه 24 ماه سربازی دارن؟ فرقی بین دیپلم لیسانس و ..... نداره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    این 24 ماه از کی اجرایی میشه؟

یعنی همه 24 ماه سربازی دارن؟ فرقی بین دیپلم لیسانس و ..... نداره؟
    http://www.parsine.com/fa/pages/?cid=55479

Junior Member

سلام
    یکی این سوال منم جواب بده.. من الان ترم 2 دانشجوی ارشد هستم و میخوام برای دکترا پذیرش بگیرم ، اگه پذیرشم تو دکترا قبول بشه میتونم از ایران خارج شم برای ادامه تحصیل؟با وثیقه یا بدون وثیقه؟
    دوم اینکه فرض بر این که تو یه دانشگاه خوب مستقیم دکترا قبول نشم و ارشد بگیرنم اون وقت قضیه سربازیم برا خروج از کشور چی میشه؟آیا نظام وظیفه با این که بخوام برای ارشد از کشور برم مشکل داره؟بهم اجازه خروج میده؟؟ لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    سلام
    یکی این سوال منم جواب بده.. من الان ترم 2 دانشجوی ارشد هستم و میخوام برای دکترا پذیرش بگیرم ، اگه پذیرشم تو دکترا قبول بشه میتونم از ایران خارج شم برای ادامه تحصیل؟با وثیقه یا بدون وثیقه؟
    دوم اینکه فرض بر این که تو یه دانشگاه خوب مستقیم دکترا قبول نشم و ارشد بگیرنم اون وقت قضیه سربازیم برا خروج از کشور چی میشه؟آیا نظام وظیفه با این که بخوام برای ارشد از کشور برم مشکل داره؟بهم اجازه خروج میده؟؟ لطفا راهنماییم کنید
    شما با پذیرش دکترا بعد از گرفتن ارشد مشکلی نخواهید داشت!اگه سربازی دارید وثیقه میخواید
    برای هر مقطع فقط 1 بار معافیت تحصیلی صادر میشه ارشد مجدد نمیتونید برید!
    بله مشکل داره
    نمیده
    راهنمایی:دکترا قبول بشید میتونید راحت تشریف ببرید
    2:لطفا بدون مطالعه سوال تکراری نپرسید!

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

من الان ترم 2 دانشجوی ارشد هستم و میخوام برای دکترا پذیرش بگیرم ، اگه پذیرشم تو دکترا قبول بشه میتونم از ایران خارج شم برای ادامه تحصیل؟با وثیقه یا بدون وثیقه؟
    بله شما میتونی با سپردن وثیقه از کشور برای ادامه تحصیل خارج بشی

من الان ترم 2 دانشجوی ارشد هستم...فرض بر این که تو یه دانشگاه خوب مستقیم دکترا قبول نشم و ارشد بگیرنم اون وقت قضیه سربازیم برا خروج از کشور چی میشه؟آیا نظام وظیفه با این که بخوام برای ارشد از کشور برم مشکل داره؟بهم اجازه خروج میده؟؟
    نظام وظیفه برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر میکنه، با این اوصاف نمیتونید دوباره برای ارشد تشریف ببرید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

• سلام
      من متولد 2بهمن ماه ۷۱ هستم .پارسال کنکور دادم و نرفتم دانشگاه.امسال دوباره میخوام کنکور بدم فقط یه سوال برای من پیش اومده .اون هم راجب به مشکلات سربازی واسه ثبت نامه دانشگاست. میخوام بدونم منی که الان دفترچه پر نکردم و نظام وظیفه نفرستادم فردا بعد از قبولی کنکور میتونم راحت ثبت نام کنم؟
      اونوقت باید چیکار کنم؟ دنگ و فنگ نداره؟
      غایب محسوب نمیشم؟

اگه کسی همچین شرایطی داشته ممنون میشم بهم کمک کنه
      این سوالم هم برای دانشگاه ازاد هست هم دولتی

میخواسم بدونم من الان بخوام دفترچه پر کنم و پست کنم غیبت میخورم؟ چون کسی که غیبت داشته نمیتونه ثبت نام کنه

یک نکته هم اینکه من خرداد 90 مدرک پیش دانشگاهیم رو گرفتم و زمانی که وارد 18 سالگی شدم دانش اموز پیش دانشگاهی بودم
      مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)