صفحه 49 از 100 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    توقف كسرخدمت مشمولان به سبب جبهه، جانبازي والدين و مدرك تحصيلي براي مشمولان از سال 91
    سازمان وظيفه عمومي در پايان ، در خصوص توقف اجراي بعضي از معافيت ها مانند معافيت سه برادري و توقف بعضي از امتيازات مانند كسرخدمت در سال 91 ،اعلام داشت : ازآنجايي كه تمامي معافيت ها و امتيازات مورد نظر در ارتباط با ايثارگران ، امداد جويان و سايرگروه ها، در قانون جديد وظيفه عمومي ( مصوب 22/8/90 مجلس شوراي اسلامي) پيش بيني شده است لذا تصميم براين گرفته شد كه كليه معافيت ها و امتيازات سربازي برمبناي قانون جديد اجرايي گردد.

http://81.28.52.6/NCMS/fullstory/?id=222539
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که آیا بر اساس این حرفها و مخصوصا چیزایی که بولد و رنگی کردم آیا امکان داره که مجددا قانون معافیت تک پسر پدر بالای 60 سال اجرا بشه؟
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که آیا بر اساس این حرفها و مخصوصا چیزایی که بولد و رنگی کردم آیا امکان داره که مجددا قانون معافیت تک پسر پدر بالای 60 سال اجرا بشه؟
    سلام
    دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم الان تک پسر، پدر بالای 65 سال داره اجرا میشه. منظورتون دقیقا چیه؟
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم الان تک پسر، پدر بالای 65 سال داره اجرا میشه. منظورتون دقیقا چیه؟
    موفق باشید
    ممنون
    من شنیدم که قانون پدر بالای 60 سال رو کلا برداشتن و فقط در صورتی تک پسر معاف میشه که ثابت کنه پدرش تو هر سنی که هست بیماره و نیاز به مراقبت داره. این عدد 65 رو که تا حالا اصلا نشنیده بودم! آیا لینکی چیزی دارین که این رو ثابت کنه یا در مورد اون قانونی که گفتم توضیحات داده باشه؟
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    ممنون
    من شنیدم که قانون پدر بالای 60 سال رو کلا برداشتن و فقط در صورتی تک پسر معاف میشه که ثابت کنه پدرش تو هر سنی که هست بیماره و نیاز به مراقبت داره. این عدد 65 رو که تا حالا اصلا نشنیده بودم! آیا لینکی چیزی دارین که این رو ثابت کنه یا در مورد اون قانونی که گفتم توضیحات داده باشه؟
    گروه ناجا- درمقررات جديد خدمت وظيفه عمومي در معافيت كفالت يگانه فرزند مراقب يا نگهدارنده پدر نيازمند مراقبت ، سن پدراز 59 سال تمام به 65 سال تمام تغيير يافت.به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ناجا "سرهنگ محمد رضا اكبرحلوايي" معاون مشمولان و امورمعافيت هاي اين سازمان بااشاره به اجرايي شدن شرايط جديد مربوط به معافيت يگانه فرزند مراقب يا نگهدارنده پدر نيازمندمراقبت گفت :برابر قانون خدمت وظيفه عمومي ، شرط بهره مندي مشمولان غير غايبي كه يگانه مراقب و نگهدارنده پدر مي باشند ، نيازمندي پدر به مراقبت است كه بايد از سوي شوراي پزشكي احراز گردد و اشخاصي كه داراي كهولت سن باشند نيازي به طرح پرونده آنان در شوراي پزشكي نمي باشد.
    سرهنگ محمدرضا اكبر حلوايي افزود: برابر بررسي هاي صورت گرفته توسط ستادكل نيروهاي مسلح اتمام 65 سالگي بعنوان كبر سن تعيين گرديده و در نتيحه از پنجم فروردين ماه سال 91 مشمولان غير غايبي كه پدر آنان وارد 66 سالگي شود بدون طرح پرونده در شوراي پزشكي ، مورد رسيدگي قرار خواهندگرفت و درخصوص پدران كمتراز 65 سال تمام ، اعطاي معافيت منوط به تعيين نيازمندي پدر مشمول به مراقبت توسط شوراي پزشكي مي باشد.
    وي درخصوص رسيدگي به درخواست هايي كه مربوط به مقررات سابق يگانه مراقب پدر بالاي 59سال بوده اعلام داشت : افرادي كه درخواست خود را تا پايان روزچهارم فروردين ماه سال91دردفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس +10) به ثبت رسانيده باشند مشروط به اينكه هنگام ثبت در خواست در سن مشموليت بوده و واجد شرايط معافيت بوده باشند رسيدگي به درخواست آنان برابر مقررات سابق يعني سن 59 سال تمام پدر بلامانع است.

http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...2-578db36d1e55
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

سلام
    من در متن قانون جدید دیدم که اگر کسی از یک مقطع انصراف بده بر خلاف گذشته باز هم یکبار فرصت داره همون مقطع رو بخونه و بهش معافیت تحصیلی میدن. این درسته؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش الف نمایش پست ها
    سلام
    من در متن قانون جدید دیدم که اگر کسی از یک مقطع انصراف بده بر خلاف گذشته باز هم یکبار فرصت داره همون مقطع رو بخونه و بهش معافیت تحصیلی میدن. این درسته؟؟
    مورد 16 سایت زیر به این ترتیب هست:

"آيا دانشجويان انصرافي حق تحصيل مجدد را دارند؟
    بلي . مشمولان در طي مدت تحصيل از ديپلم تا دكتري صرفا 1 بار مي توانند از تحصيل انصراف ومجددا با پذيرفته شدن در دانشگاه به شرط عدم
    ورود غيبت ، مي توانند به تحصيل ادامه دهند.آزمون مجدد ونزولي بودن تحصيل با اين اوصاف فرقي نخواهد داشت، به شرط اينكه 1: در مقطع قبلي
    فارغ التحصيل نشده باشد . 2: از زمان انصراف در مقطع اول بيش از يكسال نگذشته باشد."

و اینطور به نظر میاد که درست باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط M_Y_B_608 نمایش پست ها
    مورد 16 سایت زیر به این ترتیب هست:

"آيا دانشجويان انصرافي حق تحصيل مجدد را دارند؟
    بلي . مشمولان در طي مدت تحصيل از ديپلم تا دكتري صرفا 1 بار مي توانند از تحصيل انصراف ومجددا با پذيرفته شدن در دانشگاه به شرط عدم
    ورود غيبت ، مي توانند به تحصيل ادامه دهند.آزمون مجدد ونزولي بودن تحصيل با اين اوصاف فرقي نخواهد داشت، به شرط اينكه 1: در مقطع قبلي
    فارغ التحصيل نشده باشد . 2: از زمان انصراف در مقطع اول بيش از يكسال نگذشته باشد."

و اینطور به نظر میاد که درست باشه!
    ممنون من هم همین رو دیدم اما آیا برای ادامه تحصیل میتونه بره خارج از کشور؟؟
    یعنی انصراف بده و بره خارج همون مقطع رو دوباره بخونه؟؟

Junior Member

سلام
    طبق مصاحبه هایی که از مسئولین نظام وظیفه خوندم متوجه شدم که افراد متاهل و یتیم دوران خدمت رو تو شهر خودشون سپری می کنند. یکی از دوستان من پدرش فوت شده، سوالم اینه که به کجا باید این وضعیت رو گفت که مثلا این فردی که پدرش فوت شده داخل شهر خودش بیفته؟ چه زمانی و به کجا؟
    ویرایش توسط Sprint : April 17th, 2012 در ساعت 03:23 PM دلیل: اصلاح غلط املایی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sprint نمایش پست ها
    سلام
    طبق مصاحبه هایی که از مسئولین نظام وظیفه خوندم متوجه شدم که افراد متاهل و یتیم دوران خدمت رو تو شهر خودشون سپری می کنند. یکی از دوستان من پدرش فوت شده، سوالم اینه که به کجا باید این وضعیت رو گفت که مثلا این فردی که پدرش فوت شده داخل شهر خودش بیفته؟ چه زمانی و به کجا؟
    زمان ارسال مدارک از طریق پلیس +10، گواهی فوت پدرشون رو هم ضمیمه کنند...راستی ایشون مشمول هیچ کدام از انواع معافیت های کفایت (سرپرستی مادر و...) نمی شوند؟
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    زمان ارسال مدارک از طریق پلیس +10، گواهی فوت پدرشون رو هم ضمیمه کنند...راستی ایشون مشمول هیچ کدام از انواع معافیت های کفایت (سرپرستی مادر و...) نمی شوند؟
    سلام به شما
    خیلی ممنون از پاسخی که دادید. نه متاسفانه، برادرشون از این معافیت استفاده کردند، برای همین ایشون نمی تونند! راستی ببخشید، الان ایشون یک هفته ای میشه که دفترچه خودشون رو به پلیس 10+ تحویل دادند و برای معافیت پزشکی هم اقدام کردند، این قضیه رو از این جهت پرسیدم که مثلا اگه کعاف نشدند و به خدمت اعزام شدن بتونن داخل شهر خودشون باشن، الان که دیگه پلیس 10+ رو رفتند و دارند مسیر بیمارستان و... رو طی می کنند منظور شما اینه که فقط برن و گواهی فوت رو تحویل بدن؟ یعنی هنوز مدارکشون از پلیس 10+ به جایی مثل نظام وظیفه ارسال نشده؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)