صفحه 5 از 100 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

ممنون از خبرتون!
    به دلیل تکراری بودن قفل میشه.

سلام

از طريقی به من اطلاع داده شد که مجلس داره قوانين وظيفه عمومی رو بازنگری ميکنه، و از همون طريق هم گفته شد مثل اينکه طرح خريد سربازی براي کسايی که خارج از کشور هستن(مثل ما دانشجوه)ا داره مطرح ميشه، يعنی همون طرحی که قبلاً بود، اما بعد از سال 82 تمديد نشد و فقط براي قبل از اونه. به نظر مياد که اگر پيشنهادی بر اين اساس دريافت کنن آمادگي تصويب اين تسهيلات رو دارن. اين سايت رو دادن براي اينکه از طرف مردم اين پيشنهادات رو دريافت کنن (در واقع محرکی بشه براي تصويب اون طرح).

ميدونم که خیلي ها الان ميگين که اصلاً اينا رو نميخونن و....، اما فکر نمی کنم فرستادن يک ایميل ضرری داشته باشه. در ضمن به نظر مياد اين پيشنهادات براي مجلس جنبه درخواست رسمی از طرف مردم هم داره يعنی ميتونن روش مانور قانونی بدن. مثلاً ميگن که 100 پيشنهاد براي اين کار دريافت شد پس يک امتياز قانونی محسوب ميشه برای تصويب طرح. پس يه ایميل بزنين و ازشون بخواين تسهيلات از جمله خريد سربازی براي کسايی که 2 سال خارج بودن رو تصويب کنن.

اميدوارم بتونه کمکی کنه.

http://news.parliran.ir/News/Commiss...4/Default.aspx

به اين پست هم سری بزنين، تغیيرات جديدی هم در راستاي همين کاهش دوماهه ممکنه اتفاق بيفته:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,14779.0.html

Junior Member

سلام

در مورد این موضوع در تاپیک های دیگری بحث شده است.
    ولی خوب تاپیک جدید شاید به منسجم شدن و به هدف رسیدن کمک بزرگی کند.

مهم تر از همه اینکه متاسفانه این آدرس ایمیل infomellat@parliran.ir معتبر نیست و هرچه ایمیل بزنید برگشت می خورد!

خداکنه لااقل صندوق پستی 117- 11575 معتبر باشه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط kln

مهم تر از همه اینکه متاسفانه این آدرس ایمیل infomellat@parliran.ir معتبر نیست و هرچه ایمیل بزنید برگشت می خورد!
    میشه از قسمت contact us یا تماس با ما بهشون میل زد. اونو امتحان کردم کار میکنه.

در ضمن ایمیل من که برگشت نخورد،حداقل فعلا.

Junior Member

هرچه ایمیل می زنیم برگشت میخوره!
    این هم برگشتش:

The mail server could not deliver mail to infomellat@parliran.ir. The account or domain may not exist, they may be blacklisted, or missing the proper dns entries.

نقل قول نوشته اصلی توسط kln
    هرچه ایمیل می زنیم برگشت میخوره!
    این هم برگشتش:

The mail server could not deliver mail to infomellat@parliran.ir. The account or domain may not exist, they may be blacklisted, or missing the proper dns entries.
    من با یاهو می زنم و جواب می ده.

خب شما از قسمت contact us یا تماس با ما بهشون پیامتو بده. اونو من امتحان کردم کار میکنه.

Junior Member

یواش یواش دارن اصلاحات رو رو میکنن!: http://tabnak.ir/pages/?cid=22545

Junior Member

پیش فرض معافیت تحصیلی دانشجویان افزایش یافت

--------------------------------------------------------------------------------

6 آبان 87

معافیت تحصیلی دانشجویان افزایش یافت

رئیس سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی کشور از افزایش میزان معافیت تحصیلی دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی خبر داد.
    به گزارش خبرنگار مهر، سردار زاده کمند امروز در حاشیه دیدار مردمی خود گفت: از این پس دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته 7 ترم جهت دریافت مدرک تحصیلی مهلت دارند. این در حالی است که در گذشته این دانشجویان 6 ترم برای دریافت مدرک تحصیلی خود مهلت داشتند.

رئیس سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی کشور افزود: بنا براین تصمیم دانشجویان کارشناسی پیوسته، دکتری غیر پزشکی و پزشکی با دو ترم افزایش نسبت به گذشته فرصت دارند که مقاطع تحصیلی خود را به پایان برسانند.

وی گفت: مشمولانی که جهت دریافت معافیت کفالت و موارد خاص اقدام می کنند می توانند بدون طی دوره آموزش نظامی کارت معافیت را دریافت کنند.

سردار زاده کمند ادامه داد: این افراد شامل ایثارگران، متعهدین به آموزش و پرورش، افرادی که تحت سرپرستی کمیته امداد هستند و افرادی که پدر و یا مادر آنها دارای معلولیت جسمی باشد می توانند بدون طی دوره آموزش نظامی کارت معافیت خود را دریافت کنند اما این افراد باید تعهدنامه محضری ارائه کنند.

وی در رابطه با ارائه این تعهدنامه گفت: طی مدت سه سال سازمان نظام وظیفه می تواند در مواردی خاص این افراد را برای آموزش نظامی فراخوان کند و در صورت فراخوان باید این افراد خود را معرفی کنند.

رئیس سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی کشور با اشاره به رشد 50 درصدی افراد خود معرف به سربازی گفت : طی سال جاری آمار مربوط به غایبین خدمت سربازی به شدت کاهش یافته است.

رئیس سازمان نظام وظیفه ناجا درباره غیبت افرادی که می خواهند از معافیت ایثارگران استفاده کنند گفت: غیبت هیچ تاثیری در دریافت معافیت ایثارگران ندارد.

وی همچنین از رسیدگی طرح آسان سازی خدمت خبر داد و گفت : این طرح هفته گذشته در کمیسیونهای مجلس مطرح شد و هم اکنون در حال بررسی است.

در این طرح تلاش شده تا خدمات مربوط به حقوق سربازان و مزایای آنها افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری مهر http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...?NewsID=772338

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام
    این خبر اخیرا در تاپیک "فراخوان اجماع عمومی برای اجرایی کردن وثیقه 5 میلیون تومانی" مطرح شد اما با توجه به اهمیت موضوع فکر می کنم توی یه تاپیک مجزا مطرح بشه بهتر اطلاع رسانی میشه!

کاهش وثیقه از 15 میلیون به 5 میلیون

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران - 27/7/87
    سرويس: اجتماعي - جوانان

مدير مشمولان ستاد كل نيروهاي مسلح، از كاهش وثيقه خروج از كشور دانشجويان مشمول سربازي از 15 به پنج ميليون تومان خبر داد.

سردار موسي كمالي در گفت‌وگو با خبرنگار «جوانان» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به ابلاغيه ستاد كل نيروهاي مسلح در زمينه كاهش وثيقه خروج از كشور مشمولان سربازي در شرايط خاص، گفت: بنابر توصيه‌ دولت مبني بر اين كه براي خروج از كشور دانشجويان مشمول سربازي، تسهيلاتي در نظر گرفته شود و مبلغ وثيقه خروج كاهش پيدا كند، ستاد كل نيروهاي مسلح پس از بررسي به اين نتيجه رسيد كه دانشجويان مشمول سربازي بتوانند براي كارهاي علمي و زيارت خانه خدا با حداكثر پنج ميليون تومان وثيقه از كشور خارج شوند.

وي در پاسخ به احتمال برخي سوءاستفاده‌ها از كاهش وثيقه خروج از كشور مشمولان، سفرهاي تحت پوشش اين كاهش وثيقه براي مشمولان را عموما سفرهاي زيارتي خانه خدا، عمره دانشجويي و همچنين سفرهاي مرتبط با پروژه‌ها و كارهاي علمي خواند و تاكيد كرد: در مورد سفر به خارج از كشور مشمولان در زمينه‌هاي علمي، فرد مشمول بايد تضميني از دانشگاه مربوطه، اخذ و علاوه بر اين، دعوتنامه‌اي مرتبط با سفر ارائه كند.

مدير مشمولان ستاد كل نيروهاي مسلح در ادامه يادآورشد: در زمينه وثيقه خروج از كشور مشمولان همه موارد جزء به جزء بررسي و چك مي‌شود و اين گونه نيست كه هر مشمولي بخواهد به بهانه انجام كارهاي علمي به خارج از كشور سفر كند، اجازه دريافت كند.

وي خاطرنشان كرد: در زمينه خروج از كشور مشمولان نظارت جدي، اعمال و با متخلفان به طور جدي برخورد خواهد شد.

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1217480
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)