صفحه 53 از 100 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

من امروز یه مصاحبه تو خبر آنلاین خوندم از رئیس نظام وظیفه. توجهتونو به یه قسمتش جلب میکنم:

- یک اتفاق دیگر، حذف کسر خدمت های تحصیلی است. مشمولانی هستند که 5 ماه خدمت، 3 ماه خدمت بودند. و مدتی از خدمتشان را انجام داده اند، دانشگاه قبول شدند، معافیت تحصیلی گرفته اند. اما به هر حال مدتی بعد باید بروند سربازی. اینها می گویند با اجرای قانون جدید سربازی، عملا نه تنها کسر خدمت ندارند بلکه مدتی که سربازی رفته اند هم حساب نمی شود.
    قانون وقتی که تصویب می شود، باید آن را اجرا کرد. حالا در نظر بگیرید اگر خدمت کم می شد حاضر بودند، بگویند با شرایط قبلی خدمت می کنیم؟ قانون وقتی ابلاغ شده، شرایط با قانون فعلی تطبیق می شود. اما چون باید از نو بروند خدمت، با شرایط قانون جدید باید خدمت کنند. البته مدت خدمت قبلی آنها محاسبه می شود.

جدا از اینکه این منطق به این سوال راضی کننده هست یا نه فعلا به شدت نگران خودم شدم.

اینم لینک خبر:
    http://www.khabaronline.ir/detail/214087/society/Police

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

Unhappy پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

سلام....آره منم چکش کردم....واقعا وحشتناکه..... منم اعزامی 89 بودم و 3 ماه رفته بودم خدمت که فوق قبول شدم..... دلم خوش بود که همون 17 ماه میرم که 3 ماهشو از قبل رفتم...... اما ظاهرا مالیده....و 18=3-21 ماه باید برم خدمت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعت نفت - مهندسی نفت

دوستان نمی دونستم سوالم رو کجا مطرح کنم،

آقا من رتبه برتر کنکور ارشد شدم، الآن نمی دونم قانونِ معافیش هست هنوز یا نه، کسی خبر نداره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sonsun نمایش پست ها
    دوستان نمی دونستم سوالم رو کجا مطرح کنم،

آقا من رتبه برتر کنکور ارشد شدم، الآن نمی دونم قانونِ معافیش هست هنوز یا نه، کسی خبر نداره؟
    نخیر برداشته شده. شما باید از طریق نخبگان اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعت نفت - مهندسی نفت

یعنی نخبگان از خدمت عمومی کاملاً معاف می کنه؟ یا یه سری مزایا داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sonsun نمایش پست ها
    یعنی نخبگان از خدمت عمومی کاملاً معاف می کنه؟ یا یه سری مزایا داره؟
    نه. قانون معافیت نداره. اما تسهیلات سربازیش خیلی خوبه. شما با رفتن به یک دوره آموزشی 45 روزه و انجام دادن یک پروژه نظامی 10 ماهه کارت پایان خدمت میگیرید. اگه شرایطشو دارید (www.bmn.ir) حتما اقدام کنید.

ApplyAbroad Veteran

این سایت رو مطالعه کنید. یکسری شرایط داره که رتبه کنکور ارشد هم جزء اونهاست.

Junior Member strans آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک لرزه شناسی-دانشگاه تهران

سلام
    من اواسط خدمت ارشد قبول شدم و معافیت تحصیلی گرفتم. آیا اگر برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا از دانشگاهی در خارج کشور پذیرش بگیرم، میتونم معافیت تحصیلی رو تمدید کنم و برم؟ آخه یکی بهم گفته کسایی که یه مدت رفتن خدمت تا وقتی که خدمتشون تموم نشه هیچ جوره حق ندارن از کشور خارج بشن (بمیره اگه از خودش درآورده باشه)

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط strans نمایش پست ها
    سلام
    من اواسط خدمت ارشد قبول شدم و معافیت تحصیلی گرفتم. آیا اگر برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا از دانشگاهی در خارج کشور پذیرش بگیرم، میتونم معافیت تحصیلی رو تمدید کنم و برم؟ آخه یکی بهم گفته کسایی که یه مدت رفتن خدمت تا وقتی که خدمتشون تموم نشه هیچ جوره حق ندارن از کشور خارج بشن (بمیره اگه از خودش درآورده باشه)
    سلام
    شما حتی اگر حین خدمت با لباس نظامی و در پادگان هم باشید با تشکیل پرونده در وزارت علوم میتونید معافیت تحصیلی بگیرید و خارج شید؛ حالا که دیگه هیچی ...
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

فارس: معاون وظیفه عمومی انتظامی آذربایجان غربی(شریف‌زاده) با اشاره به اینکه مطابق قانون جدید خدمت وظیفه عمومی، تمامی فرزندان ذکور شهدا و جاویدالاثران از خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند اظهار داشت: طبق قانون جدید خدمت وظیفه عمومی به ازای هر 24 ماه آزادگی، 25 درصد جانبازی و 30 ماه ســابقه حضور در جبهه هر یک از والدین، یکی از فرزندان ذکور آنان معاف می‌شوند.

وی ادامه داد: در مورد معافیت کسانی که مدت حضور در جبهه یا مدت آزادگی و اسارت آنان به تنهایی در حد معافیت یک فرزند ذکور آن‌ها نیست، درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه و مدت اسارت آنان تجمیع و محاسبه می‌شود.
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)