صفحه 54 از 100 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    شما حتی اگر حین خدمت با لباس نظامی و در پادگان هم باشید با تشکیل پرونده در وزارت علوم میتونید معافیت تحصیلی بگیرید و خارج شید؛ حالا که دیگه هیچی ...
    موفق باشید
    شرایط من هم مانند این دوست عزیز می باشد.
    حالا دو سوال مطرح می شود:
    برای خروج از کشور 1 سال فرصت داریم؟ مطمئن هستید که حین خدمت هم می شود؟
    با توجه به اینکه قسمتی از خدمت را گذرانده ایم و در واقع پرونده قبل از ابلاغ قانون جدید تشکیل شده است، مدت خدمت چقدر خواهد بود؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    شرایط من هم مانند این دوست عزیز می باشد.
    حالا دو سوال مطرح می شود:
    برای خروج از کشور 1 سال فرصت داریم؟ مطمئن هستید که حین خدمت هم می شود؟
    با توجه به اینکه قسمتی از خدمت را گذرانده ایم و در واقع پرونده قبل از ابلاغ قانون جدید تشکیل شده است، مدت خدمت چقدر خواهد بود؟

سپاس
    من خودم یک ماه آموزشی رفتم و چون پذیرشم اومد با سپردن وثیقه ترخیص شدم.

Junior Member strans آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک لرزه شناسی-دانشگاه تهران

من یه سوال دیگه هم داشتم. با توجه به اینکه من یه بار قبلا از 6 ماه فرصت بعد از فارغ التحصیلی استفاده کردم، آیا دوباره هم بعد از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد این فرصت در اختیار من قرار میگیره؟ اگر جواب مثبت هست، این مدت برای من که اعزام مجدد هستم، 6 ماه هست یا طبق قانون جدید یک سال؟
    مچکرم

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط strans نمایش پست ها
    با توجه به اینکه من یه بار قبلا از 6 ماه فرصت بعد از فارغ التحصیلی استفاده کردم، آیا دوباره هم بعد از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد این فرصت در اختیار من قرار میگیره؟
    خیر دوست من.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member strans آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک لرزه شناسی-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    خیر دوست من.

قبل ازینکه این قانون جدید بیاد من از آموزش دانشکده پرسیده بودم و اونا گفتن که آره، دوباره بعد فارغ التحصیلی بهت 6 ماه وقت میدن. اینکه میگید دیگه این فرصت در اختیارم قرار نمیگیره بر اساس قانون جدید هست؟ اگر وقت ندن معنیش اینه که من از فردای روز فارغ التحصیلی باید بیفتم دنبال کارای سربازی؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط strans نمایش پست ها
    قبل ازینکه این قانون جدید بیاد من از آموزش دانشکده پرسیده بودم و اونا گفتن که آره، دوباره بعد فارغ التحصیلی بهت 6 ماه وقت میدن. اینکه میگید دیگه این فرصت در اختیارم قرار نمیگیره بر اساس قانون جدید هست؟ اگر وقت ندن معنیش اینه که من از فردای روز فارغ التحصیلی باید بیفتم دنبال کارای سربازی؟
    وقتی که میدهند دیگه اون 6 ماه یا 1 سال نخواهد بود. باز هم برای اطمینان پیشنهاد میکنم از نظام وظیفه سوال کنید، مسلما هیچ کس بهتر از اونها جواب این سوال رو نمیتونه بده
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    وقتی که میدهند دیگه اون 6 ماه یا 1 سال نخواهد بود. باز هم برای اطمینان پیشنهاد میکنم از نظام وظیفه سوال کنید، مسلما هیچ کس بهتر از اونها جواب این سوال رو نمیتونه بده
    من اینجوری فکر نمی کنم ...... احتمال زیاد همون 6 ماه یا یکسال رو اجازه میدن..... این فرصتی است که همی میتونن استفاده کنن....چه کسانی که اعزام مجدد هستن و چه افراد عادی. اما بازم برای اطمینان پیگیری میکنم و جوابشو پست میکنم براتون

Junior Member

به نام خدا
    من متولد ماه 11 سال 71 هستم.حدود یک 15روز دیگه دیگه کنکور دارم
    خلاصه بگم رفتم نظام وظیفه و بهم گفتن تو مشمولی و برای ثبت نام مهر91 بهت اجازه نمیدن
    این حرف رو هم بهم پلیس +10 و هم نظام وظیفه گفت.تا قبل تغییر قوانین من میدونستم و کسایی رو میشناختم که شرایطشون اینجور بود و ترم مهر ثبت نام میکردن(یعنی یک سال پشت کنکور واسادن) اما قوانین تغیر کرد

توی این لینک: http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...2-578db36d1e55
    که مربوط به نظام وظیفه و بخش معافیت تحصیلی هست سوال 18 و جوابش این هست :
    18-فارغ التحصيلان مقطع متوسطه درخردادسال90شرط ثبت نام ياقبولي دردانشگاه آياحق ادامه تحصيل از مهر 91 را دارند؟
    بلي ، استثنا و صرفا براي سال 91 مي توانند ادامه تحصيل بدهند.
    من حتی بعد از خرداد یعنی در تیر ماه 90متوسطه(پیش دانشگاهی) رو کامل تمام کردم.و نمیخوام دفترچه پر کنم چون شهریور اعزامم میشه و من نمیخوام در هیچ شرایطی الان برم
    حالا دوستان من دمب خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس؟
    یعنی به +10 ابلاغ نشده یا اونها بی اطلاع هستند یا سایت نظام وظیفه اشتباه زده؟ یعنی برایثبت نام ترم مهر مشکلی برام پیش نمیاد؟
    نزدیک کنکور تمام فکر و زکرم این شد و کلی استرس گرفتم.
    پیشاپیش ممنون از کمک و راهنماییتون!
    یا علی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, University of Torornto

نقل قول نوشته اصلی توسط q0000 نمایش پست ها
    به نام خدا
    من متولد ماه 11 سال 71 هستم.حدود یک 15روز دیگه دیگه کنکور دارم
    خلاصه بگم رفتم نظام وظیفه و بهم گفتن تو مشمولی و برای ثبت نام مهر91 بهت اجازه نمیدن
    این حرف رو هم بهم پلیس +10 و هم نظام وظیفه گفت.تا قبل تغییر قوانین من میدونستم و کسایی رو میشناختم که شرایطشون اینجور بود و ترم مهر ثبت نام میکردن(یعنی یک سال پشت کنکور واسادن) اما قوانین تغیر کرد

توی این لینک: http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...2-578db36d1e55
    که مربوط به نظام وظیفه و بخش معافیت تحصیلی هست سوال 18 و جوابش این هست :
    18-فارغ التحصيلان مقطع متوسطه درخردادسال90شرط ثبت نام ياقبولي دردانشگاه آياحق ادامه تحصيل از مهر 91 را دارند؟
    بلي ، استثنا و صرفا براي سال 91 مي توانند ادامه تحصيل بدهند.
    من حتی بعد از خرداد یعنی در تیر ماه 90متوسطه(پیش دانشگاهی) رو کامل تمام کردم.و نمیخوام دفترچه پر کنم چون شهریور اعزامم میشه و من نمیخوام در هیچ شرایطی الان برم
    حالا دوستان من دمب خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس؟
    یعنی به +10 ابلاغ نشده یا اونها بی اطلاع هستند یا سایت نظام وظیفه اشتباه زده؟ یعنی برایثبت نام ترم مهر مشکلی برام پیش نمیاد؟
    نزدیک کنکور تمام فکر و زکرم این شد و کلی استرس گرفتم.
    پیشاپیش ممنون از کمک و راهنماییتون!
    یا علی!
    شما فقط باید مواظب باشی‌ که غیبت نخوری. یعنی‌ اگر که فکر میکنی‌ از مهر مشمول میشی‌ بهتره که دفترچه رو پست کنی‌. اینجوری اگر که بخوای واسه مهر ثبت نام کنی‌ مشکلی‌ نیست. شما هروقت که بخوای ادامه تحصیل بعدی از سربازی مرخص میشی‌، اون مدتی‌ رو هم که رفتی‌ برات حساب می‌کنن

موفق باشی‌

Junior Member

با سلام.
    من الان 2 ماهه خدمتم تموم شده کارت پایان خدمتم نیومده.پذیرش دارم شهریور باید برم.کی میتونه یه راهنمایی کنه.خودم میرم میپرسم میگن بشین تا بیاد؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)