صفحه 57 از 100 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

فرجه بعد از فارغ التحصیلی همون 1 ساله، من 4 ماه پیش پرسدم چون مشمول بودم خرداد بهم گفت 1 سال فرصت داری بره اعزام. در ضمن خم رنگرزی نیس که هر دقه یه رگی بریزن توش کلی آدم رو این فرصت 1 ساله برنامه ریختن و الان 6 ماهشون تموم شده. اون خبر هم مربوط به کسایی بوده که هنوز مشغول به تحصیلن نه فارغ اتحصیلا.

در ضمن این خبر از بیخ و بن اشتباهه:

مدت زمان مجاز تحصیل در دوره ارشد 4 سال بود نه 8 سال که تو قانون جدید شد 3 سال و نه 6 سال. نمی دونم کی این خبرارو می گیره.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط edenward نمایش پست ها
    فرجه بعد از فارغ التحصیلی همون 1 ساله، من 4 ماه پیش پرسدم چون مشمول بودم خرداد بهم گفت 1 سال فرصت داری بره اعزام. در ضمن خم رنگرزی نیس که هر دقه یه رگی بریزن توش کلی آدم رو این فرصت 1 ساله برنامه ریختن و الان 6 ماهشون تموم شده. اون خبر هم مربوط به کسایی بوده که هنوز مشغول به تحصیلن نه فارغ اتحصیلا.

در ضمن این خبر از بیخ و بن اشتباهه:

مدت زمان مجاز تحصیل در دوره ارشد 4 سال بود نه 8 سال که تو قانون جدید شد 3 سال و نه 6 سال. نمی دونم کی این خبرارو می گیره.
    اون که آره ...منظور 8 یا 6 نیم سال بوده که حتی تو خبرم اشتباه ذکر شده .....!
    اینم منبعش:
    http://www.tabnak.ir/fa/news/258009/...D8%AF%DB%8C-91

شما خبر امروز سردار کمالی رو مطالعه بفرمایید.... تو همین لینک ذکر شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    اون که آره ...منظور 8 یا 6 نیم سال بوده که حتی تو خبرم اشتباه ذکر شده .....!
    اینم منبعش:
    http://www.tabnak.ir/fa/news/258009/...D8%AF%DB%8C-91

شما خبر امروز سردار کمالی رو مطالعه بفرمایید.... تو همین لینک ذکر شده
    اگه این خبر درست بود دوست من که الان رفته خدمت باید 16 ماه خدمت می کرد ولی براش نوشتن 21 ماه خدمت که همون قانون جدیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    شما فردا حتما یه سری برو میدان سپاه کم کیف کارو بپرس.........مواظب باش غیبت نخوری که مشکلات زیاد میشه....... اگه جواب منفی بود یعنی گفتن هموون 6 ماه فرصت بعد فارغ التحصیلی، سریع اقدام کن که تا 27 تیر دوروز وقت داری! البته اگه کارای فارغ التحصیلی رو انجام داده باشی و نامه نظام وظیفه تو جیبت باشه! بعدا میتونی 2 ماهی تمدید کنی اعزامتو.....!
    من دفترچه 91 دارم. توش نوشته 1 سال وقت دارن خودشونو معرفی کنن. از طرفی تو police.ir هم چندتا سوال پرسیدن در مورد زمان اعزام که همین جوابو دادن.(بعید میدونم یکسال بشه 6 ماه. صبح استرس گرفتم حس کردم شاید 6 ماه بشه!!)
    ولی ممنون از راهنمایییت

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط edenward نمایش پست ها
    اگه این خبر درست بود دوست من که الان رفته خدمت باید 16 ماه خدمت می کرد ولی براش نوشتن 21 ماه خدمت که همون قانون جدیده.
    طبق چیزی که سردار گفته ، آره .....هنوز که 21 ماه تموم نشده..... اگه درست باشه میشه همون 16 ماه..... منم موافقم با نظر شما .....خیلی بعیده برگرده به حالت قبل سال 91....... باید صبر کرد تا کم کیف داستان معلوم بشه......اما میشه امیدوار بود به صحت حرف سردار...... ایشان الکی حرف نمی زنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooooman نمایش پست ها
    من دفترچه 91 دارم. توش نوشته 1 سال وقت دارن خودشونو معرفی کنن. از طرفی تو police.ir هم چندتا سوال پرسیدن در مورد زمان اعزام که همین جوابو دادن.(بعید میدونم یکسال بشه 6 ماه. صبح استرس گرفتم حس کردم شاید 6 ماه بشه!!)
    ولی ممنون از راهنمایییت
    دادا نگران نباش، همون 1 ساله.

Junior Member

من اسفند فارغ التحصیل شدم. می خواستم بدونم که جز گرفتن پذیرش راه دیگه ای هم واسه خروج از کشور هست؟
    میحخوام 1 هفته برم خارج از کشور امتحان بدم و برگردم. چه راهی واسه اینکار وجود داره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_0o نمایش پست ها
    من اسفند فارغ التحصیل شدم. می خواستم بدونم که جز گرفتن پذیرش راه دیگه ای هم واسه خروج از کشور هست؟
    میحخوام 1 هفته برم خارج از کشور امتحان بدم و برگردم. چه راهی واسه اینکار وجود داره؟
    چون شما فارغ التحصیل هستید متاسفانه خیر. اگه دانشجو بودید میشد به بهونه کنفرانس یا نمایشگاه یا چیزی شبیه این خارج شد.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_0o نمایش پست ها
    اگر غیبت نداشته باشید میتونید تا یک ماه مونده به تاریخ اعزام تون برای سفر با وثیقه اجازه خروج بگیرید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیرو سخنان سردار کمالی از مشاوره نظام وظیفه سوال کردم.... ببینید چی جواب دادن!
    همه باید 21 ماه خدمت کنند

• 1391/4/29 پنجشنبه
      شرح درخواست: با سلام
      پيرو سخنان سردار سردار موسي كمالي در گفت وگو با خبرنگار انتظامي فارس گفت: كليه دانشجوياني كه تا پايان سال ۹۰ وارد دانشگاه شدند شامل مقررات قديم خدمت وظيفه عمومي مي شوند.

جانشين اداره منابع انساني ستاد كل نيروهاي مسلح اظهار داشت: كساني كه تا پايان سال ۹۰ وارد دانشگاه شده اند با قانون قبلي با آنها برخورد خواهد شد اما افرادي كه از مهرماه سال ۹۱ وارد دانشگاه مي شوند وضعيت نظام وظيفه آنها بر اساس قانون جديد برنامه ريزي خواهد شد.
      آيا كساني كه قبل سال 91 دانشجو بودند اكنون خدمت انها مانند قبل 16 ماه براي فوق ليسانس . 17 ماه براي ليسانس است؟ يا همان قانون جديد 21 ماه حساب مي شوند؟
      شرح پاسخ: باسلام كليه مشمولاني كه در سال 91 به خدمت اعزام ميشوند چه داراي سابقه خدمتي وكسرخدمت باشند ويا هيچكدام از اينهاباشند ميزان خدمتشان 21 ماه مي باشد . م

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)