صفحه 78 از 100 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

سلام دوستان.
    من یه سوال داشتم. من متولد مرداد 67 هستم. لیسانسم الکترونیک دانشگاه تبریز با معدل 16.32 و فوق لیسانسم مخابرات علم و صنعت با معدل 15.84 هستش. من شهریور 1392 فارغ التحصیل شدم. اول میخواستم اینجا دکترا بخونم. دکترا رو ساده قبول میشم. اما به دلیل یه سری مشکلات میخوام کلا از ایران برم و هم دکترا و هم زندگیمو استرالیا یا آمریکا ادامه بدم.
    الان مشکل من سربازی هست.
    من میخوام این کار رو کنم:
    سریع واسه اعزام اقدام کنم. حدود 1 سال، 1.5 سالی رو سربازی باشم و همزمان پروژه کسر خدمت انجام بدم و زبانم رو OK کنم واسه آزمون. بعد واسه ترم پاییز سال تحصیلی 2015-2014 (یعنی امسال که دیگه گذشت. میخوام واسه پاییز سال آینده اقدام کنم.) اقدام به پذیرش کنم.
    به نظرتون این کار خوبه؟سنم چی؟خیلی دیر نشده؟
    ممنون میشم کامل بهترین راه رو بهم پیشنهاد کنید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem_eng نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سوال داشتم. من متولد مرداد 67 هستم. لیسانسم الکترونیک دانشگاه تبریز با معدل 16.32 و فوق لیسانسم مخابرات علم و صنعت با معدل 15.84 هستش. من شهریور 1392 فارغ التحصیل شدم. اول میخواستم اینجا دکترا بخونم. دکترا رو ساده قبول میشم. اما به دلیل یه سری مشکلات میخوام کلا از ایران برم و هم دکترا و هم زندگیمو استرالیا یا آمریکا ادامه بدم.
    الان مشکل من سربازی هست.
    من میخوام این کار رو کنم:
    سریع واسه اعزام اقدام کنم. حدود 1 سال، 1.5 سالی رو سربازی باشم و همزمان پروژه کسر خدمت انجام بدم و زبانم رو OK کنم واسه آزمون. بعد واسه ترم پاییز سال تحصیلی 2015-2014 (یعنی امسال که دیگه گذشت. میخوام واسه پاییز سال آینده اقدام کنم.) اقدام به پذیرش کنم.
    به نظرتون این کار خوبه؟سنم چی؟خیلی دیر نشده؟
    ممنون میشم کامل بهترین راه رو بهم پیشنهاد کنید.
    منم مثل تو فوق متولد 67 در حال خدمت و هدف رفتن از ایران

ببین بستگی به یه سری پارامتر داره محل خدمتت شهر خودت باشه یا نه جات چجوری باشه و روحیت در محیط نظامی چطور باشه

اینارو که بزاریم کنار می دونی که الان زمزمه 24 ماه شدن هست و تو اگه اقدام کنی اعزامت میره سال 93

کسری پروژه که شده ماکزیمم 2 تا پروژه شایدم سال دیگه بشه 1 پروژه

الانم که میدونی با اوضاع تحریما کلا ویزا گرفتن ایرانیا سخت شده

حالا باید همه جوانب بررسی کنی یکی میگه من سربازی نمیرم ریسک می کنم اگه 24 ماه هم شد اشکالی نداره یا ویزا می گیرم یا نمیگیرم

یکی میگه نه حالا که اوضاع ویزا گرفتن و اپلای خرابه میرم سربازی شاید 2 سال دیگه بهتر شد کسی نمی تونه به تو پیشنهادی بده خودت

یاید همه این جوانب درنظر بگیری تصمیم بگیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    منم مثل تو فوق متولد 67 در حال خدمت و هدف رفتن از ایران

ببین بستگی به یه سری پارامتر داره محل خدمتت شهر خودت باشه یا نه جات چجوری باشه و روحیت در محیط نظامی چطور باشه

اینارو که بزاریم کنار می دونی که الان زمزمه 24 ماه شدن هست و تو اگه اقدام کنی اعزامت میره سال 93

کسری پروژه که شده ماکزیمم 2 تا پروژه شایدم سال دیگه بشه 1 پروژه

الانم که میدونی با اوضاع تحریما کلا ویزا گرفتن ایرانیا سخت شده

حالا باید همه جوانب بررسی کنی یکی میگه من سربازی نمیرم ریسک می کنم اگه 24 ماه هم شد اشکالی نداره یا ویزا می گیرم یا نمیگیرم

یکی میگه نه حالا که اوضاع ویزا گرفتن و اپلای خرابه میرم سربازی شاید 2 سال دیگه بهتر شد کسی نمی تونه به تو پیشنهادی بده خودت

یاید همه این جوانب درنظر بگیری تصمیم بگیری
    هنوز 24 ماه تایید نشده و کذبه. من قبلا یه پروژه داشتم و دادم بهشون. خودم از تنبلی پی نتیجشو نگرفتم. محل خدمتم جوره. تو همین تهرانه. آشنا دارم.
    ما که همیشه تحریم هستیم. اپلای کردن زیاد ربطی به این چیزا نداره. ضمن اینکه من میخوام واسه اقامت هم اقدام کنم.

Junior Member

سلام...آقا یکی مرد باشه جواب منو بده.بنده دانشجوی قبرس هستم.ترم اول رفتم قبرس ولی دچار مشکل مالی شدم مجبور شدم برگردم و از دانشگاه مرخصی گرفتم(و دانشگاه هم قبول کرد) ،تا این ترم بروم.آیا وزارت علوم با این قضیه موافقت میکند؟ و به بنده مجوز خروج دوباره میدهد؟ مرسی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem_eng نمایش پست ها
    هنوز 24 ماه تایید نشده و کذبه. من قبلا یه پروژه داشتم و دادم بهشون. خودم از تنبلی پی نتیجشو نگرفتم. محل خدمتم جوره. تو همین تهرانه. آشنا دارم.
    ما که همیشه تحریم هستیم. اپلای کردن زیاد ربطی به این چیزا نداره. ضمن اینکه من میخوام واسه اقامت هم اقدام کنم.
    من نگفتم 24 ماه تایید شده گفتم زمزمش هست. تو خودت همه جوانب بررسی کردی دیگه واسه چی سوال می پرسی اشنا که داری محل خدمتتم که جوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

سلام دوستان گرامی.
    من چندتا سوال داشتم.

پارسال یه I20 گرفتم و با وثیقه گذاشتن ملک پدری یه پاس گرفتم و رفتم سفارت برای اخذ ویزا که متاسفانه به خاطر یه سری مشکلات دیفر کردم به امسال 2014.
    1- اگه I20 جدید بعد از فرجه1 ساله دستم برسه، میتونم پاسپورتم رو تمدید کنم؟ یا اینکه قبلش (سر یه سال) بایستی دفترچه اعزام رو پر کنم و بفرستم؟
    2- اگه برم و برنگردم سر ملک پدرم چی میاد؟ میشه بجاش مبلغ 15 میلیون رو بفرستم که سند خونه آزاد بشه؟

پیشاپیش از راهنمایی هایتان کمال تشکر رو دارم،
    جمال

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamal007 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی.
    من چندتا سوال داشتم.

پارسال یه I20 گرفتم و با وثیقه گذاشتن ملک پدری یه پاس گرفتم و رفتم سفارت برای اخذ ویزا که متاسفانه به خاطر یه سری مشکلات دیفر کردم به امسال 2014.
    1- اگه I20 جدید بعد از فرجه1 ساله دستم برسه، میتونم پاسپورتم رو تمدید کنم؟ یا اینکه قبلش (سر یه سال) بایستی دفترچه اعزام رو پر کنم و بفرستم؟
    2- اگه برم و برنگردم سر ملک پدرم چی میاد؟ میشه بجاش مبلغ 15 میلیون رو بفرستم که سند خونه آزاد بشه؟

پیشاپیش از راهنمایی هایتان کمال تشکر رو دارم،
    جمال
    من در موردسوال دومت یه چیزی بگم اگر فرض بر این بزاریم که حتی الان قانون این باشه که بتونی بجای سند 15 میلیون بزاری ولی آیا میشه الان به این قانون استناد کرد؟
    همان طور که میدونی هر زمانی یه شبه ممکنه قانون تغییر کنه پس برای اینکه تو پس فردا تو فشار نباشی که به خاطر خونه برگردی و نه این اینکه نگران این باشی که اگه برنگردی سر خونه چی میاد
    همین الان 15 میلیون بزار خودت خلاص کن

سلام و مرسی از دوستان بابت پاسخ گویی

میخواستم بدونم و لیسانسو 5 ساله تموم کردم و توی فرصت یکساله هستم، ویزام اومده میخوام برم،پاسپورت معتبر هم دارم

روندش چجوریه؟چی کارا باید بکنم؟ با15 میلیون برم نظام وظیفه؟
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sinammf نمایش پست ها
    سلام و مرسی از دوستان بابت پاسخ گویی

میخواستم بدونم و لیسانسو 5 ساله تموم کردم و توی فرصت یکساله هستم، ویزام اومده میخوام برم،پاسپورت معتبر هم دارم

روندش چجوریه؟چی کارا باید بکنم؟ با15 میلیون برم نظام وظیفه؟
    به این تاپیک مراجعه کن و مطالب نوشته شده رو از ابتدا دنبال کن همه چیز با جزییات کامل نوشته شده (میدونم زیاده ولی برای اینکه از روند کار سر در بیاری نیازه که همه اش رو بخونی).

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

جزیات بیشتر قانون آزادشدن تردد مشمولان ایرانی خارج از کشور به ایران به نقل از ایسنا
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)