صفحه 80 از 100 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

قابل توجه کلیه مشمولان متقاضی خدمت در سپاه

با توجه به تبصره 2 ماده 5 قانون خدمت وظیفه عمومی ،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می تواند در هر دوره از اعزام به خدمت نسبت به پذیرش مشمولان بسجی که برگ آماده به خدمت دریافت نموده اند ، اقدام نمایند .از کلیه مشمولان بسیجی تقاضا می شود بدلیل اینکه سازمان وظیفه عمومی ناجا هیچگونه مسئولیتی در خصوص جذب آنها بر عهده ندارد ،برای انجام مراحل پذیرش به سپاه استانی محل سکونت خود مراجعه نمایند .

لازم به ذکر است درخصوص پیگیری وضعیت پذیرش و سایر موارد میتوانید به آدرس :تهران – اتوبان افسریه بلوارهجرت بعد از میدان شهید باکری معاونت نیروی انسانی سپاه اداره سرباز مراجعه نمایید. (منبع)

Junior Member

دوستان حبر دارید ایا تک فرزند تو شهر خودش خدمت یا نه ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    دوستان حبر دارید ایا تک فرزند تو شهر خودش خدمت یا نه ؟
    گفتن که تلاششون رو میکنن تا متاهلین و تک فرزندان شهر خودشون بیفتن ولی هیچ قولی نمیدن و احتمال رفتن به شهر دیگه هست.
    (کلا سیاستشون بر اینه که هر کسی نزدیک خونه اش باشه، تا جایی که اولویت ها و ظرفیت ها اجازه بده)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    گفتن که تلاششون رو میکنن تا متاهلین و تک فرزندان شهر خودشون بیفتن ولی هیچ قولی نمیدن و احتمال رفتن به شهر دیگه هست.
    (کلا سیاستشون بر اینه که هر کسی نزدیک خونه اش باشه، تا جایی که اولویت ها و ظرفیت ها اجازه بده)
    سلام

منظور از تک فرزند دقیقا چیه !؟ با تک پسر فرق داره !؟
    آیا کسی که برادر نداره ولی یک خواهر داره ، تک فرزند حساب میشه !؟ یا این حالت هیچ مزیتی نداره !؟

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام

منظور از تک فرزند دقیقا چیه !؟ با تک پسر فرق داره !؟
    آیا کسی که برادر نداره ولی یک خواهر داره ، تک فرزند حساب میشه !؟ یا این حالت هیچ مزیتی نداره !؟

خیلی ممنون
    منظور همون تک پسر هست، ولی به طور کلی تفاوت خاصی نداره.
    خودشون هم میگم که "تلاش میکنیم" در شهر خودتون یا نزدیکترین فاصله با شهر خودتون تقسیم بشید.

در مورد دوره ی کد سپاه چیزی میدونید؟ یعنی دوماه آموزش تخصصی بعد از دوره ی آموزشی! با مدرک فوق لیسانس!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    METU

راه حلی واسه قانون 3 ماه تردد هست؟
    قانون اینگونه هست که هین تحصیل هر سال 2بار میتونیم بیایم ایران و جمعا به مدت 3 ماه!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sydkian نمایش پست ها
    راه حلی واسه قانون 3 ماه تردد هست؟
    قانون اینگونه هست که هین تحصیل هر سال 2بار میتونیم بیایم ایران و جمعا به مدت 3 ماه!
    تبصره: افرادي كه داراي شرايط خاص مي باشند وضعيت آنان در كميسيوني متشكل از نمايندگان وزارت امور خارجه ،گذرنامه رياست جمهوري و سازمان وظيفه عمومي ناجا مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفته و در صورت تاييد كميسيون تردد آنان حسب مورد حداكثر تا يك بار ديگر و يا حداكثر تا سه ماه ديگر قابل افزايش خواهد بود.

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3202

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

darklord عزیز سلام، جاهای مختلف زیادی از فروم را خوندم به جوابم نرسیدم.
    بنده تو پروسه معافیت پزشکی هستم (اگه معاف دایم نشم، حتما از رزم میشم) و ویزای USم هم اومده. چون پاسپورتم ظبط شده بایستی کارای نظام وظیفه معلوم بشه تا بتونم برم دوباره پاسم رو بگیرم. فرجه یک سالم 7 خرداد تموم میشه، پارسال جور نشد دیفر کردم امسال، یعنی یه بار انصراف از معافیت تحصیل داده ام. راهی که پیدا کردم اینه که میگن اگه تو برگه سبزت (برگه اعزام) تاریخ اعزام بعد تاریخ شروع کلاسهام باشه، میشه 2باره معافیت تحصیلی رو گرفت. سوال: اگه فرضا معاف از رزم شدم و تاریخ اعزام افتاد تیر! میشه انداختش شهریور؟ اگه میشه چجوری؟
    البته یه چیزی که به ذهن خطور میکنه اینه که اگه معاف دایم نشدم اعتراض کنم و یه بار دیگه کمسیون بگیرن برام تا یه خورده حداقل به عقب بیوفته.خیلی ممنون میشم
    جواب بدید.

با تشکر بی پایان

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    تبصره: افرادي كه داراي شرايط خاص مي باشند وضعيت آنان در كميسيوني متشكل از نمايندگان وزارت امور خارجه ،گذرنامه رياست جمهوري و سازمان وظيفه عمومي ناجا مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفته و در صورت تاييد كميسيون تردد آنان حسب مورد حداكثر تا يك بار ديگر و يا حداكثر تا سه ماه ديگر قابل افزايش خواهد بود.

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3202

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamal007 نمایش پست ها
    darklord عزیز سلام، جاهای مختلف زیادی از فروم را خوندم به جوابم نرسیدم.
    بنده تو پروسه معافیت پزشکی هستم (اگه معاف دایم نشم، حتما از رزم میشم) و ویزای USم هم اومده. چون پاسپورتم ظبط شده بایستی کارای نظام وظیفه معلوم بشه تا بتونم برم دوباره پاسم رو بگیرم. فرجه یک سالم 7 خرداد تموم میشه، پارسال جور نشد دیفر کردم امسال، یعنی یه بار انصراف از معافیت تحصیل داده ام. راهی که پیدا کردم اینه که میگن اگه تو برگه سبزت (برگه اعزام) تاریخ اعزام بعد تاریخ شروع کلاسهام باشه، میشه 2باره معافیت تحصیلی رو گرفت. سوال: اگه فرضا معاف از رزم شدم و تاریخ اعزام افتاد تیر! میشه انداختش شهریور؟ اگه میشه چجوری؟
    البته یه چیزی که به ذهن خطور میکنه اینه که اگه معاف دایم نشدم اعتراض کنم و یه بار دیگه کمسیون بگیرن برام تا یه خورده حداقل به عقب بیوفته.خیلی ممنون میشم
    جواب بدید.

با تشکر بی پایان

سلام

ببین دوست عزیز چیزهایی که شنیدی تقریبا درسته فقط بذار یه جاش رو اصلاح کنم:
    اگه معاف از رزم شدی و دوباره اعتراض زدی باید حواست باشه که 7 خرداد رو رد نکنی! یا اینکه معافیت بگیری. اگه رد کردی و معافیت نگرفتی ممکنه اذیت کنن و بگن الکی داری درخواست میدی تا وقت بکشی. که در اون صورت غیبت برات رد میکنن و عملا همه چی نابود میشه.
    اما راه ساده تری هست و اون هم اینه که به محض اینکه مشخص شد اعزام تیر ماه هستی، درخواست تعویق بدی. در اکثر موارد به سادگی باهاش موافقت میشه و روندش هم ساده است کافیه بری پلیس +10 و درخواست رو مطرح کنی.

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)