صفحه 92 از 100 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 995

موضوع: آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

اين تعداد پروژه ها چنتاس بالاخره ٢ تا يا يكي كسي خبر نداره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی صبح امروز پارلمان بررسی لایحه بودجه سال 1394 کل کشور را ادامه دادند.وکلای ملت در بند "ط" تبصره 16 ماده واحده، به دولت اجازه دادند تا تمامی مشمولان خدمت وظیفه عمومی را که بیش از هشت سال غیبت دارند با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت، معاف کند. تمام درآمدهای حاصل از اعطای معافیت‌های مشمولان مذکور به حساب درآمد عمومی کشور موضوع ردیف 150128 نزد خزانه‌داری کل کشور واریز شود.میزان جریمه مشمولان غایب برای صدورکارت معافیت نظام وظیفه به شرح جدول ذیل می‌باشد:

بهارستان‌نشینان همچنین مقرر کردند به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال ده‌درصد (10%) به مبالغ جریمه پایه اضافه و مدت غیبت بیش از شش ماه، یکسال محسوب می‌شود.نمایندگان مجلس مصوب کردند برای مشمولان متأهل پنج درصد(5%) و برای مشمولان دارای فرزند نیز به ازای هر فرزند پنج درصد (5% ) از مجموع مبلغ جریمه کسر می‌شود

منبع: http://www.iranjib.ir/shownews/10211...C%D9%87%D8%A7/

Junior Member

افرادی که هشت سال سربازی نرفتن و غیبت موجه داشتن( معافیت تحصیلی) هم جز این قانون به حساب میان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

[QUOTE=alixom;1893974]افرادی که هشت سال سربازی نرفتن و غیبت موجه داشتن( معافیت تحصیلی) هم جز این قانون به حساب میان؟[/QUOT

متاسفانه خیر !

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    افرادی که هشت سال سربازی نرفتن و غیبت موجه داشتن( معافیت تحصیلی) هم جز این قانون به حساب میان؟
    سلام
    وقتی به معافیت و موجه بودن اشاره می کنید دیگه موضوع غیبت مفهومی نداره
    غایب شخصی است که در زمان مشمول بودن برای معرفی و اعزام اقدام نکرده باشه

سلام دوستان من یه سوال داشتم خواهشا سریع جواب بدید
    من تا دوم دبیرستان خوندم و بعدترک تحصیل کردم الان برای خرید خدمت چه مدرکی باید ببرم سایت نظام وظیفه نوشته اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی الان من باید مدرک سیکلم ببرم دیگه درسته؟
    بعضی از دوستان میگن کارنامه دوم دبیرستان باید ببرم آموزش پرورش مهر بزنه بعد کارنامه دوم دبیرستان ببرم درصورتی که دوم دبیرستان اصل مدرک تحصیلی حساب نمیشه تا دیپلم کلا سه تا مدرک داریم 1پنجم ابتدایی2 سیکل 3 دیپلم حالا من چیکار باید بکنم

دوستان عزیز یه وسوالی دارم:
    آیا این درسته که کسانی که تازه چند روزه تو فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلی رفتند، در زمان مراجعه به پلیس+10 برای پست کردن دفترچه اعزام به خدمت، میتونند تاریخ سربازی رفتنشون را مثلا 6 ماه بعد انتخاب کنند؟(برای اینکه بتونند با برگه سبز مدرک دانشگاهشون را آزاد کنند یا مجوز خروج از کشور سیاحتی بگیرن)
    ممنون

Junior Member

سلام!

من الان حدود 9-8 سال هست که از ایران خارج شدم برای تحصیل.
    به صورت قانونی و با پرداخت وثیقه خارج شدم که البته وثیقه ام سال پیش ضبط شد.البته اینجا فوق لیسانس رو گرفتم و الان هم یه چند ماهی مونده که دکترا بگیرم. ولی چون موندنم اینجا طولانی شده و با وزارت علوم هم در ارتباط نبودم وثیقه ام ضبط شد.
    من جهت ویزای آمریکا(ویزای ازدواج) اقدام کرده ام. تمام مراحل و حتی مصاحبه هم با موفقیت انجام شده. ولی در اخر مصاحبه صدور ویزا رو منوط به ارسال نامه ای به سفارت آمریکا کردند که نشون بده من سربازی نرفته ام. در تماس با سفارت ایران به من گفتند که مدرکی نمی توانند دال بر مشمول بودن من بدهند. حال اینکه سفارت آمریکا یه مدرک رسمی که ترجمه شده باشه می خواهد که نشون بده من سربازی نرفته ام.
    من از کجا و چگونه می توانم همچنین مدرکی که نشون بده من سربازی نرفته ام رو بگیرم؟

متشکرم

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط BruceH نمایش پست ها
    سلام!

من الان حدود 9-8 سال هست که از ایران خارج شدم برای تحصیل.
    به صورت قانونی و با پرداخت وثیقه خارج شدم که البته وثیقه ام سال پیش ضبط شد.البته اینجا فوق لیسانس رو گرفتم و الان هم یه چند ماهی مونده که دکترا بگیرم. ولی چون موندنم اینجا طولانی شده و با وزارت علوم هم در ارتباط نبودم وثیقه ام ضبط شد.
    من جهت ویزای آمریکا(ویزای ازدواج) اقدام کرده ام. تمام مراحل و حتی مصاحبه هم با موفقیت انجام شده. ولی در اخر مصاحبه صدور ویزا رو منوط به ارسال نامه ای به سفارت آمریکا کردند که نشون بده من سربازی نرفته ام. در تماس با سفارت ایران به من گفتند که مدرکی نمی توانند دال بر مشمول بودن من بدهند. حال اینکه سفارت آمریکا یه مدرک رسمی که ترجمه شده باشه می خواهد که نشون بده من سربازی نرفته ام.
    من از کجا و چگونه می توانم همچنین مدرکی که نشون بده من سربازی نرفته ام رو بگیرم؟

متشکرم
    نامه معافیت تحصیلی و شاید بتونی نشون بدی که اجازه دادن بدون رفتن به سربازی بری خارج از ایران و درس بخونی و بعد می تونی بگی که من دیگه بر نگشتم ایران در نتیجه سربازی نرفتم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه وسوالی دارم:
    آیا این درسته که کسانی که تازه چند روزه تو فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلی رفتند، در زمان مراجعه به پلیس+10 برای پست کردن دفترچه اعزام به خدمت، میتونند تاریخ سربازی رفتنشون را مثلا 6 ماه بعد انتخاب کنند؟(برای اینکه بتونند با برگه سبز مدرک دانشگاهشون را آزاد کنند یا مجوز خروج از کشور سیاحتی بگیرن)
    ممنون
    این رو من هم شنیدم اما یک تبصره رسمی نیست که بخوای ازش استفاده کنی شما که وقت داری خب دیرتر اقدام کن و یا تمدید بزن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)