صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: زندگی در تورین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در تورین

با سلام واحترام خدمت دوستان عزیز
    دوستان ایا زندگی در تورین راحت هست. من تا 50 تومن می تونم با خودم بیارم .راستی در مورد بخورد مردم اونجا توضیح بدید نیاییم حالمون گرفته بشه از کار و زندگی افتادم تا بیام تورین اگه مناسب نیست با علت بگید تا خودم رو تو دردسر نندازم. برای ارشد اقدام کردم ولی نسبت به امنیت اونجا نگرانم و همین طور حس و حالی که نسبت به ما دارند.راهنمایی کنید. باتشکر

Junior Member

سلام
    دوستان من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه، سپتامر 2015 عازم تورین هستم. از دوستان کسی تجربه در زمینه نحوه گرفتن مسکن ارزون قیمت و مناسب داره؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AY_EN نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه، سپتامر 2015 عازم تورین هستم. از دوستان کسی تجربه در زمینه نحوه گرفتن مسکن ارزون قیمت و مناسب داره؟
    با تشکر.
    درود دوست گرامی،

سپتامبر یکی از گرونترین ماه های سال هست به خاطر تعداد بالای دانشجوهای ورودی.به هر حال ارزون ترین راه برای ۶ ماه اینه که تو سایت ها یا روی بردهای تبلیغاتی که تو دانشگاه هست دنبال خونه یا اتاق بگردید.

به عنوان نمونه اینجا:
    http://torino.bakeca.it/annunci/offr...ato/nope/true/
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    درود دوست گرامی،

سپتامبر یکی از گرونترین ماه های سال هست به خاطر تعداد بالای دانشجوهای ورودی.به هر حال ارزون ترین راه برای ۶ ماه اینه که تو سایت ها یا روی بردهای تبلیغاتی که تو دانشگاه هست دنبال خونه یا اتاق بگردید.

به عنوان نمونه اینجا:
    http://torino.bakeca.it/annunci/offr...ato/nope/true/
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
    آیا شما اطلاع دارید که من میتونم از دانشگاه برای مدت اقامت 6 ماهه ام خوبگاه بگیرم یا نه؟
    از هزینه هاش خبر دارید؟
    قبل از سفر چه جوری میشه درخواست خوابگاه داد؟
    با تشکر.

Junior Member Sinamsv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر | پلی‌تکنیک تورین

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein67 نمایش پست ها
    با سلام واحترام خدمت دوستان عزیز
    دوستان ایا زندگی در تورین راحت هست. من تا 50 تومن می تونم با خودم بیارم .راستی در مورد بخورد مردم اونجا توضیح بدید نیاییم حالمون گرفته بشه از کار و زندگی افتادم تا بیام تورین اگه مناسب نیست با علت بگید تا خودم رو تو دردسر نندازم. برای ارشد اقدام کردم ولی نسبت به امنیت اونجا نگرانم و همین طور حس و حالی که نسبت به ما دارند.راهنمایی کنید. باتشکر
    سلام
    اصولاً تورینو و اغلب شهرهای شمالی ایتالیا، شهرهای درست حسابی هستند. ضریب امنیت بالا و سطح فرهنگی/زندگی بسیار خوب و قابل قبولی دارند. تورین مشخصاً یه شهر صنعتی/تجاری عه که از بعضی جهات حتی از همسایه ی بیشتر معروف خودش ؛ میلان، سرتر عه . البته شما وین هم که بری، نیویورک و کلیفورنیا و لندن هم که بری هرچقدر هم سطح رفاه عالی باشه بالاخره جای خوب و بد داره، آدم خوب و بد داره نمیشه گفت مطلق یه شهر عالیه یا نیست ولی شهرهای شمالی ایتالیا تقریباً جز 10 شهر گردن کلفت اروپا بحساب میان.

از جهت برخورد مردم هم باید بدونی ایتالیایی ها اول که به دنیا اومدن یه سری ایرانی بودن بعد اینارو بردن کاشتن تو اروپا ایتالیایی سبز شدن. من شخصاً هیچ کشوری رو به اندازه ایتالیایی ها به خودمون نزدیک ندیدم. حتی شلختگی و در هم بر هم بودن سیستم اداری/کشوری اینا هم مثل خودمونه . در کل ایران رو صنعتی کن یه مقدار هم ادم خشگل و درست حسابی بریز توش بندازش تو اروپا میشه ایتالیا. از جهت نژادپرستی و اینها به نسبت باقی کشورهای اروپا مخصوصاً آلمان، اتریش، سوئیس،حوزه اسکاندیناوی یا حتی انگلستان بسیار خون‌گرم تر هستند و عادات رفتاری خیلی نزدیکی به ما دارند. پولی هم که داری میاری کاملاً به سبک و نوع زندگیت بستگی داره. دانشجویی زندگی کنی - به معنای واقعی کلمه، نه اینکه تنها تو یه خونه باشی اسمش رو بذاری دانشجویی - و قید خیلی تفریحات پرخرجی که تو ایران داشتی رو بزنی، پول اضافه هم میاری. اگه نه بخوای همین سبکی که تو ایران هر وقت حال کردی بری کافه و رستوران بهترین چیزا رو سفارش بدی بخوری یا اهل خرید کردن های بی حساب و کتاب باشی { که البته بیشتر راجع به دخترها صادقه } مسلماً به مشکل میخوری.

تورین از جهت امنیت خیلی عالیه، فکر میکنم نهایتاً 1 یا 2 منطقه به اصطلاح "پائین شهری" داره که باید شب ها مراقب رفت و آمد باشی عموم شهر امنیت معقولی داره. حالا باز من یه نکته میگم برا اینکه بدونی ایتالیا و آمریکا نداره همه جا باس آدم حواس جمع باشه : یه جمله معروف دارن نیویورکی ها میگن "اینجا اگر مراقب نباشی گوشی رو از دم گوشت هم میدزدن!" نیویورک! جایی که به عقیده ی خیلی ها پایتخت دنیاست!
    بنابراین امنیت یه جا هرچقدر هم عالی باشه به عُرضه خودت ربط داره که به دردسر بیوفتی یا نه

Junior Member RezaPolito آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Politecnico di Torino

سلام به دوستان

ببخشید اگه موضوع سوالم کاملا مربوط به تاپیک نمی باشد ولی احساس کردم اینجا مرتبط ترین محل برای پرسش من می باشد
    شرایط اخذ اقامت و یا تابعیت کشور ایتالیا از طریق ازدواج با یک شهروند ایتالیایی برای یک دختر ایرانی چگونه است؟
    خیلی ممنونم

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaPolito نمایش پست ها
    سلام به دوستان

ببخشید اگه موضوع سوالم کاملا مربوط به تاپیک نمی باشد ولی احساس کردم اینجا مرتبط ترین محل برای پرسش من می باشد
    شرایط اخذ اقامت و یا تابعیت کشور ایتالیا از طریق ازدواج با یک شهروند ایتالیایی برای یک دختر ایرانی چگونه است؟
    خیلی ممنونم
    اقامت رو که همون اول زادواج فکر میکنم راحت میدن، اما تابعیت به معنی اخذ ویزای ایتالیایی، باید دو سال از ازدواج گذشته باشه تا بتونی اقدام کنی.تازه باید ثابت کنی که این دو سال رو با هم زندگی کردید.(بر اساس شنیده ها)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    من یه فایلی رو گذاشتم تو انجمن پلی تکنیک تورین اونو دانلود کن کامل بخونش
    فکر کنم لینک فایل از رو انجمن پلی تکنیک تورین برداشته شده...امکانش هست راهنمایی کنید از کجا میتونم این فایل رو داشته باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام
    از دوستان ساکن تورین کسی اتاق یا خونه سراغ داره که برای حدود 40 روز (از 30 آگوست تا 9 سپتامبر) اجاره بده؟
    چون هتل ها گرون در میاد و هاستل هم نمیخوام بمونم.
    لطفا ً اگه موردی بود بهم پیام خصوصی بدین

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

با سلام خدمت دوستان ، میشه لطف کنید بگید هزینه تحصیل تو تورین چقدر میشه با جزئیات باشه ممنون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)