صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: زندگی در تورین

پیش فرض زندگی در تورین

سلام دوستان
    من که در فروم گشتی زدم و مطالب را خوندم، دیدم که در مورد شهز تورین به نسبت رم و میلان اطلاعات در مورد نحوه زندگی و تهیه وسایل و لوازم کمتر هست و یا اصلا منسجم نیست. دوستانی که الان تورین اقامت دارند کمک کنید تا این قسمت فروم هم تکمیل شود. من یک سری سوالات را خودم مطرح میکنم بقیه دوستان هم هم سوال اضافه کنند هم جواب!

پیش فرض پاسخ : زندگی در تورین

1- توضیحات کلی در مورد فرودگاه تورین و رفتن به سمت شهر
    2- سیستم حمل و نقل تورین
    3- هزینه های اتوبوس و قطار و ... در شهر همراه با انواع بلیتها و کارتهای ماهیانه و تخفیف های دانشجویی و ...
    4- انواع سیم کارت ها و هزینه هاشون (با نگاه یک دانشجو) و استفاده از اینترنت روی موبایل
    5- تهیه محل اقامت، کمک احتمالی دانشگاه تورین، کجای شهر مناسب تره؟
    6- هزینه اجاره ها
    7- نحوه گرفتن اینترنت برای اتاق

8- آیا ایران کنسولگری دارد؟ چه کمک هایی می کنند؟ لازم به ثبت نام هست در اونجا برای تایید مدرک؟
    9- برای زبان ایتالیایی اونجا چه کلاسهایی هست؟
    10- مواد غذایی با قیمت مناسب کجای شهر میشه تهیه کرد؟
    11- آدرس چند تا رستوران که با گوشت حلال غذا سرو می کنند؟ و همینطور برای خرید گوشت و مرغ حلال کجای شهر باید رفت؟

نقشه سیستم حمل و نقل عمومی تورین

Torino-Public-Transit-Map.pdf

این سه اپراتور بیشتر توصیه شده توسط بچه ها :

tre - vodafone - wind

انگار دانشجوها بیشتر wind دارند!

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

دوستانی که تورین تشریف دارن یه لطفی کنن در مورد خوابگاه ها و وضعیتشون یه توضیحی بدن ... شرایطشون ... امکانات ... بهداشت و . . .
    و اینکه سیستم اپلای برای خوابگاه به چه صورتی هسست .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farhooood نمایش پست ها
    دوستانی که تورین تشریف دارن یه لطفی کنن در مورد خوابگاه ها و وضعیتشون یه توضیحی بدن ... شرایطشون ... امکانات ... بهداشت و . . .
    و اینکه سیستم اپلای برای خوابگاه به چه صورتی هسست .
    خوابگاه‌های تورین رو می‌شه به دو دسته تقسیم کرد.
    یه دسته ساختمون‌هایی هستن که واسه المپیک زمستانی ساخته شده بودن و جدید و مجهز به امکانات خیلی خوبی هستن. مثه خوابگاه Grugliasco, borsellino, olimpico, giordano bruno و ..
    یه دسته هم خوابگاه‌هایی هستن که ساختمون‌های نسبتن قدیمی‌تر شهر هستن.
    در مجموع خوابگاه‌ها خیلی تمیز و خوب هستن.
    برای اپلای کردن دو راه هست. یا اینکه از طریق بورس بهتون تعلق بگیره که خب طبیعتن رایگان هست. یا اینکه از طریق Pagamento درخواست بدید که بسته به نوع اتاق و شرایط قیمت فرق می‌کنه. برای سال ۲۰۱۱-۱۲ قیمت‌ها به این صورت بود.: اتاق single: ۳۵۰ یورو و اتاق دو نفره ۲۸۰ یورو.
    برای اطلاع از چگونگیه درخواست دادن برای خوابگاه و همچنین اطلاعات بیشتر درباره شرایط بورس پیشنهاد می‌کنم سری به سایت ادیزو بزنید، به نشانی زیر:
    http://www.edisu.piemonte.it/
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

در مورد اجاره کردن اتاق یا آپارتمان هم اگر میشه اطلاعات بدید. چطوری باید اقدام کرد؟ و هزینه ها؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط dimoqwe نمایش پست ها
    در مورد اجاره کردن اتاق یا آپارتمان هم اگر میشه اطلاعات بدید. چطوری باید اقدام کرد؟ و هزینه ها؟
    دوستان در مورد اون خوبگاه های تورین که میگید در زمان المپیک سافخته شده برای من که بدون بورس میخوام اقدام کنم شانسی هم هست؟ اگر هست کی اقدام کنم که بدون استرس باشه، هزینه رو از ایران باید بدم یا مبلغی برای رزرو لازمه، یا اینکه نفس خود رزرو بدون پول کافیه؟ (سرویس بهداشتی هم همگانی نباشه با اتاقای دیگه)

مورد دوم اینکه برای گیر آوردن یه آپارتمان تمیز، در محلی از شهر که برای یک دختر راحت و امن باشه، به دانشگاه خیلی دور نباشه، هزینه آب و برق و گاز و اینا رو خود اجاره باشه، کجا و کی باید از تهران اقدام کنم؟ اونهم مثل سوال قبلیم باید پول واریز کنم؟ قیمتش در چه حدودیه؟ از کجا گیرش بیارم، میخوام یه همخونه ای هم داشته باشم، برای اون چطوری اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

دوستان من دیشب پذیرش تورین اومد. اگه بورس گیرم نیاد هزینه خونه و زندگی ماهی چقدره؟ روزای اول کسی هس بیاد کمک؟ نریم گم شیم یهو!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)