صفحه 10 از 41 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 408

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

26 نوامبر
    task1: چند تا نمودار که شغل ها ایجاد شده با گردشگری رو مقایسه می کرد
    2- خوبه که از افراد مشهور برای جلب کردن توجه به مشکلات مهم جامعه استفاده کنیم یا اینکه استغاده از celebrity باعث کم شدن اهمیت این مشکلات می شه؟ از هر دو جهت بررسی کنید؟
    خیلی موضوع سختی بود

Junior Member

من دارم اما خیلی بد خطم

Junior Member

موضوع رايتينگ 3 دسامبر 2011:
    تحقيقات نشون داده كه پرخوري مثل سيگار كشنده است . نظر شما درباره اينكه تبليغات بعضي از خوراكي ها هم ، مثل سيگار كه توي خيلي كشورها تبليغش ممنوعه ، ممنوع بشه ، چيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    26 نوامبر
    task1: چند تا نمودار که شغل ها ایجاد شده با گردشگری رو مقایسه می کرد
    2- خوبه که از افراد مشهور برای جلب کردن توجه به مشکلات مهم جامعه استفاده کنیم یا اینکه استغاده از celebrity باعث کم شدن اهمیت این مشکلات می شه؟ از هر دو جهت بررسی کنید؟
    خیلی موضوع سختی بود
    منم همین روز امتحان دادم تو آیلتس ایران، موضوع هم همین بود. به نظر من هم خیلی سخت بود. بچه ها به نظرتون اگر سوال سخت باشه تو اصلاح کمی رعایت می کنند یا فرقی نمی کنه براشون؟ یک سوال دیگه هم داشتم لطفآ هر کی می دونه جواب بده، رایتینگها میره انگلیس یا استرالیا اصلاح میشه یا همینجا تو ایران؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5980 نمایش پست ها
    منم همین روز امتحان دادم تو آیلتس ایران، موضوع هم همین بود. به نظر من هم خیلی سخت بود. بچه ها به نظرتون اگر سوال سخت باشه تو اصلاح کمی رعایت می کنند یا فرقی نمی کنه براشون؟ یک سوال دیگه هم داشتم لطفآ هر کی می دونه جواب بده، رایتینگها میره انگلیس یا استرالیا اصلاح میشه یا همینجا تو ایران؟
    سلام
    من بعید می دونم زیاد به سختی موضوع توجه کنند. بیشتر به ساختارها و کلمات به کار برده شده کار دارند نه ایده البته این نظر من هست.

Junior Member

tehran ielts:3 dec 2011
    many people watch sprots program on tv instead of taking part in doing sprots activities,do u think is it positive or negative,express ur reasons
    ویرایش توسط drparisa : December 6th, 2011 در ساعت 07:06 PM

Junior Member

سلام من امروز 10 دسامبر تهران آیلتس امتخان دادم

تسک 1 یه پای چارت و یه بار چارت در مورد میزان مصرف آب در بخشهای مختلف در استرالیا در سال 2004 بود که روتینه

تسک 2 هم این بود که مهم ترین فرصتی که ثروتمند بودن در اختیارتون میزاره اینه که میتونیین کمک کنین به مردم. تا چه اندازه با این موضوع موافقید؟ خیلی روتین مثل همیشه

سلام
    7 ژانویه 2012 (17 دی)، آیلتس تهران

قسمت اول: بارچارت در مورد نحوه تغییرات در تعداد ورزشکارانی که در چهار نوع ورزش مختلف (تنیس و ...) در طی 5دوره شرکت کرده اند.

قسمت دوم: دسته ای از آدمها عقیده دارند که گذراندن تحصیلات دانشگاهی میتونه منجر به زندگی موفقی برای ما در آینده بشه، در صورتی که گروه دیگر اینرو قبول ندارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    سلام
    7 ژانویه 2012 (17 دی)، آیلتس تهران

قسمت اول: بارچارت در مورد نحوه تغییرات در تعداد ورزشکارانی که در چهار نوع ورزش مختلف (تنیس و ...) در طی 5دوره شرکت کرده اند.

قسمت دوم: دسته ای از آدمها عقیده دارند که گذراندن تحصیلات دانشگاهی میتونه منجر به زندگی موفقی برای ما در آینده بشه، در صورتی که گروه دیگر اینرو قبول ندارند.
    منم 7 ژانویه دانشگاه آزاد امتحان دادم. موضوعات هم همین ها بود. به نظر من که خوب بود. (سخت نبود )

Junior Member

دوستان عزیز سلام. من چند سوال داشتم که خوشحال می شوم منو راهنمایی کنید.
    1- آیا کسی کتاب creck ielts in a flash در خصوص task2 رایتینگ خونده؟؟؟ ایا مثالهای اون استاندارد هستند؟
    2- آیا کتاب خاصی رو مد نظر دارید که بتونه مثاهای رایتینگ رو بگه؟؟
    3- من فکر می کنم خیلی خوب میشه دوستانی که رایتینگ اونها بالای 7.5 نیم شده باشه اینجا فایلی باز کنند و بصرت نکته به نکته انواع رایتینگ ها را درس بدهند