صفحه 12 از 41 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 408

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    ای وای من نظر دو گروه رو توضیح دادم تو هر پاراگراف یک گروه. بعد تو همون پاراگرافها کسایی که مخالف بودند به دلیل ضررهای مرخصی را گفتم (disadvantage) تو پاراگراف بعدی هم نظر موافقها بعد مزایا. اشتباه نوشتم بنظر شما؟
    ببینید اولا ما اینجا یک گروه بیشتر نداریم(یک عقیده) شما یا موافق این موضوع هستی یا مخالف، اگه موافقی 3 تا دلیل میاری که خوبه 2 تا دلیل هم میاری که بده یا برعکس ،آخرشم یه نتیجه گیری میکنی که یه چیزی بین اون سه تا دلیل خوبیه تا بگی فوایدش بیشتره یا مضراتش
    ما اینجا دو تا گروه نداریم اگه گفته بود :..... ولی تو کشورهای دیگه مرخصی زایمان نمیدن ، اینجا میشه دو عقیده ، شما شروع جمله پاراگراف رو با فواید یا مضرات مرخصی زایمان شروع باید کنید نه عقیده گروهی که میگن خوبه یا بده چون کسی نگفته خوبه یا بده

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

منم 4 فوريه در تهران آيلتس امتحان دادم و همين موضوع رو نوشتم .بنظر من كه خيلي خوب بود. كلا 4پاراگراف نوشتم . مقدمه و دوم مزايا كه 2 مورد اشاره كردم و سوم هم يه مورد ضرر گفتم و در چهارمي هم نتيجه گرفتم كه مزاياش بيشتره بخصوص اگه فقط به منافع اقتصادي كوتاه مدت فكر نكنيم و نسل آينده كه نيروهاي كار بالقوه براي اقتصاد كشور هستن رو بهشون اولويت بديم !! مال من حدود 270 تا شد فكر مي كنيد كه نمره از دست بدم!! خودم انتظار 7 دارم :دي

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط samanrazavi1 نمایش پست ها
    ببینید اولا ما اینجا یک گروه بیشتر نداریم(یک عقیده) شما یا موافق این موضوع هستی یا مخالف، اگه موافقی 3 تا دلیل میاری که خوبه 2 تا دلیل هم میاری که بده یا برعکس ،آخرشم یه نتیجه گیری میکنی که یه چیزی بین اون سه تا دلیل خوبیه تا بگی فوایدش بیشتره یا مضراتش
    ما اینجا دو تا گروه نداریم اگه گفته بود :..... ولی تو کشورهای دیگه مرخصی زایمان نمیدن ، اینجا میشه دو عقیده ، شما شروع جمله پاراگراف رو با فواید یا مضرات مرخصی زایمان شروع باید کنید نه عقیده گروهی که میگن خوبه یا بده چون کسی نگفته خوبه یا بده
    چقدر از نمرم کم میشه بنظرت؟

ببخشید ولی کی گفته که نوع نوشتن m_qashqai غلطه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

دوست خوبم آقای samanrazavi1 هم خودشون دارند گفته ی دوستمونو که باید توو دوتا پاراگراف نوشته بشه رو تایید میکنن. اگر خودتون جمله خودتونو بخونید میبینید که دقیقا 2پاراگرافی نوشتن و یا بعبارت بهتر تفکیک کردن نظرات موافق و مخالف منطقی ترین راهه. اونی که شما میگین اشتباه نیست ولی از دید علمی و طبق استیل و الگوی مقاله نویسی تفکیک کردن پاراگراف ها تایید شده است.این نظر شخصی من نیست که بخواید بر من خرده بگیرید. جدا از اینکه بنده شخصا این دفعه سومم بود که داشتم امتحان میدادم و توو هیچ موردی به مشکلی نخوردم، یکی از دوستانم که خودشون مدرس آیلتس هستند و نمره 8.5 آیلتس دارند که از بخش رایتینگ 9 گرفتند نیز این مطلب رو تایید میکنند.
    البته راه دور هم نریمٰ؛ تووی همین فروم هم میشه به این موضوع رسید.

بازهم تاکید میکنم که از من ناراحت نشین samanrazavi1 عزیز؛ خواستم فقط راهنمایی کوچیکی کرده باشم.
    ویرایش توسط Mahdi Sh : February 7th, 2012 در ساعت 04:09 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

[

بازهم تاکید میکنم که از من ناراحت نشین samanrazavi1 عزیز؛ خواستم فقط راهنمایی کوچیکی کرده باشم.[/QUOTE]

ببینید نوع نوشتنشون هیچ ایرادی نداره کاملا اصول رو رعایت کردن ولی ایشون میگن که essay رو به دو قسمت تقسیم کردن یک گروه موافق یک گروه مخالف ، حرف من اینه که اینجا صحبتی از موافقت یا مخالفت گروهی با این عقیده نیست، بلکه ما باید فواید و مضرات رو به طور جنرال بگیم ، اگه اینطور نوشتن ، خوب مشکلی نداره نمرشون رو میگیرن

Senior Member pafj آواتار ها

سلام، من امروز ( 9 فوریه) ایران آیلتس امتحان دادم ، موضوع رایتینگش به نظرم آسون بود : راجب این بود که یکسری ها بر این معتقدن که لزومی نداره حتما سفر کنی که با فرهنگ خارج آشنا بشی، می تونین از طریق کتاب ها و فیلم ها و اینترنت باهاش آشنا بشید، موافقید یا مخالف ؟
    Task 1 هم جدول بود ( عدد و درصد)

Junior Member

جنرال ۹ فوریه: نامه: همسایتون توی باغش تعدادی حیوون داره و شما ناراضی هستید بهش نامه بنویسید و مشکل رو شرح بدید و بگید اگه به نامه تون توجه نکنه چه می‌کنید.
    اصلی: بعضی‌ها می‌گن باید بچه‌ها در انتخاب کار آینده‌شون آزاد باشن و بعضی‌های دیگه می‌گن والدین و معلما باید در این باره تصمیم بگیرین. اینا رو مقایسه کن و نظر خودت رو بگو.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط ktrf2000 نمایش پست ها
    فكر ميكنم امتحاناتي كه توي يك روز برگزار ميشه سوالاتش يكي باشه. من اين مطلب رو روز 17 دسامبر كه آكادميك دانشگاه آزاد داشتم چك كردم. همين سوالات در همين روز براي كشورهاي تركيه و هند هه بود كه همون روز تاريخ امتحانشون بود.
    دوست عزیز میشه بگید لطفا کجا چک می کنید سوالات کشورهای دیگه رو؟
    و یه سوال دیگه که ببخشید اگه یه کم نامتناسبه! آیا امکانش هست مثلا کشوری که چند ساعت از ما جلوتره رو چک کرد و فهمید که سوالات چیه؟!
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگید لطفا کجا چک می کنید سوالات کشورهای دیگه رو؟
    و یه سوال دیگه که ببخشید اگه یه کم نامتناسبه! آیا امکانش هست مثلا کشوری که چند ساعت از ما جلوتره رو چک کرد و فهمید که سوالات چیه؟!
    درود
    خیلی از سایت ها سوالات رو قرار میدن !
    ielts-simon.com که گاهی اوقات candidate ها سوالاتشون رو میزارن
    بهترین راه اینه که توی گوگل سرچ کنین مثلا IELTS 17 December in Turkey
    سوالات دانشگاه آزاد مثلا از IDP Australia میاد و با چند کشور یکیه
    اگه ساعت کشوری از ایران جلوتر باشه میشه چک کرد سوالات رو ! اما فک کنم بیشترین اختلاف ساعت مربوط به خود استرالیا میشه که حدود 7-8 ساعت هستش،
    یعنی اگه سوالات احیانا یکی باشه ساعت 5 صبح روز آزمون میشه از یکی تو استرالیا که امتخان داده پرسید سوالات رو

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    درود
    خیلی از سایت ها سوالات رو قرار میدن !
    ielts-simon.com که گاهی اوقات candidate ها سوالاتشون رو میزارن
    بهترین راه اینه که توی گوگل سرچ کنین مثلا IELTS 17 December in Turkey
    سوالات دانشگاه آزاد مثلا از IDP Australia میاد و با چند کشور یکیه
    اگه ساعت کشوری از ایران جلوتر باشه میشه چک کرد سوالات رو ! اما فک کنم بیشترین اختلاف ساعت مربوط به خود استرالیا میشه که حدود 7-8 ساعت هستش،
    یعنی اگه سوالات احیانا یکی باشه ساعت 5 صبح روز آزمون میشه از یکی تو استرالیا که امتخان داده پرسید سوالات رو
    سپاس امیر عزیز
    فعلا که گوگل قطعه نمیشه چیزی سرچ کرد! یاهو هم چیز دندونگیری بهم نداد. خواستم ببینم وبلاگی در استرالیا پیدا می کنم یا نه! ولی به هر حال چیزی پیدا نکردم.
    اگر سایت های دیگه ای هم می شناسید ممنون می شم اگه بگید.
    بازم ممنون
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.