صفحه 2 از 41 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 408

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing

30 April
    Task 1: يكي از دوستان شما براي مدتي كه در تعطيلات هستيد قراره در منزل شما زندگي كنه
    اطلاعاتي در مورد منزل بهش بديد
    دستورالعمل هايي به او بديد
    در صورتيكه دچار مشكلي شد بايد چه كار كنه؟
    Task 2:
    بعضي افراد عقيده دارند كه بايد يك فرد در طول زندگيش حداقل يكبار شغلش را عوض كنه و نبايد يك شغل مادام العمر داشت. نظر شما چيه؟ مخالف هستيد يا موافق؟

با سلام خدمت دوستان
    من دیروز امتحان دادم سنجش تاپیک های هر دو task راحت بود برخلاف بقیه skillها
    تاپیک task1 یه نمودار میله ای بود که از 1 range سنی تا 1 range دیگه که از اینترنت در اروپا استفاده می کردند در 4 سال مشخص رو گفته بود بگید
    تاپیک task2 هم گفته بود در دنیا امروزه خشونت بین تماشاگران فوتبال خیلی زیاد شده (این خشونت رو من یادم رفته بود از بقل دستی پرسیدم!) بنظرشما دلیل اش چیه و برای حل اش چیکار باید کرد.
    از اونجا که من و دوستم از این انجمن استفاده های خوبی بردیم کم لطفی دونستم که اطلاع رسانی نکنم
    هرچند این تاپیک ها تکرار نمیشه و فقط جهت مدل سوال گفته بودم که کمی آشنا بشوند بچه هایی که می روند امتحان بدهند

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

توی Writing تعداد کلمات (مثلا 150 یا 250 تا) با احتساب لغاتی مثل the, or , that, may, by, it, are, to, as و غیره که کلمات کوچک و غیراصلی هستن هست یا اونا توی این محاسبه شمرده نمی‌شن؟

و اگه تعداد کلمات از چه حدی کم‌تر باشه باعث کسر نمره میشه؟

ApplyAbroad Veteran

با اجازه دوستان....

فکر نمی کنم....اونها هم حساب میشه ولی به شرط اینکه زیاد بکار نبریمشون...

حد نصاب خوب برای قسما اول بالای 150 کلمه مثلا 170 تا و برای قسمت دوم بالای 250 تا مثلا 260-270 تا توصیه شده است...

ApplyAbroad Veteran

لطفاً از این موضوع فقط برای مطرح کردن نمونه موضوعات Writing در آزمون های قبل استفاده کنید، برای طرح سؤالات خود در مورد Writing، نحوه تصحیح کردن و نمره دهی و ... از سایر موضوعات استفاده کنید.
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

ApplyAbroad Veteran

با درود....

موضوعات رایتینگ تهران آیلتس امتحان روز 11 جولای 2009

قسمت اول:
    گراف دلایل ترک تحصیل دانش آموزان

قسمت دوم:
    زیاد شدن جمعیت پیر و اثرات مثبت و منفی آنها از دید شما

با سپاس

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

من تا همین 4 ساعت پیش سر جلسه‌ی آکادمیک آیلتس تهران در تاریخ 23 جولای (اول مرداد) بودم. این امتحان توی تالار دشت بهشت انجام شد و تجهیزات و امکانات خوب بودن.

رایتینگ اول شامل دوتا نقشه بود که نقشه‌ی یه مدرسه‌ داده شده بود. نقشه‌ی اول مثلا متعلق به سال 2004 بود و در نقشه‌ی دوم تغییراتی در نقشه‌ی بیرونی و اطراف مدرسه به وجود اومده بود و از ما می خواست راجع بهش نظر بدیم. مثلا گنجایش پارکینگ و ساختمان اصلی در نقشه‌ی دوم (سال 2010 به قول خودش) بیشتر شده بود و بنابراین می‌تونست دانش‌آموزای بیشتری رو جا بده ولی زمین ورزشیش کوچیک شده بود. رایتینگ دوم هم گفته بود "این روزا حس احترام نسبت به بزرگ‌ترها کم تر شده. علت و آثار اجتماعی این رویداد رو تحلیل کنید.

با ویرایش mAhdi:
    همانطور که گفته بودم از این موضوع فقط برای ذکر موضوعات Writing مطرح شده در امتحان استفاده کنید، مطالب اضافی پاک شد!

درود mAhdi عزیز

حدس می زدم که پست england توسط شما Revise بشه؛ چون اومده بودم چند تا مطلب به اشتراک بذارم یکیش همین موضوع پست england عزیز بود که لطف کردند و تمام تجربیاتشون رو از امتحانشون اینجا گذاشتند ولی خب همه ی مطالب جاش اینجا نبود (تیریپ مدیریتی ) موضوع رایتینگی هایی که جناب england در روز امتحانشون در تاریخ 23 جولای داشتند و تو اینجا هم مطرح کردند دقیقا همین 2 تا موضوع در امتحان آکادمیک در Ireland مشابه بوده! (فکر کنم کل امتحان یکی بوده! میشه از آقای england پرسید.) (من فقط قسمت رایتینگ رو اینجا میزارم)
    IELTS in Ireland - July 2009 (Academic Module)
    IELTS in Ireland was described very well by a caring student M, who sent me this update this morning. Here is what the exam was like

Writing test
    Writing Task 1 (report)
    Explain the difference between the two diagrams. The 2 diagrams showed the school buildings in 2003 & 2010.

Writing Task 2 (essay)
    Express your views regarding sufficient respect towards older people. What can be the reasons? How does it affect the society? Support your answer with your personal experience.

با ویرایش mAhdi:
    چون توضیح ادامه و ایده شما در راستای این موضوع نبود آنها را حذف کردم و در پیام خصوصی پاسخ دادم... بهتر بود اگر diagram های Task 1 را هم داشتید ضمیمه میکردید

درود به همه

دوستان امروز من فایلی رو براتون واسه دانلود گذاشتم که شامل 22 موضوع انشا از Task 2 و از 22 تا امتحانی که در سراسر دنیا از May تا July 2009 برگزار شده، جمع آوری شده است.

پیروز باشید!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

درود

این سوال Task 1 امتحان آکادمیک 8 آگست در خیلی از سنترهای دنیا بوده!

The chart below shows estimated percentage of car trips made, presented by trip purpose and gender of drivers in 2005.
    Write a report for a university lecturer describing the information below.

You should write at least 150 words.

(فایل بالایی (در پست قبلیم) رو هم چند روز دیگه up to date میکنم)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست