صفحه 39 از 41 نخستنخست ... 29303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 408

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

سلام

ایرسافام اصفهان جنرال

Task 1:
    ببخشید فارسی مینویسم چون کلماتش یادم نیست.

یک کار جدید پیدا کردی در کشور خارجی، و قراره بزودی بری اونجا.
    یکی از اعضای خانواده ات هم قراره همراهت بیاد تا توی همون کشور کار پیدا کنه. نامه ای بنویسین که خودتونو معرفی کنین و بگین برای چه کاری قراره تو این شرکت مشغول بشین. و بنویسین این عضو خانواده به چه جور کاری علاقه داره و چرا فکر میکنین مناسبه برا این شرکت.

Task 2
    مضمونش این بود:

Some people say the best way to know a country and its people is not to stay at hotel while on holiday in a foreign country.

what is your idea? / what do you think?

دوستان دیگه ایی که امتحان دادن همین حوزه، اگر اشتباه نوشتم بگین تا تصحیحی کنم چون هر دو رو از حافظه نوشتم.

Junior Member

ایرسافام تهران
    19 نوامبر
    آکادمیک

Task 1:
    یک گراف راجع به روند جمعیت کودکان زیر 5 سال و افراد بالای 65 سال از سال 1950 تا پیش بینی سال 2020. و یک جدول که جمعیت چند تا کشور رو در سال های 2020 و 2040 مقایسه کرده بود.

Task 2:
    Today we have some urgent problems which have to be solved internationally. to what extent to you agree or disagree?

Junior Member

با سلام. آیا واقعا سوالات مشابه برای قسمت رایتینگ در آزمون آیلتس میاد؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست گرامی من دوبار آزمون آیلتس دادم، سوالی که برای تسک 1 اومده بود، از کامنت ها تو سایت آیلتس بلاگ و سایت آیلتس لیز متوجه شدم، همون سوال ها رو یک ماه بعد هم براشون تکرار شده بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط teele نمایش پست ها
    با سلام. آیا واقعا سوالات مشابه برای قسمت رایتینگ در آزمون آیلتس میاد؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

10th December-irsafam-Tehran

Task 2
    Private companies that support and carry out scientific research are spending more than governments in these days. Do the advantage of this development outweigh Its disadvantage..?

Junior Member

سلام دوستان،
    دوستان اگر لطف کنند و رایتینگ آخرین آزمونهای آکادمیک برگزار شده رو به اشتراک بزارند ممنون میشم (بخصوص مرکز آزمون آیلتس تهران)
    آخه من تاریخ 16 فوریه تو این مرکز آزمون دارم. تاریخهای 7 ژانویه و 21 ژانویه که آزمونهای قبلش هستند رو ممنون میشم اگر کسی شرکت میکنه بعد از آزمون به اشتراک بزاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط zahfar نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دوستان اگر لطف کنند و رایتینگ آخرین آزمونهای آکادمیک برگزار شده رو به اشتراک بزارند ممنون میشم (بخصوص مرکز آزمون آیلتس تهران)
    آخه من تاریخ 16 فوریه تو این مرکز آزمون دارم. تاریخهای 7 ژانویه و 21 ژانویه که آزمونهای قبلش هستند رو ممنون میشم اگر کسی شرکت میکنه بعد از آزمون به اشتراک بزاره.
    سوالات آزمون ارتباطی به مرکزی که توش امتحان میدید نداره و همه از طریق سازمان idp استرالیا فرستاده میشن.
    تاریخ امتحان: December 15th نوع امتحان: Academic
    Writing Task 1
    It was a flow chart about a "Car Battery Recycling" factory process
    Writing Task 2
    دقیقا متنش یادم نمونده، حدودی مینویسم:
    Nowadays using social media (e.g. Twitter, Facebook) increased among people. To what extents are you agree with advantages of using these for social and professional purposes?

سلام دوستان

امروز ۲۱ ژانویه ۲۰۱۷ امتحان جنرال ایرسافام شرکت کردم. سوالهاش با این مضمون بود (عین جملات را یادم نیست)
    Task 1:
    Your bag which contained important company documents has been stolen. write a letter to you manager and
    1. explain why these documents were important
    2, How the bag was stolen
    3. what action are you going to take (or have taken,)

Task 2:
    Some people believe that international sports events make important contribution to world peace. Do you agree or disagree.

Junior Member

سلام
    امتحان من 21 ژانویه، ایرسافام شیراز، آکادمیک بود

Task 1 : دو نقشه، درمورد یک جزیره در سال 1990 و زمان حال، که یه سری پیشرفت هایی کرده بود جزیره.
    Task 2 : Parents should attach some courses about parenting and how to raise their children
    To some extent do you agree or disagree
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    امتحان 21 ژانویه تهران ایلتس هم دقیقا موضوع راتینگش همین بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mnas نمایش پست ها
    سلام
    امتحان من 21 ژانویه، ایرسافام شیراز، آکادمیک بود

Task 1 : دو نقشه، درمورد یک جزیره در سال 1990 و زمان حال، که یه سری پیشرفت هایی کرده بود جزیره.
    Task 2 : Parents should attach some courses about parenting and how to raise their children
    To some extent do you agree or disagree
    موفق باشید.