صفحه 5 از 41 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 408

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

Member
    رشته و دانشگاه
    architecture- IAUM

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing

سلام دوستان.من 28 آگوست امتحان داشتم موضوع رايتينگش خوب بود ولي يه جورايي اذيت كننده .در باره اين بود مه بعضي مردم ميگن بايد مجرمها طولاني مدت زندان بمونند در حاليكه بعضيها ميگن راههاي ديگه اي براي كم كردن جرم در جوانع وجود داره.بحث كنيد.
    task 1 هم لاين گرف بود با 4تا پارامت در يك دوره زماني مشخص درباره روشهاي مختلف آموزش

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

سلام
    موضوع برای امتحان امروز(4 سپتامبر)...داغ داغ!
    task1: دوتا نقشه از محوطه یک کالج(کلاسها ، بوفه، پارکینگ...) که یکیش واسه present بود یکیش plan واسه سال 2012 که میخواستن چی کارا بکنن
    task2: مردم گرایششون به لوازم و مخصوصا لباسهای fashion زیاد شده.....چرا؟.....خوبه یا بد؟

امتحان GT:
    T1:write a letter to an organisation in charity for children and tell them you are interested to work with them.
    in your letter say why you are interested
    why you are suitable for this position
    when you are available
    T2:some people prefer activities and hot climates while others prefer cold climates.do you agree or disagree
    time:11sep10
    Tehran IELTS

Member moderntalking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Fluids

16 SEPTEMBER
    task 2 زیاد مهم نیست چون مشابه هم نمیاد و به دردتون نمیخوره که حفظ کنید.

اما task 1 برای من و دوستم که 4 SEPTEMBER داده بود نقشه (MAP) داده بودن و توصیه میکنم که نقشه هم تمرین کنید چون تمام لغاتی که برای گراف میخونید و حفظ و تمرین میکنید ممکنه هیچ بشه و استرستون رو زیاد کنه یا کمی اعصابتون رو خراب کنه.
    کلاً آمادگی MAP رو داشته باشید.

منظور از نقشه اینه که یه نقشه میدن از یک مکان در 3 دوره زمانی که تغییراتشو باید بگید.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

اتفاقاً task1 مربوط به امتحان 16 سپتامبر هم از این 3تا نقشه ایها بود. من این مدلیا رو بیشتر خوشم میاد. چون میشه به سبک داستانی راجع بهش بنویسی، ولی گراف و تحلیل نمودار واقعاً تبحر میخاد.

task2 امتحان هم راجع به این بود که آیا بهتره دانشجوها خودشون رشته دانشگاهشون را انتخاب کنند یا بهتره دولت براشون انتخاب کنه؟
    هر دو وضعیت را بررسی کنید و نظر خودتان را بگویید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

منم 16 سپتامبر امتحان داشتم.
    task1 همانطور که دوستان گفتن 3 تا نقشه بود (که من تعجب کردم سر این موضوع، انتظار نمودار داشتم): یک محل بود که در سه سال 1990 و 1980 و 2000 موقعیت اون محل رو که از farmland و جنگل به کارخونه و شهر تغییر کرده، بعضی قسمتها مثل شهر گسترش پیدا کرده بود و farmland(animal) کلا ناپدید شده بود و اونیکی farmland منطقه اش کم شده بود، یک river هم اون وسط بود که تغییر نکرده بود. باید میزان تغییرات نسبت به هم در هر سال برای هر قسمت رو می گفتین.
    task 2 هم که گفته شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amir Kabir University - IT Engineering

من 23 اكتبر (تهران آيلتس )امتحان دادم.

task 1 دو تا گراف خطي بود كه بايد با هم مقايسه مي شد! موضوعش هم نرخ تولد و مرگ در يك كشور اروپايي در بازه زماني 1950 تا 2010 ! و در گراف ها رو تا 2050 ادامه داده بود و اسمش رو گذاشته بود predict. و بايد گفته مي شد تا 2050 چه اتفاقي ميفته!(راحت بود)
    task 2 موضوعش اين بود كه parent هايي كه ميخوان برن در كشور ديگه اي كار كنن خوبه كه خانواده شون رو هم با خودشون ببرن يا نه؟مزاياش و معايبش چيه؟

يه نكته ديگه اينكه اكثر معلم هاي ما(من جمله معلم خودم!) ميگن توي task 1 امكان نداره process يا diagram بياد!ديگه از اين تيپ سوال ها نمياد و ... اما من سر جلسه متوجه شدم دقيقا امتحان قبلي يك فلوچارت داده بودن كه مراحل گرفتن گواهينامه رانندگي بوده!

نقل قول نوشته اصلی توسط vivir نمایش پست ها
    من 23 اكتبر (تهران آيلتس )امتحان دادم.

task 1 دو تا گراف خطي بود كه بايد با هم مقايسه مي شد! موضوعش هم نرخ تولد و مرگ در يك كشور اروپايي در بازه زماني 1950 تا 2010 ! و در گراف ها رو تا 2050 ادامه داده بود و اسمش رو گذاشته بود predict. و بايد گفته مي شد تا 2050 چه اتفاقي ميفته!(راحت بود)
    task 2 موضوعش اين بود كه parent هايي كه ميخوان برن در كشور ديگه اي كار كنن خوبه كه خانواده شون رو هم با خودشون ببرن يا نه؟مزاياش و معايبش چيه؟
    یکی از دوستای منم تو اسپانیا تو همین روز امتحان داد. موضوع ها دقیقا همینا بود! بعید نیس همه سوال ها هم یکی بوده باشه.

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

30 اکتبر-مشهد
    تسک اول سه تا pie chart بود که هزینه ای که دانشجویان سه کشور در سال 2007 روی موارد مختلف کردند.
    تسک دوم در مورد اینکه امروزه یک سری زبانها دارن استفادشون زیاد میشه در صورتی برخی زبانها دارن کم استفاده میشن. به نظرتون تحولاتش مثبته یا منفی چرا؟
    Life is too good to complain!

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

23 اکتبر سنجش-تهران
    task1:analyze this chart population increasing rate in a small european country
    task2:some people bring their family to the country they are going to work,in your opinion is it good or bad?campare advantages and dis advantages of this action!
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم