صفحه 9 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 408

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

سلام دوستان من سه هفته دیگه امتحان دارم ولی در مورد تایپ های رایتینگ (تسک 2)تازه شنیدم که 5 نوع تاپیک درتسک 2 ممکن هست ارائه بشه، کسی مطلبی چیزی داره من رو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم اگه سریع جواب بدید.

Junior Member alisam44 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات دانشگاه سیستان و بلوچستان

امتحان 8 اكتبر تهران آيلتس جنرال:
    1- نامه به يكي از دوستان شما به يك شهر ديگر رفتيد.دلايل.تفاوتهاي خانه جديد با قديم.توضيحات مناطق دور خانه جديد
    2- در بعضي از كشورها پدر مادرها يك نفر را انتخاب مي كنند تا از فرزندانشان در طول روز مراقبت كند كه آنها سر كار هستند.اين خوب است يا بد؟

Junior Member

امتحان من 27 سپتامبر بود.
    1- بار چارت در مورد مقایسه دو گروه سنی دانش اموز در انگلیس که با چه وسایلی به مدرسه می رن: پیاده-ماشین-اتوبوس..
    2- دلیل اینکه چرا دولتها سیاست جدیدی پیش گرفتن که صنایع را به خارج از شهرها منتقل می کنن؟

Junior Member

سلام.
    میشه خواهش کنم هر کسی کلاس writing و vocabulary اریانپور رفته جزوش اسکن کنه. من خیلی احتیاج دارم. خواهش میکنم. یا اگر در این فروم هست دقیقا راهنماییم کنید کجاست چون پیداش نکردم.

Junior Member bhr آواتار ها

سلام دوستان. سوالات 22 اکتبر ایلتس اکادمیک: تسک 1:دو تا بار چارت راجع به درصد زنان و مردان دارای گواهینامه رانندگی در یک کشور اروپایی توی 6 زمان مختلف و دومیش هم نسبت درصد زنان و مردان بین 17 تا 20 سال . تسک2 در مورد تاثیر پیشرفت ها روی محیط زیست و اینکه ایا مردم باید روش زندگیشون رو عوض کنن یا علم باید این مشکل رو حل کنه.باید هردوی این نظرات رو بحث می کردیم و نظر خودمون رو هم می دادیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing

نقل قول نوشته اصلی توسط england نمایش پست ها
    من تا همین 4 ساعت پیش سر جلسه‌ی آکادمیک آیلتس تهران در تاریخ 23 جولای (اول مرداد) بودم. این امتحان توی تالار دشت بهشت انجام شد و تجهیزات و امکانات خوب بودن.

رایتینگ اول شامل دوتا نقشه بود که نقشه‌ی یه مدرسه‌ داده شده بود. نقشه‌ی اول مثلا متعلق به سال 2004 بود و در نقشه‌ی دوم تغییراتی در نقشه‌ی بیرونی و اطراف مدرسه به وجود اومده بود و از ما می خواست راجع بهش نظر بدیم. مثلا گنجایش پارکینگ و ساختمان اصلی در نقشه‌ی دوم (سال 2010 به قول خودش) بیشتر شده بود و بنابراین می‌تونست دانش‌آموزای بیشتری رو جا بده ولی زمین ورزشیش کوچیک شده بود. رایتینگ دوم هم گفته بود "این روزا حس احترام نسبت به بزرگ‌ترها کم تر شده. علت و آثار اجتماعی این رویداد رو تحلیل کنید.

با ویرایش mAhdi:
    همانطور که گفته بودم از این موضوع فقط برای ذکر موضوعات Writing مطرح شده در امتحان استفاده کنید، مطالب اضافی پاک شد!

سلام دوستان یه سوال جریان این نقشه چیه؟ منظور همون پروسه هست که باید مجهول باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان من سه هفته دیگه امتحان دارم ولی در مورد تایپ های رایتینگ (تسک 2)تازه شنیدم که 5 نوع تاپیک درتسک 2 ممکن هست ارائه بشه، کسی مطلبی چیزی داره من رو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم اگه سریع جواب بدید.
    من از توی کتاب TARGET 7 خوندم که 3 نوع داره حالا دو نوع دیگه رو نمیدونم اگه کسی مطلع هست بگوید تا ما هم بتوانیم استفاده کنیم

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط poury نمایش پست ها
    من از توی کتاب TARGET 7 خوندم که 3 نوع داره حالا دو نوع دیگه رو نمیدونم اگه کسی مطلع هست بگوید تا ما هم بتوانیم استفاده کنیم
    به نظر من، این چیزا جزئیاته.
    شما باید بدونی که Task 1 چی هست و چطور باید بنویسی و استانداردهاش چیه.
    از اون طرف هم Task 2 چی هست و چطوریاس.
    اینکه Task 2 مثلا Argument باشه یا دو نوع دیگه که اصلا یادم نمیاد (همش توی Target Band 7 هست)، آنچنان تغییری ایجاد نمیکنه.
    شما حدود و استانداردهای هر task رو بدونید و تا حد امکان sample خونده باشید، به نظر شخصی من، کفایت میکنه. کاری بوده که من کردم.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس راه و ترابری از دانشگاه شهید چمران اهواز

سلام به همه دوستان
    موضوعات امتحان 17 نوامبر:
    قسمت اول: دوتا چارت یکی بار جارت و یکی لاین چارت درباره تعداد سیگاریهای یک کشور بر اساس جنسیت و سن و لاین چارت هم روند سیگاریها طی یک دوره
    قسمت دوم : با توجه به اینکه اخبار از اینترنت قابل دسترس هستند خیلی ها اعتقاد دارند که جایگاه روزنامه حفظ خواهد شد. نظر شما چیست؟
    همگی موفق باشین

Junior Member

سلام
    من 24 سپتامبر امتحان دادم
    task1: شانزده تا عکس که فلوچارت صید ماهی و تولید تون ماهی از مرحله صید تا فروش در فروشگاه را شامل می شد
    task2: برخی کشورها دوره دبیرستان رو به صورت تخصصی برگزار میکنند و برخی به صورت آموزش عمومی اینها رو باهم مقایسه کنید و نطر خودتون رو بیان کنید
    به امید فردایی بهتر