صفحه 162 از 178 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 1772

موضوع: چرا آمریکا؟هدف؟اخرش که چی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا آمریکا؟هدف؟اخرش که چی؟

I live in the States but I think Canada is no less with regards to Start-ups. Even faster and more dynamic!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

یعنی واقعا گاهی اوقات من فکر می کنم این غربی ها دارن به کجا میرن با این جامعه و شرایطی که ساختن و دارن می سازن. دیروز داشتم با استادم صحبت می کردم، نقل به مضمون: می گفت دو نفر دارن برای شهرداری نیویورک با هم رقابت می کنن و قراره که با هم مناظره کنن. یکی زن و دیگری مرد. می گفت، مرده گفته باید دمای اتاق برای مناظره 65 باشه (چون باید کت و شلوار و کراوات بپوشه) و زنه خواسته که 76 باشه. بعد می گفت الان مرده رو متهم کردن و بهش می کن تو سکسیست هستی!!! می گفت اینکه الان زنه خواسته 76 باشه سکسیست نیست ولی مرده که خواسته 65 باشه شده سکسیست. خدا وکیلی این هم شد جامعه؟ هم آفیسی ام برگشته به دختره توی آزمایشگاه گفته کفشهای خیلی قشنگی داره. اقا متهمش کردن به سکژوال هرسمنت. من الان 1-2 روزه اصلا هنگ کردم. آخه اینها هم شد قوانین؟ اینم شد زندگی که اینها دارن رقم می زنن؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    یعنی واقعا گاهی اوقات من فکر می کنم این غربی ها دارن به کجا میرن با این جامعه و شرایطی که ساختن و دارن می سازن. دیروز داشتم با استادم صحبت می کردم، نقل به مضمون: می گفت دو نفر دارن برای شهرداری نیویورک با هم رقابت می کنن و قراره که با هم مناظره کنن. یکی زن و دیگری مرد. می گفت، مرده گفته باید دمای اتاق برای مناظره 65 باشه (چون باید کت و شلوار و کراوات بپوشه) و زنه خواسته که 76 باشه. بعد می گفت الان مرده رو متهم کردن و بهش می کن تو سکسیست هستی!!! می گفت اینکه الان زنه خواسته 76 باشه سکسیست نیست ولی مرده که خواسته 65 باشه شده سکسیست. خدا وکیلی این هم شد جامعه؟ هم آفیسی ام برگشته به دختره توی آزمایشگاه گفته کفشهای خیلی قشنگی داره. اقا متهمش کردن به سکژوال هرسمنت. من الان 1-2 روزه اصلا هنگ کردم. آخه اینها هم شد قوانین؟ اینم شد زندگی که اینها دارن رقم می زنن؟
    دقیقا!! دنیا تو یه مرحله گذار هست. اینقد دارن میگن برو عقب برو عقب نیوفتی ، خلق الله از اونور بووم دارن میوفتن!!
    کم کم این قضیه به ضرر زنها میشه ، چون مردها برای فرار از درگیری هی بیشتر فاصله میگیرن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    دقیقا!! دنیا تو یه مرحله گذار هست. اینقد دارن میگن برو عقب برو عقب نیوفتی ، خلق الله از اونور بووم دارن میوفتن!!
    کم کم این قضیه به ضرر زنها میشه ، چون مردها برای فرار از درگیری هی بیشتر فاصله میگیرن.
    دقیقا!

والا من به استادم گفتم بهتر نیست وسط کشور یه دیوار بکشن و زنها و مردها جدا زندگی کنن؟ خودتون که می دونید اتهام سکژوال هرسمنت داشتن در امریکا برای هر کسی یعنی پایان زندگی و دنیا. یعنی اگر توی هیستوری هر کسی باشه طرف نابود شده دیگه. جالب اینجاست که با یکی دیگه از استادامون که امریکایی هست صحبت می کردم و می گفتم خب این دوستم می تونه بره از خودش دفاع کنه. می گفت دفاعی وجود نداره. تحت هر شرایطی و با هر ادله ای این فرد بازنده اس و متهم، هر چقدر هم محق باشه مهم نیست. خداییش موندم چی بگم.

ApplyAbroad Guru

البته توصیف صحیحی نکردید از اینکه واقعا چه گذشت. کسی جدا از یک سری کاربرهای بیکار توییتر کریس کومو رو به تبعیض جنسیتی متهم نکرد. چیزی که گفتند این بود که پیش فرض دمای اتاق ها بر اساس لباس مرد هاست که این نوعی تبعیض جنسیتی است. حرف عجیبی است و من هم باهاش موافق نیستم ولی خیلی متفاوت است با اینکه بگن کریس کومو خودش مردسالار است! به هر حال در همه چیز زیاده روی صورت می گیره در بعضی مواقع ولی معمولا در بیان این مسائل بیش از حد اغراق میشه و مسئله چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی خیلی بزرگ تر از اونی که واقعا بوده نشون داده میشه و و قضاوت کلی درباره همه چیز پشت سرش که شما هم در این پست و پست بعدی انجام دادید.

زندگی که بعیده اونجا بد باشه .شاخص اعتماد مثبت مصرف کنندگان امریکائی رکورد 18 ساله را زد .امریکا اوضاع اشتغال و در امد عالیه .رعایت قوانین عالیه .ضایع نشدن حق ادما عالیه

دقیقا!

والا من به استادم گفتم بهتر نیست وسط کشور یه دیوار بکشن و زنها و مردها جدا زندگی کنن؟ خودتون که می دونید اتهام سکژوال هرسمنت داشتن در امریکا برای هر کسی یعنی پایان زندگی و دنیا. یعنی اگر توی هیستوری هر کسی باشه طرف نابود شده دیگه. جالب اینجاست که با یکی دیگه از استادامون که امریکایی هست صحبت می کردم و می گفتم خب این دوستم می تونه بره از خودش دفاع کنه. می گفت دفاعی وجود نداره. تحت هر شرایطی و با هر ادله ای این فرد بازنده اس و متهم، هر چقدر هم محق باشه مهم نیست. خداییش موندم چی بگم.
    حتی الان همین که شما گفتین "بین زن و مرد" رو اگه تو جامعه ی لیبرال آمریکا بگی هزار نفر بهت حمله میکنن میگن چرا جنسیت رو Binary تصور کردی جنسیت که دو تا نیست!
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    حتی الان همین که شما گفتین "بین زن و مرد" رو اگه تو جامعه ی لیبرال آمریکا بگی هزار نفر بهت حمله میکنن میگن چرا جنسیت رو Binary تصور کردی جنسیت که دو تا نیست!
    به نظر من این افراد جفنگ می گن. الان اگه یک زن به یه مرد خیره بشه، ایا اون زن رو به سکژوال هرسمنت متهم می کنن؟ مسلما نه ولی برعکسش خیلی محتمل تره. از واقعیت که نمیشه فرار کرد حالا هرکی هرچی دلش میخاد بگه بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    البته توصیف صحیحی نکردید از اینکه واقعا چه گذشت. کسی جدا از یک سری کاربرهای بیکار توییتر کریس کومو رو به تبعیض جنسیتی متهم نکرد. چیزی که گفتند این بود که پیش فرض دمای اتاق ها بر اساس لباس مرد هاست که این نوعی تبعیض جنسیتی است. حرف عجیبی است و من هم باهاش موافق نیستم ولی خیلی متفاوت است با اینکه بگن کریس کومو خودش مردسالار است! به هر حال در همه چیز زیاده روی صورت می گیره در بعضی مواقع ولی معمولا در بیان این مسائل بیش از حد اغراق میشه و مسئله چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی خیلی بزرگ تر از اونی که واقعا بوده نشون داده میشه و و قضاوت کلی درباره همه چیز پشت سرش که شما هم در این پست و پست بعدی انجام دادید.
    والا من نمی دونم منظور شما از اغراق چیه؟ من دارم میگم خودم دارم این مساله ی مربوط به دوستم رو می بینم و روایت می کنم. بعد شما میگی اغراق؟

Junior Member

به نظر من این افراد جفنگ می گن. الان اگه یک زن به یه مرد خیره بشه، ایا اون زن رو به سکژوال هرسمنت متهم می کنن؟ مسلما نه ولی برعکسش خیلی محتمل تره. از واقعیت که نمیشه فرار کرد حالا هرکی هرچی دلش میخاد بگه بگه.
    چرا این افراد جفنگ میگن؟‌ اگه یکی پیدا بشه مثلا بگه من نه زنم نه مردم، خوب این چه ربطی به بقیه داره؟‌ چرا نباید به رسمیت بشناسیمش؟‌ به نظر من ایده ی خالص لیبرالی خیلی خوبه (منظورم اونی نیست که قاطی سیاست و رسانه ها شده)
    این که شما میگی مردها و زنها باید همه چیز راجعبشان مساوی باشه، خوب قبول، ولی فقط در تئوری امکان پذیره. اگر که میخایم یکمی به سمت مساوات حرکت کنیم، اونهم با در نظر گرفتن هزاران سال تاریخ ضد زن، هیچ راه دیگه ای الان نیست جز اینکه نسبت به مردها سختگیری بیشتری بشه. میدونم این خیلی جنجالیه ولی رااه دیگه ای نیست. آزار جنسیتی مرد هم وجود داره، ولی خیلی نادره. چیزی که خیلی زیاده آزار جنسیتی زنهاست. و همینطور راجع به سکسیت بودن هم داستان همینه. نمیگم تمام ولی بیشتر تمرکز الان باید روی مردها باشه با توجه به تاریخ. حتی همین الان هم همه چیز ضد زنه ( برای مثال ما خودمون همه ایرانی هستیم میدونیم همین الان چی سر زنها توی ایران میاد).

شما میتونی این بحث را راجع به نجادپرستی هم مطرح کنی. در طول تاریخ همیشه همه چیز به نفع و برای سفیدا بوده، حتی همین الانشم همینه. روی کاغذ بر مبنای تعریف نجاد پرستی اگه بخایم حرف بزنیم الان همه سیاه ها، همه آسیاییها، همه خاورمیانه ای ها، یا هرکی سفید نیست نجادپرسته. ولی در عمل جامعه تمرکز روی نجادپرست بودن غیرسفیدا نداره. چون فشار روی ماها (غیر سفیدا) زیاده و تمرکز بیشتر روی نجادپرست بودن سفیداست.
    (خیلی چیزا میگیم که میتونه ضد سفیدا باشه و نجادپرستی تلقی بشه. ولی جامعه این سختگیری را نداره روی ما.) اما اگر یک سفید پوست همون حرکت را بکنه همه سریع میگن اوه اون نجادپرسته. به خاطر تاریخ و حتی زمان حال.

* راجع به دوست شما من نظری ندادم، کلی گفتم. امیدوارم که راه حلی پیدا بشه واسش و مشکلش حل بشه.