صفحه 174 از 178 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1772

موضوع: چرا آمریکا؟هدف؟اخرش که چی؟

پیش فرض پاسخ : چرا آمریکا؟هدف؟اخرش که چی؟

من یه چیزی تو اینترنت خوندم به اسم obscenity law که توی ایران چیزی معادل "تشویش اذهان عمومی" قلمداد میشه.
    مثلا تصاویر مبتذل از افراد زیر ۱۸ سال شدیدا سانسور میشه. که خب البته این رو همه میدونیم و چیزی جدیدی نیست. ولی چیزی که خیلی توجه من رو جلب کرد این بودش حتی کوچکترین حرفی که حکومت آمریکا رو زیر سوال ببره و "جدی" تلقی بشه هم سانسور میشه. و یا هرچیزی حیثیت سیاستمداران آمریکا رو تحت تاثیر قرار میده.
    واسه اطلاعات بیشتر the hilary movie رو سرچ کنید.
    اهان راستی اینم بگم، یه بار یه فیلمی ساخته شده بود علیه مسیح و مسیحیت که خب اون هم بن شد. سرچ کنید films banned in USA تا یه لیست بلندپایه از فیلم هایی که بن شدند رو ببینید.
    البته اینم بگم که تازه آمریکا آزادترین کشور غربیه. اوضاع کانادا و استرالیا (از نظر من استرالیا هم غربیه) از این هم بدتره.
    ولی با تمام این وجود که آمریکا (اگر آزادترین نباشه) یکی از آزادترین کشور هاست، خواستم بگم ظاهرا اون "آزادی مطلق" که تعریفش رو شنیده بودیم توی آمریکا نیست.
    دوستانی که آمریکا هستن تجربه ای دارن در این مورد؟ تا حالا جایی دیدید که آزادی بیان رو منع کنند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط medical101 نمایش پست ها
    من یه چیزی تو اینترنت خوندم به اسم obscenity law که توی ایران چیزی معادل "تشویش اذهان عمومی" قلمداد میشه.
    مثلا تصاویر مبتذل از افراد زیر ۱۸ سال شدیدا سانسور میشه. که خب البته این رو همه میدونیم و چیزی جدیدی نیست. ولی چیزی که خیلی توجه من رو جلب کرد این بودش حتی کوچکترین حرفی که حکومت آمریکا رو زیر سوال ببره و "جدی" تلقی بشه هم سانسور میشه. و یا هرچیزی حیثیت سیاستمداران آمریکا رو تحت تاثیر قرار میده.
    واسه اطلاعات بیشتر the hilary movie رو سرچ کنید.
    اهان راستی اینم بگم، یه بار یه فیلمی ساخته شده بود علیه مسیح و مسیحیت که خب اون هم بن شد. سرچ کنید films banned in USA تا یه لیست بلندپایه از فیلم هایی که بن شدند رو ببینید.
    البته اینم بگم که تازه آمریکا آزادترین کشور غربیه. اوضاع کانادا و استرالیا (از نظر من استرالیا هم غربیه) از این هم بدتره.
    ولی با تمام این وجود که آمریکا (اگر آزادترین نباشه) یکی از آزادترین کشور هاست، خواستم بگم ظاهرا اون "آزادی مطلق" که تعریفش رو شنیده بودیم توی آمریکا نیست.
    دوستانی که آمریکا هستن تجربه ای دارن در این مورد؟ تا حالا جایی دیدید که آزادی بیان رو منع کنند؟
    اکثر این بن ها توسط دولت های شهر یا نهایتا ایالتی انجام میشه و تقریبا بدون استثنا اگر به دادگاه عالی آمریکا میرسه همه این بن ها غیرقانونی اعلام میشه به خصوص اگه درباره چیزهایی مثل مذهب یا سیاست باشه. فیلم Hillary The Movie هم که مثال زدید صحیح است که ابتدا بن شد و بعد دادگاه عالی این بن رو غیرقانونی اعلام کرد.

این همه رسانه وجود داره که دارن صبح تا شب همه چیز دولت آمریکا و سیاستمداران رو مورد سوال و تمسخر و حتی توهین قرار میدن و دهه هاست به کارشون ادامه میدن. درست هم هست که اگر بخواهید در 100 سال گذشته چند نمونه پیدا کنید که آزادی بیان محدود شده قطعا نمونه پیدا خواهید کرد ولی اصلا این قابل مقایسه با محتوای وسیع انتقادی نسبت به حکومت و دولت که هر روز در آمریکا منتشر میشود نیست. ترامپ که رئیس جمهور است و میتونید ببینید با چه حجمی انتقاد روزانه مواجع میشود. اوباما قبل از اون هم همینطور و هیچ کسی سانسور نشد. بطور مثال بزرگ ترین منتقد سیاست های داخلی و خارجی آمریکا (Noam Chomsky) در ‍MIT استاد دانشگاه است و چندین دهه است که درباره سیاست های خارجی آمریکا کلاس درس داره و هیچ کس هم سانسورش نکرده. این همه کتاب منتقادنه از آمریکا در خود آمریکا چاپ میشه و کسی جلوش رو نمیگیره.

دوستان یه مطلبی رو خوندم، خواستم نظر بزرگان رو هم بدونم.
    به این مطلب دقت کنید:
    http://now977.com/how-many-sexual-pa...w-yorker-have/

"For New Yorkers, the average number of sexual partners was below the average. New Yorkers had a little over 2.6 sexual partners each, about 5 less than the national average. Louisiana was the state with the highest average of sexual partners, with 15.7. Utah had the lowest average number of sexual partners at 2.6. New York was close to being named one of the states with the lowest number of sexual partners."

خب با توجه به مطلب بالا، از نظر قید و بند جنسی، ایالت نیویورک (که فکر نکنم اون طرفا خبری از دین باشه، اگه اشتباه میکنم، تصدیقم کنید) پا به پای یوتا (یکی از مذهبی ترین ایالت های آمریکا) داره میری جلو و هر فرد در طول عمرش به طور میانگین 2.6 پارتنر جنسی داره (شریک زندگی که بماند!) در حالی که لویزیانا که یکی از ایالت های bible belt هست با عدد 15 واقعا رکورد زده و بعد جالبه که در یک تحقیقی که انجام شده

https://onlinedoctor.superdrug.com/whats-your-number/

از نظر آمریکایی ها، کسی که 15 تا شریک جنسی در زندگی داشته، بسیار بی قید و بند محسوب میشه (قصد توهین به هیچکس رو ندارم، فقط دارم از آمار حرف میزنم) و لویزیانا که مثلا خیر سرش خیلی مذهبیه، "به طور میانگین" هر کسی با 15 نفر رابطه جنسی داشته در طول عمرش (حالا تازه این میانگین بود! خدا به داد بالایی ها برسه :دی) و عملا با خوندن این مطلب تقریبا هرچیزی که درمورد روابط جنسی آمریکایی ها میدونستم، در هم شکست!
    والا ما تا دیروز فکر میکردیم نیویورکی ها بی بند و بارن، ولی ظاهرا اشتباه میکردیم، اتفاقا خیلی هم وفادار و متعهد هستن، حالا خواستم از دوستانی که آمریکا هستن و هم شهر های بزرگ رو دیدن و هم شهر های کوچیک این رو بپرسم، آیا شما این داده ها رو تایید میکنید یا شما هم مثل من از خوندن این مطلب متعجب شدید؟
    البته یه جایی خونده بودم 60 درصد بچه های سیاه پوست از خانواده های مطلقه هستن (حالا منبعش یادم نیست، عددش رو هم مطمئن نیستم) ولی از اونجایی که این داده آماری مربوط به روابط جنسی، صحبتی از "نژاد" نکرده نمیشه داده های جنسی رو با داده های نژادی تطبیق داد، بنابرین از تعمیم به نژاد و قومیت در اینجا می پرهیزم.

ممنون میشم اگر کسی که آمریکاست بیاد نظرش رو درباره این موضوع بیان کنه و اگر جایی از صحبت هام اشتباه بوده، تصحیحم کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

خیلی این چیزا رو باور نکنید هر چیزی جای خودش داره تو کالیفورنیا که همه مشغول کار و زندگی هستن و تو محیط کار شوخی نداره این چیزا - نمی گم نیست اما اینجوری نست که 15 تا ....

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

به این مطلب دقت کنید:

"For New Yorkers, the average number of sexual partners was below the average. New Yorkers had a little over 2.6 sexual partners each, about 5 less than the national average. Louisiana was the state with the highest average of sexual partners, with 15.7. Utah had the lowest average number of sexual partners at 2.6. New York was close to being named one of the states with the lowest number of sexual partners."

خب با توجه به مطلب بالا، از نظر قید و بند جنسی، ایالت نیویورک (که فکر نکنم اون طرفا خبری از دین باشه، اگه اشتباه میکنم، تصدیقم کنید) پا به پای یوتا (یکی از مذهبی ترین ایالت های آمریکا) داره میری جلو و هر فرد در طول عمرش به طور میانگین 2.6 پارتنر جنسی داره (شریک زندگی که بماند!) در حالی که لویزیانا که یکی از ایالت های bible belt هست با عدد 15 واقعا رکورد زده و بعد جالبه که در یک تحقیقی که انجام شده

از نظر آمریکایی ها، کسی که 15 تا شریک جنسی در زندگی داشته، بسیار بی قید و بند محسوب میشه (قصد توهین به هیچکس رو ندارم، فقط دارم از آمار حرف میزنم) و لویزیانا که مثلا خیر سرش خیلی مذهبیه، "به طور میانگین" هر کسی با 15 نفر رابطه جنسی داشته در طول عمرش (حالا تازه این میانگین بود! خدا به داد بالایی ها برسه :دی) و عملا با خوندن این مطلب تقریبا هرچیزی که درمورد روابط جنسی آمریکایی ها میدونستم، در هم شکست!
    والا ما تا دیروز فکر میکردیم نیویورکی ها بی بند و بارن، ولی ظاهرا اشتباه میکردیم، اتفاقا خیلی هم وفادار و متعهد هستن، حالا خواستم از دوستانی که آمریکا هستن و هم شهر های بزرگ رو دیدن و هم شهر های کوچیک این رو بپرسم، آیا شما این داده ها رو تایید میکنید یا شما هم مثل من از خوندن این مطلب متعجب شدید؟
    البته یه جایی خونده بودم 60 درصد بچه های سیاه پوست از خانواده های مطلقه هستن (حالا منبعش یادم نیست، عددش رو هم مطمئن نیستم) ولی از اونجایی که این داده آماری مربوط به روابط جنسی، صحبتی از "نژاد" نکرده نمیشه داده های جنسی رو با داده های نژادی تطبیق داد، بنابرین از تعمیم به نژاد و قومیت در اینجا می پرهیزم.

ممنون میشم اگر کسی که آمریکاست بیاد نظرش رو درباره این موضوع بیان کنه و اگر جایی از صحبت هام اشتباه بوده، تصحیحم کنه.
    چه اهمیتی داره؟ منظورتون رو متوجه نمیشم ازین سوال ها. اصلا هر نفر با 100 نفر رابطه داشته فرضا
    اگر به فکر مهاجرت ب آمریکا هستید خیال تون راحت تا وقتی ک شما نخواهید هیچ کس ب زور نمیاد وارد رابطه با شما بشه و شریک زندگی شما بشه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    اگه هدف برگشتن به ایران باشه که ایران بهترین دانشگاه و اساتید هست چرا این همه زحمت و هزینه و غم غربت و سختی

اگه هدف موندن اه که راه ها همه بسته است امریکا مهاحر دیگه نمیخواد الان واقغا شرایط سخته پس از پایان تحصیلات سوال من اینه اخرش که چی؟؟؟

من میخوام هر اخر رو اول بزنم
    الان مارو گیر آوردی یا خودتو؟ بهترین دانشگاه و اساتید؟ اصن چجوری روت میشه این حرفو بزنی؟ شوخیشم زشته.
    امریکا هم نشد نداره، اگه کسی حاضر باشه قید خانواده و دوست و اشنا رو (عملا) تا آخر عمر بزنه الان پذیرش امریکا واقعا آسون شده. از اونجا که مهاجرپذیریش کم شده، در آینده‌ی نه چندان دور بازار کارش حتی توی دوران بد اقتصادی هم با کمبود نیروی کار مواجه خواهد بود. این یعنی به راحتی می‌تونید کار پیدا کنین.
    حالا اینکه امریکا خوبه یا بده یه داستان دیگه است ولی حرف بی‌پایه و اساس نزنین.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

به این مطلب دقت کنید:

تحقيق كه اصلا تحقيق معتبري نيست ولي يه چيزي كه من تو نيويورك ديدم خيلي از مردم انقدر مشغول كار هستن كه ذهنشون كمتر درگير مسائل ديگه ميشه به اضافه اينكه اون ديدگاه اينكه ميدوست كلا صبح تا شب تو كليسا هستن رو نداشته باشيد، نسل جوون خيلي به دين كاري نداره اصلا
    به اضافه اينكه مسيحي بودن يا دينداري خيلي به رابطه جنسي ربطي نداره
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

دوستان من کلی درس خوندم تا معدلم بالا بشه و الانم دارم برای تافل میخونم به امید اینکه اپلای کنم دانشگاه نیویورک ولی هر چی سرچ میکنم همه میگن حتی اگه دانشگاه هم پذیرش بده ویزا نمیدن و نمیتونی بری.یعنی واقعا هیچ امیدی نیست و من باید کشور مقصدمو عوض کنم و به جایی غیر از آمریکا فکر کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍEconomics

والا من میشناسم کسایی رو که واسه همین فال 2018 که چند ماه پیش بود، ویزا گرفتن و برای تحصیل رفتن آمریکا. کلا آمریکا که ویزاش برای ما ایرانیا ریسکیه و برای بعضی رشته های حساس مثل نفت یا برق (اونم بعضی گریشهای خاصش) ریسک یه مقدار بیشتره. ولی اینکه صد در صد نتونی بری اینجور نیست. بستگی به رشتتون داره ولی ویزا F1 صادر میشه. شما اگه خودتو در حد دانشگاه نیویورک میبینی و واقعا رزومت در این حده نهایتش اگه این نشد، کانادا و اروپا و استرالیا هم دانشگاه های تاپی دارن. برای اونا اقدام کن. دانشگاه های تاپ مثل تورنتو و مک گیل کانادا، موناش، ملبورن و ANU استرالیا، آکسفورد، کمبریج، ETH زوریخ کم از نیویورک ندارن.

همونطور که دوستمون گفتند، ویزا دانشجویی همچنان صادر میشه. شرایط شاید سخت تر شده باشه لکن هنوز دانشجو از ایران به امریکا میاد و انشالله ادامه پیدا میکنه. البته امریکا فرای بحث ویزا، سختی های دیگه ای هم داره. ولی خوب بعضی، همچنان براشون ارجحیت داره و برخی می‌رن کشورهای دیگه. اگه مصمم هستید بیاید امریکا امکانش هست. ولی سعی کنید با چشم باز تصمیم نهایی رو بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    دوستان من کلی درس خوندم تا معدلم بالا بشه و الانم دارم برای تافل میخونم به امید اینکه اپلای کنم دانشگاه نیویورک ولی هر چی سرچ میکنم همه میگن حتی اگه دانشگاه هم پذیرش بده ویزا نمیدن و نمیتونی بری.یعنی واقعا هیچ امیدی نیست و من باید کشور مقصدمو عوض کنم و به جایی غیر از آمریکا فکر کنم؟