صفحه 65 از 178 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1772

موضوع: چرا آمریکا؟هدف؟اخرش که چی؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : چرا آمریکا؟هدف؟اخرش که چی؟

درود

من در استرالیا، که احتمالا راه اندازی بیزنس ریجسترشده دشوارتر ازآمریکاست، افراد مهاجرایرانی در سنین25-30یا حتی بالاتر فراوانی می بینم که بیزنس شخصی (کوچک تا متوسط)دارند.قرارنیست که همه استیو جابز بشن! به نظر من کسی که دنبال راه اندازی بیزنس شخصی هست نباید میدون روخالی کنه ولی بایدهوشمنداقدام کنه، رویایی تصور نکنه همه چیز رو. خیلی ازبیزنسهاآنلاین هستندکه بیشتر به سازمان مندبود وهوشمند بودن شروع ربط داره تا سابق زندگی و تجربه در آمریکاواسترالیا و...

بیزنس های کوچک یامتوسط(نه mini) مثلادر اندازه pro- در استرالیا من دیدم حداقل سالیانه 200 تا 500 هزار دلار درآمدداره! (تقریبا سالی 700 میلیون تا 1.5میلیارد)این رقم قابل مقایسه بارقمهای بیزنسهای متوسط یاحتی بزرگ هم درایران نیست.

همه چیز رو بایدبه تدریج ساخت وبه موقعش برای هرقسمتش باید برنامه داشت.
    ویرایش توسط shahrouz : April 24th, 2013 در ساعت 02:36 PM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگر برای تبدیل توانایی های پژوهشی به بیزنس وسرانجام پول آمریکا جای مناسبی نباشه،قطعا ایران یک جهنمه! اتفاقا خیلی خوبه که افراد ایده های بزرگی در ذهن داشته باشند، منتهامثل فرآیند اپلای می مونه یکی قصدش فقط تاپ تن هست دو ماه مونده به ژانویه میاد می گه من با معدل زیر 14 کارشناسی و 15 ارشدوبدون مقاله جی ارای 1100 شانس فول فاند تاپ10دارم یا نه؟ این فرق میکنه باکسی که از لحظه ورودبه کارشناسی یانهایتا ارشدبرنامه برای مقاله،معدل،جی ارای عالی داره ولی هدفش تاپ 10 هست. موفقیت بیزنسهم اصلاوابداسقفی نداره.منتها فضای رویایی وبدون برنامه هست که باعث شکست میشه.

پ.ن. با تذکربه جای دوستان البته همه اینهابه شرط اقامت
    ویرایش توسط shahrouz : April 24th, 2013 در ساعت 06:39 PM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    اگر برای تبدیل توانایی های پژوهشی به بیزنس وسرانجام پول آمریکا جای مناسبی نباشه،قطعا ایران یک جهنمه! اتفاقا خیلی خوبه که افراد ایده های بزرگی در ذهن داشته باشند، منتهامثل فرآیند اپلای می مونه یکی قصدش فقط تاپ تن هست دو ماه مونده به ژانویه میاد می گه من با معدل زیر 14 کارشناسی و 15 ارشدوبدون مقاله جی ارای 1100 شانس فول فاند تاپ10دارم یا نه؟ این فرق میکنه باکسی که از لحظه ورودبه کارشناسی یانهایتا ارشدبرنامه برای مقاله،معدل،جی ارای عالی داره ولی هدفش تاپ 10 هست. موفقیت بیزنسهم اصلاوابداسقفی نداره.منتها فضای رویایی وبدون برنامه هست که باعث شکست میشه.

پ.ن. با تذکربه جای دوستان البته همه اینهابه شرط اقامت
    یه مساله هم بگم موفقیت تو بیزینس و ... به خیلی چیزا نیاز داره که درس و مدرک بخش کوچکی از اون هستش. متاسفانه آدمهای دانشمند و با استعداد تعداد خیلی کمشون به لحاظ اجتماعی تاپ میشن و میتونن لینک بزنن و ...
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    آقا پس اقلا اسم همه ماها رو بعنوان co-author اضافه کنید
    اتفاقا امروز با استادم صحبت میکردم که خودش یکی از برترین هاست در زمینه روش تحقیق و کلی کتاب داره میگفت استفاده کن حتی میتونی لینک صفحه رو به عنوان منبع بدی هیچ مشکلی هم نداره ((:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    یه مساله هم بگم موفقیت تو بیزینس و ... به خیلی چیزا نیاز داره که درس و مدرک بخش کوچکی از اون هستش. متاسفانه آدمهای دانشمند و با استعداد تعداد خیلی کمشون به لحاظ اجتماعی تاپ میشن و میتونن لینک بزنن و ...
    دلیلش خیلی واضحه که نمیشه اینجا نوشت.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    خوب من دانشجوم و درآمدم واسه درس خوندن به پول ایران میشه 10 ملیون تومن !

من الان جاب آفرِ معمولی دارم به پول ایران ماهی 25 ملیون تومن !

این دوستِ ما که رشتش تازه نون و آب دار تر بود الان آفرش رو اکسپت کرده به ماهی 46 ملیون تومن !

اصلا اینا مهم نیست البته. مهم اینه که من وقتی میخوام ماشین بخرم 2 سال برنامه ریزی میکنم میخرم! نه اینکه بعد از اینکه 3 ماه از برنامه ریزیم گزشت پژو 206 بشه 30 ملیون از 15 ملیون ! ( اعداد تقریبی بود )

فلذا از نظر من ایران هنوز هم بهشتِ سرمایه گزاری تو یه سری زمینه ی ها خاصه.
    پس چرا دوستان اینقدر از وضع زندگیشون تو دوران تحصیل گله میکنن؟ حقوقش که خوبه! حداقل تو ایران که با 10 میلیون در ماه میشه تقریباً شاهانه زندگی کرد
    زمینه های سرمایه گذاری خوب مد نظر شما تو ایران چیه؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samo نمایش پست ها
    پس چرا دوستان اینقدر از وضع زندگیشون تو دوران تحصیل گله میکنن؟ حقوقش که خوبه! حداقل تو ایران که با 10 میلیون در ماه میشه تقریباً شاهانه زندگی کرد
    چون خرج و مخارج نسبت به درامد کمه...یعنی لب مرزه اصولاً ( برای دانشجوها منظورمه)
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samo نمایش پست ها
    من فقط یک زمینه سرمایه گذاری می دونم و بس! هم سفره شدن با بزرگان!JUST IT! چون بدون رانت شما در هیچ زمینه ای ثروتتون رشد نمی کنه. مثلا خونه می خرید که رشد کنه افزایش قیمت خونتون 50 درصد می شه ولی ارزش پول هم به همون مقدار کم می شه. ولی اگر بدونید چطوری می تونید با رانت اطلاعاتی از آزاد شدن دلار در بازار آزاد مطلع بشید یا چطور می تونید بدونید سهام فلان شرکت چه زمانی با تزریق پول دولتی کم یا زیاد می شه، چطور می شه مزایده ها رو به قیمت مفت بدست آورد و... می تونید میلیادر بشید. ولی بدون اونها مگه اینکه موبایل فروش و ... باشید، اونم خیلی ریسکیه.

Junior Member arefsteps آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - آزاد شهرقدس

من دوستم چندین ساله امریکا زندگی میکنه سیتیزنشم گرفته...
    داشتم باهاش چت میکردم میگفت زندگی خیلی سخت شده...میخواد مهاجرت کنه بره برزیل...میگفت میرم برزیل تا وقتی وضع امریکا بهتر بشه...
    اقتصاد برزیل میگن خیلی قویه
    یــه روز خــــوب مـــــــیاد...
    ایـــنـــو مـــــیدونـــــــــــم...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arefsteps نمایش پست ها
    من دوستم چندین ساله امریکا زندگی میکنه سیتیزنشم گرفته...
    داشتم باهاش چت میکردم میگفت زندگی خیلی سخت شده...میخواد مهاجرت کنه بره برزیل...میگفت میرم برزیل تا وقتی وضع امریکا بهتر بشه...
    اقتصاد برزیل میگن خیلی قویه
    برزیل با مشکلی عظیم به نام "تورم و کنترل عاقلانه ثروت طبیعی"(ر.ک یان بامر مبدع منحنی J) مواجه هست و خیلی مونده که بشه مقصد مهاجرین آمریکا!