صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 175

موضوع: PayPal پی پال

Senior Member

پیش فرض PayPal پی پال

سلام،
    کسی از دوستان تا حالا با این کارتهای اعتباری که از شرکتها تهیه می کنن (wirecard) پرداخت Paypal انجام داده؟ مشکلی نداره؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

پیش فرض پاسخ : پرداخت Paypal

من یکی از دوستام از این طریق چند تا پرداخت انجام داده بود و راضی هم بود.
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Junior Member

پیش فرض PayPal پی پال

۱- آقا چطور می‌شه حساب PayPal قفل شده از ایران رو Unblock کرد؟

۲- آیا با همون نام ولی با ایمیل دیگه می‌شه یک حساب پی‌پال جدید باز کرد.

۳- شنیدم می‌گن باید آدرس رو کشوری مثل تایلند بزنی تا سر جزئیات آدرس گیر نشی! درسته؟ اگر نه چکار باید کرد در مورد آدرس؟

۴- وقتی IP رو باید تغییر بدیم (با استفاده از چیزشکن) بهتره IP کدوم کشور رو انتخاب کرد؟ آلمان؟ انگلیس؟ آمریکا یا ...؟

پیشاپیش ممنونم از پاسخهاتون
    ویرایش توسط kamiran : May 1st, 2012 در ساعت 06:11 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

1- معمولا براي رفع ليميت حساب، از شما مدارك هويتي و تاييد آدرس سكونت(مانند قبض تلفن يا صورتحساب بانكي) مي خواهد. اگر با اطلاعات غير واقعي اكانت را ساخته ايد پس امكان رفع ليميت هم وجود ندارد. فقط پس از 6 ماه بعد از بلوكه شدن حساب اجازه خارج كردن موجودي آن را به يك حساب بانكي يا كرديت كارت داريد.

2- بله مي شود. از لحاظ منطقي هم وجود افراد همنام از لحاظ نام و نام خانوادگي پذيرفته شده است و به اين دليل براي پيپال قابل تشخيص نيست كه آيا يك نفر با دو اكانت است يا دو نفر مجزا. ولي احتمال اينكه در آينده مدارك هويتي بخواهد افزايش مي يابد.

3- پيدا كردن يك آدرس براي هر كشوري در گوگل خيلي راحته. اين كه آدرسي كه مي زنيد واقعي باشد يا نه خيلي اهميت ندارد و پيپال در ابتدا به آن اهميتي نمي دهد. نكته مهم اين است كه اگر مشكلي در تراكنشهاي شما پيش بيايد و يا حجم آنها زياد باشد احتمال اينكه پيپال از شما مدرك تاييد محل سكونت بخواهد زياد است و در اينجا اكانت ليميت مي شود.

4- ترجيحا از آي پي همان كشوري كه اكانت را براي آن ساخته ايد استفاده كنيد. اگر مقدور نبود فرقي نمي كند كه آي پي كجا باشد ولي مهم است كه آي پي انتخاب شده ثابت باشد تا ريسك اينكه پيپال به اكانت مشكوك شود و از شما مدارك بخواهد پايين بيايد.

اگر دوست و آشنايي در خارج از كشور داريد، توصيه مي شود با هماهنگي با او، اكانت به نام و آدرس حقيقي آن فرد بسازيد تا در صورت لزوم بتوانيد مدارك جهت رفع ليميت اكانت ارائه بدهيد. در غير اين صورت بايد ريسك بسته شدن اكانت را قبول كنيد.

Junior Member king007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iranvisacart نمایش پست ها
    1- فقط پس از 6 ماه بعد از بلوكه شدن حساب اجازه خارج كردن موجودي آن را به يك حساب بانكي يا كرديت كارت داريد.
    دقیقا متوجه منظورتون نشدم
    یعنی اگر 6 ماه از بلاک شدن گذشته باشه و نتونیم Unblock کنیم اجازه میدن پول رو منتقل کنیم؟
    اینجوری باشه 400 دلار من زنده میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط king007 نمایش پست ها
    دقیقا متوجه منظورتون نشدم
    یعنی اگر 6 ماه از بلاک شدن گذشته باشه و نتونیم Unblock کنیم اجازه میدن پول رو منتقل کنیم؟
    اینجوری باشه 400 دلار من زنده میشه
    اجازه انتقال به حساب پيپال ديگري نمي دهند. فقط اجازه مي دهند كه به حساب بانكي يا كرديت كارتي كه به نام خود شما باشند منتقل كنيد. يعني حتي به حساب بانكي فرد ديگري هم نمي شود انتقال داد.

با سلام
    من یک پرداخت پی پال برای دانشگاه میخوام .کسی میتونه این پرداخت رو برام انجام بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط a5403895 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک پرداخت پی پال برای دانشگاه میخوام .کسی میتونه این پرداخت رو برام انجام بده؟
    براتون پ.خ فرستادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

سلام دوستان

كسي ميدونه اگر كه من يك حساب پي پال باز كنم و خداي نكرده اكانتم ليميت بشه همه موجودي مستر و ويزا كارتم كه با اونها حساب پي پال باز كردم از بين ميره يا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

پیش فرض نحوه باز كردن اكانت پي پال

اين جا درباره خيلي چيز ها حرف زده شده اما من ميخواهم خط آخر اين پست ها رو بنويسم...نحوه افتتاح اكانت پي پال و اتصال اون به حساب بانكي و وريفاي كردن پي پال...

دوستان من مقدار كمي اطلاعات در اين زمينه دارم كه اميدوارم بقيه بچه ها بيان و كاملش كنن.

تجربه يكي از دوستان:
    حساب بانكي و ويزا و مستر كارت رو از رويال بانك در آذربايجان گرفت... با و ي پ ي ان آلمان وصل شد و يك اكانت پي پال ساخت و با همون وي پي ان اكانتش رو وريفاي كرد... هرجايي هم كه آدرس لازم بود آدرس رويال بانك آذربايجان رو نوشت....

چند اشتباه از اين دوست عزيز:
    1. از وي پي عمومي استفاده كرد نه dedicate كه احتمال داره آي پي اون بره تو ليست سياه پي پال و پولش بلوك بشه
    2. شماره تلفني رو ميگه وارد نكردم!!!
    3. آي پي و حساب بانكي از يك كشور نيستن

اما به هر حال اكانتشو تونست وريفاي كنه تا حالا هم باهاش پول پرداخت كرده.

دوستان اگر نظري درباره نحوه وريفاي كردن اكانت پي پال دارند لطفا بگن. اين كه چطوري ميشه وري فاي كرد و غيره...

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)