نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
سلام دوستان
من امروز مراجعه کردم به شعبه مرکزی شهرستان، گفتن طبق بخشنامه!!! (یادتون میاد بچگیا تو مدرسه هرجا میخواستن بپیچوننمون می گفتن بخشنامه ادارست!!) هم صدور و هم شارژ کارت مستلزم 50 میلیون موجودی مسدود شده است!!! حتی کارت ما که یکسال از صدورش میگذره.
گفتم خدا وکیلی سود 50 میلیون تو یک سال رو حساب کن، من اگر 50 میلیون داشته باشم میدم باهاش کار کنن، با سودش دلار آزاد می خرم... نه هر روز بیام شما رو زورکی ملاقات کنم و ...
نه دوست عزیز ... اون 5 میلیون رو مثلا سپرده یکساله میکنی و سود بهش تعلق میگیره فقط نمی تونی برش داری ...
یه سوال ... شنیدم اونایی هم که قبلا کارت گرفتن الان بخوان شارژ کنن باید یه 50 میلیون رو سپرده و بلاک کنن ، درسته این ؟
خوشبحال اونایی که دی و بهمن پارسال خبردار شدن و رفتن گرفتن ... من خودم دیر فهمیدم که این قوانین جدید اومده بود وگرنه کسی رو میشناسم که بهمن ماه برای خودش و 4 عضو خانواده اش کارت گرفت الان داره با نرخ دلار 2 تومن خرید اینترنتی میکنه برای مردم !!! ... بعدش ما که نیاز داریم برای کارامون حتی به موقع خبردار هم نشدیم ، یعنی اصلا اطلاع رسانی نشد ، به قولی به قصد خودیا ...