صفحه 12 از 69 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

خیلی هم خوب!! بانک پارسیان اعلام کرده از چهاردهم که همین 2 روز پیش بود، دیگه به افراد زیر 25 سال کارت نمیده. خوب یهو بگن برین خونتون نمی خوایم بدیم دیگه، چه کاریه!

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

آقایون من میگم یه قرار بذاریم بریم بانک مرکزی دعوا

ما باید چیکار کنیم؟؟؟

خدمت دوستانی که قبلا ویزا کارت بانک پارسیان داشتن عرض شود که الان حدودا سه هفته ای میشه که دوباره شارژ ریالی این نوع کارتها درست شده .. بدین معنی که شما می تونید تشریف ببرید به همون شعبه ای ازش کارت رو گرفتید و مبلغ ریالی مقداری رو که میخواهید شارژ کنید به حساب ریالی ارزی کارتتون واریز کنید بعدش یک فرم مخصوص یک صفحه ای پر میکنید و کارمند بانک کار شارژ رو براتون انجام میده. در ضمن مقداری کارمزد هم داره ... بعد از این تاریخ حدودا دو هفته طول میکشه که مبلغ شارژ توی حسابتون باشه ( البته خودشون توی بانک میگن حدودا 10 تا 14 روز کاری) ولی منکه تا حالا هرچی شارژ کردم دقیقا دو هفته بعدش تو کارتتم بوده!!!! من دقیقا تاریخ 9/12/90 با دلار 1230 تومان کارتم رو شارژ کردم و کارمند بانک گفت که شارژ کردن با نرخ دولتی در همه شعبه هامون انجام میشه . در ضمن در طول سال ( منظور سال خودمون نه میلادی) فقط میشه تا سقف 5000 دلار با نرخ دولتی کارتها رو شارژ کرد... قابل توجه دوستانی که تازه میخوان اقدام کنند واسه دریافت این کارتها..... متاسفانه دیگه براحتی به همه نمیدن طبق گفته کارمند بانک فقط مشتریهای درست و حسابی بانک یعنی کسایی که تو بانک حسابهای خوبی دارن داده میشه ... وقتی هم که من گفتم واسه برادرم میخوام درخواست بدم گفت میتونی یه حساب براش باز کنی و مبلغی بیش از 10 میلیون تومان واسه 6 ماه بذاری تو حسابش بعدش بیا درخواست بده واست صادر میکنیم... ( البته برخی از دوستان گفتن که این مبلغ باید حدودا 50 میلیون و این حدودا باشه ) من فکر کنم سابقه داشتن تو بانک پارسیان خیلی تاثیر داره!!! شاید مبلغ 10 میلیون رو بخاطر این بمن گفته که پدرم تو این بانک همیشه حسابهای خیلی خوبی داشته.... احتمالا بانک هم خواسته یک پوان به ما بده!!!
    باز سعی میکنم اگه اخبار جدیدی در این زمینه بهم رسید اینجا بذارم..

موفق باشید
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member a_skeletor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

سلام
    منم به شعبه ایی که ازش کارت گرفتم زنگ زدم پرسیدم برای شارژ اونور سال چی که گفتن شارژ هم مشمول اون قوانین حساب گنده و شش ماه و اینا میشه؟!

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

جمع بندی قوانین جدید:

صاحب کارت باید نزد بانک پارسیان یک سپرده بلند مدت یکساله 50 میلیون تومنی داشته باشد یا باز کند، تا از تسهیلات شارژ کارت به نرخ دولتی و آن هم حداکثر سالی 5 هزار دلار استفاده کند

در بقیه موارد باید دلار آزاد تهیه کرد و به بانک تحویل داد تا به کارت منتقل کنند

اگر هم در سال 90 تا کنون بیشتر از 5 هزار دلار کارت خودتون را شارژ کردید ( یاد قدیمی به خیر، ماه ای یکبار میتونستی تا سقف 5 هزار دلار شارژ کنی ) برای امسال دیگر نمیتوانید از تسهیلات شارژ کارت پارسیان به نرخ دولتی استفاده کنید حتی اگه اون سپرده 50 میلیون تومنی را هم داشته باشید، میره برای سال 91

همیشه این بانک سر شارژ کردن کارت بازی در میآورده

والذین والذین هر روز بدتر از اینه

سلام

من چند ماه قبل از بانک پارسیان ویزا کارت گرفتم و واقعا هم تو این مدت راضی بودم

اما امروز رفتم کارتو شارژ کنم گفتن قانون جدید اینه که باید حساب یکساله با موجودی مبلغ 50 میلیون تومان باز کنم تا بتونم کارتو شارژ کنم.

دوستان کسی به این مورد برخورده. اینطوری که دیگه اصلا نمیشه از کارت استفاده کرد

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز !

بنده مدتی است که پیگیر بانک هایی هستم که ویزا کارت با موجودی با نرخ مرجع ( 1226 تومان ) صادر می کنند.

و بالاخره بانک پارسیان جواب مثبت داد و گفت صدور ویزا کارت هایمان از سر گرفته شده و دوباره برای مشتریان صادر می کنیم.

*** 13 اسفند 90 ****

گفتم : خب بسم الله . من حاضرم . فرم را بدهید تا پر کنم .
    گفت : مگه الکیه ؟ شرط صدور ویزاکارت , افتتاح یک سپرده بلند مدت 1 ساله با موجودی 10 میلیون تومان است .
    گفتم : باشه جهنم , فردا میام اون سپرده را هم باز می کنم.

خلاصه بعد از کلی چک و چونه , با کسر حدود 6.200.000 تومان ( برای 5000 دلار ) از حسابم , واسم درخواست صدور ویزا کارت داد !!
    فردای اون روز دوباره برای افتتاح سپرده 10 میلیون تومانی 1 ساله , به بانک مراجعه کردم .

*** 14 اسفند 90 ****

گفت : 10 میلیون فقط آوردی ؟
    گفتم : په نه په 10 میلیارد آوردم ! خب خودتون گفتید 10 میلیون .
    گفت : نه عزیزم , الان قانون عوض شده , باید 50 میلیون سپرده باز کنی .
    گفتم : ............................................ !!!!!

خلاصه عزیزان مملکت گل و بلبلی داریم . بند مکتوب بخشنامه بانک مرکزی , به تمامی شعب ارزی این اجازه را داده که برای همه مشتریان, بدون هیچ محدودتی اقدام به صدور کارت های بین المللی ارزی کنند .

گفتند آقا ارز تک نرخی میدیم به همه ! 1226 تومان !! پس کو آخه ؟ کجاست ؟ کی داره ؟ کی می ده ؟

دانشجویان خارج از کشور همه در صف های 3 ماهه الی چند ساله برای دریافت دلار ! آخه یکی که بچه اش الان اون ور دنیاست , چطور می تونه این همه مدت منتظر باشه ؟

واردکنندگان به دنبال صرافان آزاد ! آخه اگه شما به واردگنندگان ارز دولتی میدید , پس این تورم وحشتناک اجناس وارداتی از کجاست ؟

مسافران دست به کاسه گدایی برای دریافت فقط 400 دلار اون هم یک بار در سال , اون هم پشت گیت های هواپیمایی ! آخه خدا وکیلی , توی دوبی , با 400 دلار میشه چیکار کرد ؟

با این اوضاع بهم ریخته اقتصادی چه کنیم ؟

بابا ماکسما دیروز قیمت رسمی اش شد 58 میلیون, بازار آزاد دیگه به ماند .
    باباااااااا زغال فروش سر کوچه مون , قیمت زغال هاشو
    4 برابر کرده !

آخه من دردمون به کی بگم ؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط jabbari : March 12th, 2012 در ساعت 09:06 PM

Junior Member faarnazz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a_skeletor نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا از کارت های رویال بانک آذربایجان استفاده می کردم که free billing است و همیشه آدرس برادرم در خارج از کسور را می زدم و مشکل نداشت الان با دلار 2000 تومان به صرفه نیست و درخواست کارت از بامک ÷ارسیان را دادم
    موقع اقتتاح حساب خواستن آدرس خارج از ایران بدهم ولی مسول شعبه کفت که حتما باید آدرس ایران باشد. حالا سوال من این است که شما که خرید های اینترنتی انجام می دهید وآدرس را هنگام خرید ایران می زنید ؟ و مشکلی ندارد ؟

با تشکر
    خیر مشکل ندارد. من دقیقا آدرس منزل در تهران را برای ثبت نام انلاین دادم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

ميخواستي بگي من اگه 50 ميليون داشتم كه براي ارز 1226 تومن پيش بانك تو نميومدم . مي گفتم جهنم الضرر ارز 2000 ميگرفتم و زودتر اينجا رو في سبيل .... ترك ميكردم. حتما قانونه ديگه. چون منم يه پيرزن ديدم اومده پارسيان سپرده 20 درصدي باز كنه 3 تومن پول داشت. بانكيه گفت مادر 10 به بالا ميتونه سپرده 20 درصدي باز كنه. بيچاره با چشاي اشكبار رفت بيرون. پيامكاي انصراف يارانه هم كه اين هفته به خيلي ها ارسال شده. بعد عيد ارز نشه 4000 تومن شانس آورديم. لطفا دوستاني كه ميرن پارسيان يا هر بانك ديگه اسم و آدرس شعبه رو هم بدن كه ما تجربه اشونو تكرار نكنيم و وقتمون و تلف. منم هرجا سر زدم همين 50 تا رو خواستن. دانشگاهي كه ميخوام برم 50 تا براي Bank statment‌نخواسته كه اين بانك داخلي از دانشجوي بدبخت ميخواد. اينا فكر ميكنن ماها همه با خرج بابامون كه 5 تا كارخونه داره داريم ميريم.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ميخواستي بگي من اگه 50 ميليون داشتم كه براي ارز 1226 تومن پيش بانك تو نميومدم . مي گفتم جهنم الضرر ارز 2000 ميگرفتم و زودتر اينجا رو في سبيل .... ترك ميكردم. حتما قانونه ديگه. چون منم يه پيرزن ديدم اومده پارسيان سپرده 20 درصدي باز كنه 3 تومن پول داشت. بانكيه گفت مادر 10 به بالا ميتونه سپرده 20 درصدي باز كنه. بيچاره با چشاي اشكبار رفت بيرون. پيامكاي انصراف يارانه هم كه اين هفته به خيلي ها ارسال شده. بعد عيد ارز نشه 4000 تومن شانس آورديم. لطفا دوستاني كه ميرن پارسيان يا هر بانك ديگه اسم و آدرس شعبه رو هم بدن كه ما تجربه اشونو تكرار نكنيم و وقتمون و تلف. منم هرجا سر زدم همين 50 تا رو خواستن. دانشگاهي كه ميخوام برم 50 تا براي Bank statment‌نخواسته كه اين بانك داخلي از دانشجوي بدبخت ميخواد. اينا فكر ميكنن ماها همه با خرج بابامون كه 5 تا كارخونه داره داريم ميريم.
    بنده هم یکشنبه 14 اسفند درخواست ویزا دادم اون موقع این قانون جدید پیاده نشده بود و ما هزینه رو دادیم
    دیروز رفتم درخواست کنسل کارت رو دادم امیدوارم زودتر پول رو برگردونن و مارو 1-2 ماه الاف نکند
    این جریان 50 میلیون تومان سپرده برای شارژ کارت هم صدق می کنه ، در کل اگر دلار 1200 تومنی از پارسیان بخواید باید 50 میلیون پول بزارید !
    افسوس که یک بار به این ایران اعتماد کردم و نتیجش شد این !!!