صفحه 16 از 69 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

امروز رفتم پارسیان !
    به هزاران عنوان کارمزد گرفتن !
    220 دلار که هیچ ! 50 دلار برای صدور کارت فیزیکی ! 250 هزار تومن برای شارژ کارت (طبق بخشنامه جدید برای هر دلار شارژ 50 تومن میگیرن . یعنی برای 5000 دلار میشه 250 هزار تومن ) ! 3 هزار تومن هم دستی گرفت ازم ! یه 3 هزار تومن دیگه هم به عنوان کارمزد واسه یه چیز دیگه (انقدر کارمزد ازم گرفتن دیگه مخم کار نمیکنه واسه چی بود )
    ویرایش توسط میلاد : April 2nd, 2012 در ساعت 11:21 PM دلیل: سی/()یاس

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    امروز رفتم پارسیان !
    به هزاران عنوان کارمزد گرفتن !
    220 دلار که هیچ ! 50 دلار برای صدور کارت فیزیکی ! 250 هزار تومن برای شارژ کارت (طبق بخشنامه جدید برای هر دلار شارژ 50 تومن میگیرن . یعنی برای 5000 دلار میشه 250 هزار تومن ) ! 3 هزار تومن هم دستی گرفت ازم ! یه 3 هزار تومن دیگه هم به عنوان کارمزد واسه یه چیز دیگه (انقدر کارمزد ازم گرفتن دیگه مخم کار نمیکنه واسه چی بود )

در مورد سپرده 50 میلیونی چیزی نگفتن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    در مورد سپرده 50 میلیونی چیزی نگفتن؟
    بله این قانون سر جاشه

پدرم سپرده داشت اونجا ....50 تومن بلوکه کردن

Junior Member

با سلام
    آقا رضا میخواستم بدونم آیا شما میتونید بازم کارتتون رو با دلار شارژ کنید؟ یعنی دلار ببرید بانک براتون کارتو شارژ کنه؟ چون قبلا قانون شارژ هر ماه بود ولی الان شده سالی یکبار 5000 دلار ولی دلار رو بانک با ریال به نرخ دولتی شارژ میکنه
    حلا اگه بخوای دلار ببری چطور ؟ میتونی هر ماه شارژ کنی؟

Junior Member

بله این قانون سر جاشه

پدرم سپرده داشت اونجا ....50 تومن بلوکه کردن
    یعنی میشه دو تا کارتو با یه سپرده شارژ کرد؟
    مثلا یه سپرده یکساله 50 میلیون تومنی مشترک بنام دو نفر باز کرد که هر دو بتونن استفاده کنن؟

Junior Member

یه سوال:یک نفر بهم معرفی کردند 5 تا ویزا کارت پارسیان داره میگه هر کدومش 5000 دلار شارژ داره اگه کسی بخواد با 1850 قیمت هر دلار بهش میدم .
    به نظرتون ایا برای ما که سپرده 50 میلیونی نداریم ارزش داره که ازش بگیریم یا نه؟آیا در خارج از کشور مشکلی پیش نمیاد راحت میشه خدید کرد یا خیر؟/لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه...مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط jed_ignore نمایش پست ها
    یعنی میشه دو تا کارتو با یه سپرده شارژ کرد؟
    مثلا یه سپرده یکساله 50 میلیون تومنی مشترک بنام دو نفر باز کرد که هر دو بتونن استفاده کنن؟
    نه فکر نکنم بشه ! من کارت رو هم به نام پدرم گرفتم ! کارت رو به نام صاحب حساب باز میکنن و برای هر کارتی که صادر میکنن 50 تومن وثیقه میخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط kian_k نمایش پست ها
    یه سوال:یک نفر بهم معرفی کردند 5 تا ویزا کارت پارسیان داره میگه هر کدومش 5000 دلار شارژ داره اگه کسی بخواد با 1850 قیمت هر دلار بهش میدم .
    به نظرتون ایا برای ما که سپرده 50 میلیونی نداریم ارزش داره که ازش بگیریم یا نه؟آیا در خارج از کشور مشکلی پیش نمیاد راحت میشه خدید کرد یا خیر؟/لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه...مرسی
    والا کارت به نام اون فرد هست ! اگر اونجا به هردلیلی کارت رو دستگاه بخوره اون موقع حضور صاحب حساب برای پس گرفتن کارت نیازه ! + اینکه گرفتن پول از دستگاه ATM کارمزد هم داره
    ولی اگر برای پرداخت اینترنتی و شهریه دانشگاه و اینا میخواید خوبه 1850 تومن ! من قیمت ندارم الان دلاری چند میفروشن ویزا کارت رو ! ولی از 1850 بیشتر 100 در 100 !

نقل قول نوشته اصلی توسط jed_ignore نمایش پست ها
    با سلام
    آقا رضا میخواستم بدونم آیا شما میتونید بازم کارتتون رو با دلار شارژ کنید؟ یعنی دلار ببرید بانک براتون کارتو شارژ کنه؟ چون قبلا قانون شارژ هر ماه بود ولی الان شده سالی یکبار 5000 دلار ولی دلار رو بانک با ریال به نرخ دولتی شارژ میکنه
    حلا اگه بخوای دلار ببری چطور ؟ میتونی هر ماه شارژ کنی؟
    سلام
    والا در مورد هر ماهش من نپرسیدم ! ولی گفتم بیشتر بخوایم چی !؟ گفت دلار فیزیکی بیارید براتون شارژ کنیم ! البته کارمزد میگیرن !

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام
    والا در مورد هر ماهش من نپرسیدم ! ولی گفتم بیشتر بخوایم چی !؟ گفت دلار فیزیکی بیارید براتون شارژ کنیم ! البته کارمزد میگیرن !
    سلام دوستان
    من امروز مراجعه کردم به شعبه مرکزی شهرستان، گفتن طبق بخشنامه!!! (یادتون میاد بچگیا تو مدرسه هرجا میخواستن بپیچوننمون می گفتن بخشنامه ادارست!!) هم صدور و هم شارژ کارت مستلزم 50 میلیون موجودی مسدود شده است!!! حتی کارت ما که یکسال از صدورش میگذره.
    گفتم خدا وکیلی سود 50 میلیون تو یک سال رو حساب کن، من اگر 50 میلیون داشته باشم میدم باهاش کار کنن، با سودش دلار آزاد می خرم... نه هر روز بیام شما رو زورکی ملاقات کنم و ...

اين 50 ميليون فقط براي كسي كه پولداره و پولشو لازم نداره خوبه. وگرنه فكر كنيد پارسال 50 ميليون داشتيد, امسال شده بود 25 ميليون چون ارزش پول نصف شده. حالا فكر ميكنيد با اين رشد وحشتناك اقتصادي ما اگر امسال 50 ميليون بذاريد, سال بعد چند ميليون بشه؟
    واقعا اون 5000 دلار ساليانه كه ميخوان بدن, امروز نهايت 3 ميليون فرق ميكنه اما احتمال اينكه اون 50 ميليوني كه گذاشتيد بشه 25 ميليون بازم هست. يعني 22 ميليون ضرر خالص با اعمال شاقه. به نظرم فكر ارز دانشجويي باشيم ديگه بهتر از اينه كه به اين كارت ها فكر كنم. شايد يه روزي خودشون متوجه بشن كه ديگه ارزش نداره كسي از اين كارت ها بگيره.