صفحه 17 از 69 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Product Development Engineering - USC

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز مراجعه کردم به شعبه مرکزی شهرستان، گفتن طبق بخشنامه!!! (یادتون میاد بچگیا تو مدرسه هرجا میخواستن بپیچوننمون می گفتن بخشنامه ادارست!!) هم صدور و هم شارژ کارت مستلزم 50 میلیون موجودی مسدود شده است!!! حتی کارت ما که یکسال از صدورش میگذره.
    گفتم خدا وکیلی سود 50 میلیون تو یک سال رو حساب کن، من اگر 50 میلیون داشته باشم میدم باهاش کار کنن، با سودش دلار آزاد می خرم... نه هر روز بیام شما رو زورکی ملاقات کنم و ...
    نه دوست عزیز ... اون 5 میلیون رو مثلا سپرده یکساله میکنی و سود بهش تعلق میگیره فقط نمی تونی برش داری ...
    یه سوال ... شنیدم اونایی هم که قبلا کارت گرفتن الان بخوان شارژ کنن باید یه 50 میلیون رو سپرده و بلاک کنن ، درسته این ؟
    خوشبحال اونایی که دی و بهمن پارسال خبردار شدن و رفتن گرفتن ... من خودم دیر فهمیدم که این قوانین جدید اومده بود وگرنه کسی رو میشناسم که بهمن ماه برای خودش و 4 عضو خانواده اش کارت گرفت الان داره با نرخ دلار 2 تومن خرید اینترنتی میکنه برای مردم !!! ... بعدش ما که نیاز داریم برای کارامون حتی به موقع خبردار هم نشدیم ، یعنی اصلا اطلاع رسانی نشد ، به قولی به قصد خودیا ...

Junior Member regional آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ريزي منطقه اي/ علامه طباطبايي

سلام دوستان
    اين 50 ميليون وثيقه براي دلار با نرخ دولتيه يا با نرخ آزاد هم اگر بخوايم كارت صادر كنن همين مبلغ رو بايد براي بلوكه شدن بگذاريم تو حساب؟
    بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم

Member
    رشته و دانشگاه
    DOCTOR OF VETERINARY MEDICINE

نقل قول نوشته اصلی توسط regional نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اين 50 ميليون وثيقه براي دلار با نرخ دولتيه يا با نرخ آزاد هم اگر بخوايم كارت صادر كنن همين مبلغ رو بايد براي بلوكه شدن بگذاريم تو حساب؟
    صادر کردن این کارت بدون موجودی که فایده نداره من خودم اسفند ماه کارت رو سفارش دادم و الان که خواستم شارژش کنم میگن برو 50 میلیون سپرده بزار اون هم یه ساله!!!! الکی 220 دلار کارمزد دادم!!!

Junior Member

مثل اینکه رو این 50 میلیون سودی نمیدند. کسی می دونه کی میشه پسش گرفت؟

دوست عزیز من نمی دونم شما این "مثل اینکه" رو از کجا آورده اید ولی هر حساب سپرده ای که توی بانک باز میشه بهش سود تعلق می گیره(مگر اینکه قرض الحسنه باشه) اصلا چه دلیلی داره که اونها بخوان به سپرده شما سود ندن. اونها فقط می خوان که این سپرده بلوکه شده و در واقع شما رو مجبور کنند که حالا که این کارت رو دارن به شما می دن و اون رو با نرخ دولتی براتون شارژ می کنن شما یه مبلغ کلانی رو در بانکشون سپرده گذاری کنید.

Junior Member

سلام
    تو همون صفحه یه شماره تلفن زده (بانک تاجیکستان) به فارسی هم صحبت می کنه شماره کارت رو بدی موجودی رو برات می گه چنده , سایتش آپدیت نیست و سرورش قطعه .

من امروز بانك پارسيان بودم :
    جهت اطلاع:
    - به سپرده هاي 50 ميليوني سود 20 درصد ساليانه تعلق ميگيره
    - سپرده رو گذاشتيد حدودا يكماه بعدش مي تونيد درخواست شارژ‍‍‍ بديد ولي تا يكسال نمي تونيد سپرده رو دست بزيند
    - سالانه فقط 5000 دلار مي تونيد كارتتون رو شار‍ كنيد.

يكسري موارد امنيتي باز هم صرفا جهت اطلاع خودم و اون دسته دوستاني كه اين كارت رو دارند :
    - شماره روي كارت + تاريخ انقضاء روي اون جزو مهمترين و بديهي ترين مواردي هست كه شما و يا هر كسي با داشتنش مي تونه از اينترنت خريد انجام بده بدون حضور خودتون و كارتتون پس حواستون باشه...
    - اگه خارج از كشور مسافرت داريد و توي هتل ، مسئول هتل و يا ليدر تور بهتون گفت واسه اختصاص اتاق لازمه يه كپي از كارتتون رو داشته باشه ... بازم حواستون باشه اصلا لازم نيست شما مي تونيد بگيد كه cash داريد اصلا كارت نداريد.. ( متاسفانه افراد سودجو همه جا هستند و اين موضوع توي تورهاي ايران به ايتاليا اتفاق افتاده و نتيجه اش رو هم خودتون مي تونيد حدس بزنيد ديگه!!!..)

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی جواب این سوال را می دونه یا اینکه در چه انجمنی می شه جوابشو پیدا کرد لطفا بگه

اره .. اين 50 ميليون سپرده هم واسه صادر كردن كارت و هم واسه شارژ كارته..

سلام دوستان
    ... و چه زود دير ميشود!

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    يكسري موارد امنيتي باز هم صرفا جهت اطلاع خودم و اون دسته دوستاني كه اين كارت رو دارند :
    - شماره روي كارت + تاريخ انقضاء روي اون جزو مهمترين و بديهي ترين مواردي هست كه شما و يا هر كسي با داشتنش مي تونه از اينترنت خريد انجام بده بدون حضور خودتون و كارتتون پس حواستون باشه...
    - اگه خارج از كشور مسافرت داريد و توي هتل ، مسئول هتل و يا ليدر تور بهتون گفت واسه اختصاص اتاق لازمه يه كپي از كارتتون رو داشته باشه ... بازم حواستون باشه اصلا لازم نيست شما مي تونيد بگيد كه cash داريد اصلا كارت نداريد.. ( متاسفانه افراد سودجو همه جا هستند و اين موضوع توي تورهاي ايران به ايتاليا اتفاق افتاده و نتيجه اش رو هم خودتون مي تونيد حدس بزنيد ديگه!!!..)
    آره دوستان حتما حوسشون به این موضوع باشه. این کارت برخلاف کارتهایی که بانک های داخلی صادر می کنن هیچ گونه رمز اینترنتی یا .... نداره و هر کسی که به اطلاعات روی کارت دسترسی داشته باشه می تونه با اون هر پرداخت اینترنتی ای رو انجام بده.
    توی شعبه هم یه فرم بهتون میدن پرکنید که در صورتیکه چنین اتفاقی بیفته (کس دیگری با کارت شما پرداخت انجام بده) بانک هیچ مسئولیتی نمی پذیره.