صفحه 18 از 69 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member king007 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

خوب وقتی از فروشگاهی حضوری خرید می کنی کارت رو نمی گیرن از شما؟
    یا مثلا فرم هتل شماره کارت رو نمی خواهد؟(بلاخره باید وارد کنی شماره کارت رو خوب اونوقت از نظر امنیتی مشکل نداره؟)

راستی سوالی داشتم از دوستان کسی تا به حال مستقیم با بانک تاجیک تماس گرفته؟ با این کارت برای ما حساب بانکی هم باز می کنند در تاجکستان؟

وقتي از فروشگاه خريد ميكنيد خودتون كارت رو ميكشيد مثل همين كارتهاي داخلي كه داريم ولي خوب بعضي مشتريها حوصله ندارن ميدن فروشنده براشون ميكشه !!! در مورد فرم هتل لزوما لازم نيست!!!! شما وقتي پول رزرو هتل يا هر چيز ديگه اي دادي بهشون ديگه شماره كارت رو اونا لازم ندارن كه!
    ولي يه توضيح ديگه هم بدم: اكثر مراكزي كه تسهيلات استفاده از اين كارتهاي اعتباري international رو واسه مشترياشون فراهم كردن تحت محافظت يا حمايت يه قانوني هستند باسم security law كه تحت نظر interpol و بخش جرائم مجازي هستن و همين كارت شما رو محافظت ميكنه... بخاطر همين وقتي داريد application fee دانشگاهها رو ميديد يا از فروشگاهي اينترنتي خريد ميكنيد يه جايي به شما پيغام ميده " من جمله دقيق و مشابهش الان يادم نيست و روي همه فرمهاي payment دارم اينجا باهام نيست وقتي بهشون دسترسي داشتم يه اسكن ميذارم ازش" ولي با يه همچنين مضموني كه : اين پرداخت شما تحت حماقت فلان قانون هست و در صورت وجود مشكل از همين طريق قابل پيگيري هست" اين به شما اين اطمينان خاطر ميده كه مثلا مشخصات كارت شما از طريق سنتر اونا به جايي درز پيدا نميكنه!!! معمولا دانشگاهها، محلهاي برگزاري كنفرانسها، هتلها، و...... كه داراي فرمهاي پرداخت هستن و از شما مشخصات كارت رو ميخان همه شامل همين قضيه ميشن. بخودي خود باعث مشكل نميشه مگه اينكه يكسري هكرها يا افراد سودجو كه بنحوي تحت حمايت اين قانون نيستن مشخصات شما رو داشته باشن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط king007 نمایش پست ها
    خوب وقتی از فروشگاهی حضوری خرید می کنی کارت رو نمی گیرن از شما؟
    یا مثلا فرم هتل شماره کارت رو نمی خواهد؟(بلاخره باید وارد کنی شماره کارت رو خوب اونوقت از نظر امنیتی مشکل نداره؟)

راستی سوالی داشتم از دوستان کسی تا به حال مستقیم با بانک تاجیک تماس گرفته؟ با این کارت برای ما حساب بانکی هم باز می کنند در تاجکستان؟
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member

دوستان دو تا سوال داشتم:

کارمزد برداشت از ATM ویزا کارت های بانک پارسیان چقدره؟مثلا" اگه بخوام 500 دلار از ATM بردارم چقدر از حساب کارت کم می کنه؟
    کارمزد خرید از pos چقدر هست؟

این اطلاعات داخل سایت تجارت الکترونیک پارسیان هست، یک برگه هم موقعی که حساب رو باز می کنی می دهند که کاملا کارمزد ها رو مشخص کرده
    از atm برداشت کنی 1.4 درصد
    دستگاه pos فروشگاه و خرید اینترنتی کارمزد نداره
    دستگاه pos داخل بانک 1.4 درصد کارمزد داره
    البته هنوز من از این کارت استفاده نکردم راستش منتظرم فعال بشه گفتن یک هفته طول میکشه
    ویرایش توسط king007 : April 13th, 2012 در ساعت 01:45 AM

یه نکته ای رو که باید اضافه کنم اینه که این ارقامی که دوستمون گفتن برای شرایطیه که خرید شما به دلار(آمریکا) باشه در غیر این صورت یه کارمزد دیگه هم بابت تبدیل واحد ارز بهش اضافه میشه.
    یه سوالی هم از دوستمون king007 داشتم. شما کارتتون را تازه تحویل گرفتید؟ میتونم بپرسم کی داخل شعبه اقدام کرده بودید؟
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    یه نکته ای رو که باید اضافه کنم اینه که این ارقامی که دوستمون گفتن برای شرایطیه که خرید شما به دلار(آمریکا) باشه در غیر این صورت یه کارمزد دیگه هم بابت تبدیل واحد ارز بهش اضافه میشه.
    یه سوالی هم از دوستمون king007 داشتم. شما کارتتون را تازه تحویل گرفتید؟ میتونم بپرسم کی داخل شعبه اقدام کرده بودید؟
    با تشکر.
    در مورد قسمت اول جوابتون یه سوال داشتم
    آیا در کشوری غیر از آمریکا pos یا atm دلاری وجود داره؟؟؟مثلا تو ترکیه atm که دلار بده هست که نخوایم دوباره کارمزد بدیم؟؟؟

تا آنجایی که من می دونم نه. در هر کشوری این گونه دستگاه ها فقط با ارز رایج همان کشور کار می کنند. مثلا در ترکیه که نمیان به جای لیر دلار آمریکا توی دستگاه atm بگذارن

Junior Member

آقایون یه سری به بانک سامان و توسعه صادرات بزنید و بانکهای دیگر شاید قوانینی بهتر باشه اگر ویزا صادر کنند......

-در ضمن کسانی که درخواست ویزا کارت دادند و اون 50 میلیون دو ندارند که شارژ کنند می تونند برند همون شعبه و درخواست انصراف بدند تا هزینه هاشون
    برگرده لااقل...
    --دستگاههای تو کشورهای دیگه کارمزد داره ..فقط اگه خرید اینترنتی دارید هیچ کارمزدی ندارد.

اینکه بابت تبدیل ارز کارمزد وجود داره من چیزی در موردش ندیدم، باید از شرکت پرسید، در قرارداد هم چیزی در این مورد نبود
    اوایل اسفند ماه برای دریافت کارت اقدام کرده بودم، هنوز هم کارت فعال نشده!
    شما به هر کشوری سفر کنید می توانید از بانک های بین المللی مثل hsbc bank دلار یا یورو دریافت کنید،
    مثلا برای یکی از شهر های کشوری خاص کافیه به سایت بانک مورد نظر مراجعه و سرچ کنید ببینید کدام دستگاه ها در هر جای شهر چه ارزی پرداخت می کنند

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط king007 نمایش پست ها
    اینکه بابت تبدیل ارز کارمزد وجود داره من چیزی در موردش ندیدم، باید از شرکت پرسید، در قرارداد هم چیزی در این مورد نبود
    اوایل اسفند ماه برای دریافت کارت اقدام کرده بودم، هنوز هم کارت فعال نشده!
    شما به هر کشوری سفر کنید می توانید از بانک های بین المللی مثل hsbc bank دلار یا یورو دریافت کنید،
    مثلا برای یکی از شهر های کشوری خاص کافیه به سایت بانک مورد نظر مراجعه و سرچ کنید ببینید کدام دستگاه ها در هر جای شهر چه ارزی پرداخت می کنند
    سلام دوست عزیز
    کارمزد تبدیل ارز، کارمزدیه که واسه تمام کارتهای بین المللی اجرا میشه. همه جای دنیا. مثلا اگر شما کارت دلاری داشته باشین و تو امارات یا مالزی درهم یا رینگیت بگیرید، 1.5 درصد کارمزد (حدودا) شامل میشه.

پیروز باشید.