صفحه 19 از 69 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

این کارت رو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم
    اسفند درخواست دادم واسه کارت و بعد از این قانون رفتم انصراف دادم هنوز که هنوزه منتظرم پول رو برگردونن به حساب
    به شبعه میگی میگن به ما مربوط نیست ما درخواست رو دادیم به تجارت الکترونیک ، به تجارت الکترونیک میگی میگخ شما باید از شعبه پیگیری کنید
    به غلط کردن میندارن آدمو !

Junior Member king007 آواتار ها

هنوز این کارت ما فعال نشده با کلی پیگیری فهمیدم هنوز نمونه امضا رو نفرستادند تاجکستان تازه امروز فردا احتمالا می فرستند!!
    (این تجارت الکترونیک پارسیان خیلی بی درو پیکره)

یک سوالی دارم از دوستانی که کارت رو گرفتن و فعال شده، یوزر و پسوردی که تو فرم وارد کردیم
    همون رو برای دیدن موجودی استفاده کنیم؟ خوب از کجا معلوم که این یوزر تکراری نباشه؟

Junior Member a_skeletor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط king007 نمایش پست ها
    هنوز این کارت ما فعال نشده با کلی پیگیری فهمیدم هنوز نمونه امضا رو نفرستادند تاجکستان تازه امروز فردا احتمالا می فرستند!!
    (این تجارت الکترونیک پارسیان خیلی بی درو پیکره)

یک سوالی دارم از دوستانی که کارت رو گرفتن و فعال شده، یوزر و پسوردی که تو فرم وارد کردیم
    همون رو برای دیدن موجودی استفاده کنیم؟ خوب از کجا معلوم که این یوزر تکراری نباشه؟
    سلام
    اولا که اون سایت قطع است و در کل الکیه . من کارت و گرفتم و فعال است ولی کلا بانک بهم گفت بی خیال موجودی دیدن باشم
    اولین خرید اینترنت رو هم باهاش زدم که قبول نشد با یه کارت دیگه زدم شد !!!!!!!!!!!!!!

خلاصه فکر کنم برم اونور کلا بکشم پولشو بیرون
    تازه کارته نه chip داره نه 3d نه visa verified نه ...

قطع نیست!
    https://login.sodirotbonk.tj/index.php
    visa verified هم فقط تو چند تا کشور اسیایی اون هم تو برخی بانکها نظیر hsbc قابلیت فعال شدن دارند
    http://www.visa-asia.com/ap/sea/card...activate.shtml
    منظورتون از 3d چی بود؟
    ویرایش توسط king007 : April 18th, 2012 در ساعت 11:48 PM

تصحیح می کنم
    من دقیقا متوجه منظورتون نشدم یعنی برای خرید اینترنتی حتما visa verified لازمه؟؟؟

تصحیح می کنم
    من دقیقا متوجه منظورتون نشدم یعنی برای خرید اینترنتی حتما visa verified لازمه؟؟؟
    بعضی سایت ها که درگاهشون ویزا وریفای یا مستر سیکیور هست بله می خوان
    نمونه اش ets یا اسکایپ

رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

قطع نیست!
    https://login.sodirotbonk.tj/index.php
    visa verified هم فقط تو چند تا کشور اسیایی اون هم تو برخی بانکها نظیر hsbc قابلیت فعال شدن دارند
    http://www.visa-asia.com/ap/sea/card...activate.shtml
    منظورتون از 3d چی بود؟
    سلام 3d یه جورایی مثل visa verified است ولی یه فرقهایی هم داره
    اون سایت رو هم میدونم ولی برای ما که کارت جدید داریم یوزر و پسورد قبول نمی کنه زنگ زدم تجارت الکترونیک پارسیان گفت سایت قطع است هر وقت خواستی موجودی بگیری بزن بهت می گیم

اینکه chip نداره مثلا نمی شه از تلفن های عمومی استفاده کرد یا بعضی باجه های الکترونیک خرید بلیط اتوبوس و مترو تو اروپا
    البته من امروز یه بلیط آن لاین باهاش گرفتم که شد و خدا رو شکر )

رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

تصحیح می کنم
    سلام
    نه برای هر خریدی لازم نیست
    visa verified یک پسورد اضافی است برای امنیت بیشتر در خرید های اینترنتی که بعد از اینکه کد سه رقمی را میزنید وارد این صفحه می شید و پسورذ را می زنید و مربوط به هر بانک می شه که قرار داد داره یا نه
    بعضی از سایت های خیلی معتبر نیاز دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط a_skeletor نمایش پست ها
    سلام 3d یه جورایی مثل visa verified است ولی یه فرقهایی هم داره
    امکانش هست کمی بیشتر توضیح بدید یا لینکی در این مورد قرار بدید که بشه بیشتر اطلاعات گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط a_skeletor نمایش پست ها
    اون سایت رو هم میدونم ولی برای ما که کارت جدید داریم یوزر و پسورد قبول نمی کنه زنگ زدم تجارت الکترونیک پارسیان گفت سایت قطع است هر وقت خواستی موجودی بگیری بزن بهت می گیم
    البته من امروز یه بلیط آن لاین باهاش گرفتم که شد و خدا رو شکر )
    قبل از سال جدید که برای بازگشایی به بانک رفته بودم مشتری دیدم که اون هم کارت داشت گفت من از طریق همین یوزر و پسورد فهمیدم که حسابم فعال شده و موجودی چک می کنم! شاید یوزر های جدید مشکل دارند!؟ باید پیگیری کرد
    دوست من بلیط آن لاین را از چه سایتی خرید کردید که موفقیت آمیز بود؟
    سایتی مثل booking.com هم نیاز به visa verified داره؟ از کجا باید فهمید که سایتی برای خرید آنلاین چنین پسوردی نیاز داره؟

آنچه که من در این مدت فهمیدم این بود که شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بسیار آشفته عمل می کند و بدتر از آن اطلاعات بسیار ناچیزی
    در مورد صدور، استفاده و پشتیبانی این کارت ها دارند، پرسنل خود بانک هم تقریبا چیزی نمی دانند و آموزش ندیدند، شما خودتان باید بفکر باشید و پیگیری کنید

رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

امکانش هست کمی بیشتر توضیح بدید یا لینکی در این مورد قرار بدید که بشه بیشتر اطلاعات گرفت

قبل از سال جدید که برای بازگشایی به بانک رفته بودم مشتری دیدم که اون هم کارت داشت گفت من از طریق همین یوزر و پسورد فهمیدم که حسابم فعال شده و موجودی چک می کنم! شاید یوزر های جدید مشکل دارند!؟ باید پیگیری کرد
    دوست من بلیط آن لاین را از چه سایتی خرید کردید که موفقیت آمیز بود؟
    سایتی مثل booking.com هم نیاز به visa verified داره؟ از کجا باید فهمید که سایتی برای خرید آنلاین چنین پسوردی نیاز داره؟

آنچه که من در این مدت فهمیدم این بود که شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بسیار آشفته عمل می کند و بدتر از آن اطلاعات بسیار ناچیزی
    در مورد صدور، استفاده و پشتیبانی این کارت ها دارند، پرسنل خود بانک هم تقریبا چیزی نمی دانند و آموزش ندیدند، شما خودتان باید بفکر باشید و پیگیری کنید
    سلام
    این در مورد 3d
    http://en.wikipedia.org/wiki/3-D_Secure

حق با شماست چون دوستان من هم از همین روش فهمیدن کارتشان active شده یا نه . وقتی کارتشان فعال شد که یوزر و پسورد را قبول می کرد ولی انگار الان اینجوری نیست کارت من که فعال است ولی اون سایت می زنه یوزر و پس موجود نیست و خود بانک هم گفت از سایت نمی توننین زنگ زدم شماره کارت و اسم را گفتم موجودی را بهم گفت.
    من بلیط آن لاین تو airaisa خریدم واسه پرواز داخلی تو اندونزی البته آدرس ایران ندادم ( این کارت ها با آدرس ایران register شده ) ولی تو یه سایت دیگه زدم واسه رجیستر مقاله که قبول نکرد.

اگر سایتی "نیاز" به verified داسته باشه ذکر می کند اصولا این مورد چز در موارد خاص در پرداخت یا عدم پرداخت تاثیر ندارد فقط از نظر امنیتی یه لایه بالاتر است

سایت booking.com همه جور کارت را قبول می کند خدارا شکر من ده ها بار هتل گرفتم با کارت های مختلف هیچ وقت هیچ مشکلی پیش نیومده.
    در مورد پشتیبانی ضعیفند چون اطلاعات ندارند من که داشتم حساب باز می کردم مجبور شدم کلی از سوالات مسول باجه را در مورد کردیت و دبیت و درصد تبدیل ... جواب بدم !!!!!)