صفحه 36 از 69 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

نقل قول نوشته اصلی توسط sam9000 نمایش پست ها
    بله درسته به نظر من هم رسانه ای بشود بهتر می تونیم به نتیجه برسیم تا از طریق نامه نگاری و اگر ما یک لشکر بشویم کاری می تونیم کنیم کارستون .
    حالا به نظر شما چطور می توانیم تمام کسانیکه تو کل کشور ویزا کارت برای اونها صادر شده را شناسایی کنیم و اونها رو هم در جریان شکایت قرار دهیم ؟
    سلام دوستان
    من هم به شدت پایه هستم برای این کار
    من در مشهد زندگی میکنم و الان حدود 1.5 ساله که این کارت رو گرفتم
    و جالب اینجاست که تو این مدت تجارت الکترونیک مشهد هیچی در مورد ارز دولتی به من نگفته بود و تمام این مدت من با ارز آزاد شارژها رو انجام می دادم
    و الان هم که برای امسال جهت انجام کارهای اپلای بهش نیاز دارم اینطوری شده است
    حالت معقول اینه که بگن اگر دلار دولتی خواستین باید سپرده 50 میلیونی داشته باشین ! و برای دلار آزادی که حودمون میاریم دیگه وثیقه نخواهند !!
    من که به شدت حالم گرفته شده

اول جواب حمید خان را می دم:
    اون قسمت که شما از حق خودتان آگاه نبودید و استفاده نکردید قابل اعتراض و پیگیری نیست.شاید همین الان هم شما از بسیاری از حقوقتان خبر نداشته باشید و به هر دلیل نخواهید استفاده کنید.مثلا ممکنه شما تا الان نخواستید از یارانه تان استفاده کنید و یا از این موضوع که چنین چیزی هم وجود دارد خبر نداشته اید! خوب این حقتان بوده ولی به دلیل بی خبری از دستتان رفته است! اما اون چه که واضح است از همین الان می تونی یارانه ات را ثبت نام کنی و بگیری و به همین ترتیب ارز دولتیت را.اما در قسمت دوم باید بگم حالت معقولانه حالتی است که شما قرارداد بسته اید.آیا در قرارداد اشاره ای به سپرده 50 میلیون تومانی داشته اید؟ قطعا خیر. پس بانک می بایست طبق قرارداد ماهانه کارت شما را تا مبلغ قرارداد به نرخ رسمی شارژ نماید و برای این موضوع هیچ محدودیتی نیست. در یکی از بند های قرارداد گفته شده که در صورت شرایط فورس ماژور و تحریم اگر خدمات بانک قطع شود مسئولیتی گردن بانک نیست اما با توجه به اینکه طبق اظهارات مسئولین محترم تا کنون تحریم ها جز تقویت روحیه همدلی و اراده مردم تاثیر دیگری نداشته و از آنجا که قطع نشدن سرویس کارت ویزا خود گواه این موضوع است (دقت کنید که سرویس ها قطع نشده که بانک به این مورد استناد کند بلکه محدود به مثلا سپرده 50 میلیونی شده) به هیچ عنوان حق چنین کاری ندارند. ضمنا شما وثایق لازم را پیش از گرفتن کارت فیزیکی تمام و کمال (در صورت نیاز) پرداخته اید لذا به هیچ گونه وثیقه دیگری نیاز نیست. به نظر بنده حالتان اصلا گرفته نباشد که با یک دادخواست 200 میلیارد تومانی حال مدیریت بانک است که گرفته می شود.
    و اما سام:
    احتیاجی نیست که تمام دارندگان ویزا کارت مشخص شوند. من فکر می کنم اگر فقط تعدادی که در دسترس باشند کار را شروع کنند همه خبر دار می شوند و با اعلام وصول دادخواست و حکم بدوی در صورتی که به نفع ما مشتریان با شد بلافاصله سهام بانک پارسیان سقوط آزاد می کند و آن وقت همه می آیند. البته با جدیت می گویم که این نتایج که گفتم خیلی ایده آلیستی و تقریبا فانتزی می باشد ولی اگر حتی 10% از این موضوع به واقعیت تبدیل شود...

Banned

یک سوال !
    به نظرتون میشه موضوع رو به اخبار 20:30 رسوند یا مثلا " صرفا جهت اطلاع" !! شاید یک تلنگوری باشه برای مدیران ! ؟

بلاخره کارت من (یعنی کارت پدرم) هم بعد از 2 ماه اومد ... یه سوال از دوستانی که این کارت رو دارن ؟ برای آدرس بیلینگ آدرس خونه خودمون رو وارد کنیم یا آدرس خود بانک رو ؟ اگه آدرس بانک شما چه آدرسی رو وارد میکنید ؟

جریان دیدن موجودی و یوزر نیم و پسورذ چیه ؟؟؟من کلا الان یه کارت دستمه و یه برگه که توش یه رمز 4 رقمی بوده و یه کد 6 رقمی که جلوش نوشته kohbept homep
    راستی از کجا باید بفهمم کارتم فعاله یا نه ..
    و سوال آخر اینکه من کارتم رو اسفند سفارش دادم ولی الان رسیده ... امسال دیگه نمی تونم 5000 دلار دولتی رو شارژ کنم ؟ و اینکه راسته که کلا اجازه نمیدن بیشتر از 5000 دلار موجودی داشته باشه کارت ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadali90 نمایش پست ها
    جریان دیدن موجودی و یوزر نیم و پسورذ چیه ؟؟؟من کلا الان یه کارت دستمه و یه برگه که توش یه رمز 4 رقمی بوده و یه کد 6 رقمی که جلوش نوشته kohbept homep
    راستی از کجا باید بفهمم کارتم فعاله یا نه ..
    و سوال آخر اینکه من کارتم رو اسفند سفارش دادم ولی الان رسیده ... امسال دیگه نمی تونم 5000 دلار دولتی رو شارژ کنم ؟ و اینکه راسته که کلا اجازه نمیدن بیشتر از 5000 دلار موجودی داشته باشه کارت ؟

برای دیدن موجودی حسابت میتونی بری سایت https://login.sodirotbonk.tj/index.php و با استفاده از اون یوزر و پسوورد که تو فورم ثبت نام نوشته بودی موجودی حسابت رو چک کنی
    نه الان باید 50 میلیون تو حسابت تو بانک پارسیان داشته باشی تا برات کارتت رو شارژ کنن انم تا 16 خرداد فقط ارز دولتی میدن ! بدش باید با دلار آزاد شارژ کنی

Junior Member

سلام ، من هم با شکایت از این بانک پارسیان موافقم. تنها چند روز مونده به 16 خرداد اس ام اس دادند که تا 16 خرداد وقت دارید بیاین ارز دولتی بگیرید ... این انصافه ؟؟ تا 16 خرداد که فقط 2 روزش تعطیله !!! شنبه هم که تق و لقه ... این یعنی نهایت
    کلاهبرداری و حرومزادگی تصمیم گیرندگان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان !!
    من فکرمیکنم این بانک پارسیان مقداری سهمیه ارز دولتی از بانک مرکزی داره که ترجیح میده به جای اینکه اون رو بریزه تا کارت های منو شما یه جوری تو بازار آزاد به نرخ آزاد بفروشه !! خیلی بیشتر واسش سود داره و همینطور شده که اینا تصمیم به
    برداشتن کلاه منو شما گرفتن و سپرده 50 میلیونی از این مسخره بازی ها ...
    به هر حال چنانچه تصمیم به شکایت قطعی شد مارو هم در نظر بگیرید و من 2 نفر دیگرو هم دارم که میشیم مجموعاً 3 نفر.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من هم حدود یک سال پیش کارت اعتباری از بانک پارسیان گرفتم و با این 50 میلیون مشکل دارم.

مورد دیگه اس ام اس مهلت تا 16 خرداده، من با تجارت الکترونیک تماس گرفتم، گفت مربوط با کارتهای نقدیه ولی اشتباهی واسه همه فرستاده شده، با این حال با شعبه بانک تماس بگیر (که هنوز تماس نگرفتم)
    ویرایش توسط farshadmb : June 2nd, 2012 در ساعت 10:55 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadmb نمایش پست ها
    سلام
    من هم حدود یک سال پیش کارت اعتباری از بانک پارسیان گرفتم و با این 50 میلیون مشکل دارم.

مورد دیگه اس ام اس مهلت تا 16 خرداده، من با تجارت الکترونیک تماس گرفتم، گفت مربوط به کارتهای نقدیه ولی اشتباهی واسه همه فرستاده شده، با این حال با شعبه بانک تماس بگیر (که هنوز تماس نگرفتم)
    تماس گرفتم ولی کسی جواب نمیده!!!!

من هم اين كارت را دارم . البته اين موضوع را بگم كه من سابقه داشتن كارت از بانكهاي ديگر را قبلا داشته ام . بايد بگم كه سرويس دهي اين كارت بسيار افتزاح است و تا بحال قطعي سرويس هم داشته كه 2 بار بوده كه امري بسيار نادر براي ويزا كارت است !!!
    الان هم يك صيقه جديد گذاشته اند كه براي شارژ كردن كارتتون بايد وثيقه 50 ميليون توماني داشته باشيد كه اين بسيار مسخره است . يعني اگر بخواهيم براي واريز پول به حساب كارت با دلار خودمون اقدام كنيم بايد 50 ميليون وثيقه بذاريم كه واقعا مسخره است . اين درحالي است كه شما براحتي ميتونيد كارت ويزاي داراي حساب بانكي از شركتهاي ديگه خريد كنيد و براحتي پول توش بريزيد .
    من هم شديدا موافق اعتراض هستم .
    فكر ميكنم اگر از طريق بانك مركزي اقدام كنيم بهتر باشه