صفحه 37 از 69 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

نقل قول نوشته اصلی توسط sam9000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز - بله من هم با شما موافقم و باید کاری انجام بدیم چون قرارداد از طرف بانک نقص شده و آنها باید خسارت این کار را بپردازند اما دوست عزیز آیا شما بخش سوم از مجموعه مقررات ارزی را از سایت بانک مرکزی دانلود و مطالعه کردید در این صورت شما متوجه می شوید که ماده مربوط به صدور کارت های اعتباری ارزی حذف شده در صورتیکه تا قبل از اردیبهشت ماه این ماده وجود داشت .
    حال ما با بانک مرکزی طرف هستیم نه با شرکت تجارت الکترونیک یا بانک پارسیان که از مدیر عامل آنها شکایت کنیم .
    پیشنهاد شما خیلی خوب هست و خداکند بتوانیم از طرقی تعداد خیلی زیادی از بچه هایی که این کارتها را دارند شناسایی کنیم و با کمک هم و از طریق نامه این نارضایتی را به گوش بانک مرکزی برسونیم و با این کار حداقل بتوانیم این سپرده 50 میلیونی رو حذف کنیم .
    سلام
    من هم با شکایت موافقم الان کارت دارم ولی بلا استفاده
    حق ما رو خوردن

Junior Member

من فکر می کنم بعد از 16 خرداد شرایط مثل سابق بشه یعنی شارژ با نرخ بین دولتی و آزاد البته نزدیک به آزاد و بدون سپرده 50 میلیونی
    چون مجبورا اینکارو بکنن وگرنه ما همه دارندگان کارت با توجه به نقض شرایط از طرف خودشان اقدام خواهیم کرد هر کی از شهر خودش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jed_ignore نمایش پست ها
    من فکر می کنم بعد از 16 خرداد شرایط مثل سابق بشه یعنی شارژ با نرخ بین دولتی و آزاد البته نزدیک به آزاد و بدون سپرده 50 میلیونی چون مجبورا اینکارو بکنن وگرنه ما همه دارندگان کارت با توجه به نقض شرایط از طرف خودشان اقدام خواهیم کرد هر کی از شهر خودش
    همین حالا هم دارند بین دولتی و آزاد شارژ می کنند(حدود1400-1500). بعدم بانک مرکزی جلوشونو گرفته و این آخرین فرصته.

Junior Member

فکر کنم چون دلار از بانک مرکزی به نرخ دولتی گرفتن و بالاتر فروختن و بانک مرکزی از حسابشون برداشته و الان بهشون گیر داده، میخوان یه جوری با جمع کردن پول از مردم، ضرر برداشت بانک مرکزی از حسابشون رو جبران کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbamshad نمایش پست ها
    برای دیدن موجودی حسابت میتونی بری سایت https://login.sodirotbonk.tj/index.php و با استفاده از اون یوزر و پسوورد که تو فورم ثبت نام نوشته بودی موجودی حسابت رو چک کنی

موقع پرکردن فرمها مسئول مربوطه تأکید داشت که حتما همه چیز با حروف بزرگ نوشته بشه. من یوزرنیم رو با حروف بزرگ نوشتم ولی پسورد رو با کوچیک. یکبار هم که زنگ زدم تاجیکستان طرف وسطهای کلمه پسورد گفت کافیه و موجودی رو گفت!!

حالا سوالم از شما این هست که پسوردتون چند رقمیه؟ مال من ده رقمی هست. فکر می‌کنم تا شش رقم رو بیشتر نمی‌گیره؟! درسته؟ سوال دیگه اینکه آیا یوزرنیم رو با حروف بزرگ می‌زنین؟
    می‌دونین تعجبم از این هست که کارمندای بانک تاجیکستانی چطور از یوزرنیم و پسورد ما تشخیص می‌دن که صاحب حساب هستیم؟!!! پس حتماً یک جایی ثبت شده اینها به صورت کامپیوتری. ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط king007 نمایش پست ها
    تمامي اي تي ام هايي كه ويزا كارت قبول مي كنند تست كردم و مشخص شد كه براحتي پرداخت انجام مي شه
    اصلا اين شايعات عدم پرداخت و ٠٠٠ درست نيست مگر اينكه اي تي ام بانكي مشكل داشته باشه يا فقط به كارت هاي خودش سرويس بده
    ازاي تي ام. اي ان جي بانك و همچنين اچ اس بي سي دلار گرفتم البته به ساير ارز ها هم پرداخت مي كرد ولي من دلار گرفتم كه هزينه چنج ندم
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam9000 نمایش پست ها
    من هم از HSBC پول برداشت کردم و از من 5 دلار فقط بابت کارمزد خود بانک HSBC کم شد. ببخشید از شما چقدر پول کم کرد این بانک ؟
    آقایون لطف کنین راهنمایی کنید تو کدوم کشور این برداشت‌ها رو انجام دادید؟! تو امارات این طرف ما که کارتها رو بهش دادیم هنوز نتونسته پول بگیره از ATM حتی به درهم!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiran نمایش پست ها

موقع پرکردن فرمها مسئول مربوطه تأکید داشت که حتما همه چیز با حروف بزرگ نوشته بشه. من یوزرنیم رو با حروف بزرگ نوشتم ولی پسورد رو با کوچیک. یکبار هم که زنگ زدم تاجیکستان طرف وسطهای کلمه پسورد گفت کافیه و موجودی رو گفت!!

حالا سوالم از شما این هست که پسوردتون چند رقمیه؟ مال من ده رقمی هست. فکر می‌کنم تا شش رقم رو بیشتر نمی‌گیره؟! درسته؟ سوال دیگه اینکه آیا یوزرنیم رو با حروف بزرگ می‌زنین؟
    می‌دونین تعجبم از این هست که کارمندای بانک تاجیکستانی چطور از یوزرنیم و پسورد ما تشخیص می‌دن که صاحب حساب هستیم؟!!! پس حتماً یک جایی ثبت شده اینها به صورت کامپیوتری. ...
    من حدود دی ماه سال 89 این فرم ها رو پر کرده بودم
    من که با حروف کوچیک فکر کنم نوشته بودم
    الان هم که با حروف کوچیک میزنم و پسوورد من هم 7 رقمی هست ، و از اون موقع تا به حال بدون مشکل از تو سایت میتونم موجودی بگیرم با وارد کردن حروف کوچک

خو ب معلومه که ثبت میشه ! اون فورمی که پر میکنی ! یه نسخه میره واسه بانک تاجیکی و اونا اطلاعات رو وارده سیستمشون میکنن !

Banned

آقایون لطف کنین راهنمایی کنید تو کدوم کشور این برداشت‌ها رو انجام دادید؟! تو امارات این طرف ما که کارتها رو بهش دادیم هنوز نتونسته پول بگیره از ATM حتی به درهم!!!

من تابستون پارسال از مالزی ATM تو فرودگاهش پول گرفتم هرچند که خیلی ضرر کرده !
    ولی پول رو تونستم برداشت کنم

Junior Member

من پسوردم ۱۰ رقمی هست، ولی قبل از اینکه کاملش رو بگم تاجیکستانیه گفت کافیه!
    اگر اینها ثبت شده پس چجوریه که مال شما خیلی راحت قابل موجودی گرفتنه ولی مال ماها که اواخر سال ۹۰ درخواست دادیم ارور می‌زنه؟!
    من فکر می‌کنم شاید جدیدارو نفرستادن تاجیکستان یا تاجیکستان بخاطر تحریم ... یا ... ولی خب پس اینکه پسورد می‌پرسه تاجیکه معنیش چیه! (نمی‌دونم چرا کارهای به این سادگی تو کشور ما باید براش اینقدر دوندگی کنیم

Banned

من پسوردم ۱۰ رقمی هست، ولی قبل از اینکه کاملش رو بگم تاجیکستانیه گفت کافیه!
    اگر اینها ثبت شده پس چجوریه که مال شما خیلی راحت قابل موجودی گرفتنه ولی مال ماها که اواخر سال ۹۰ درخواست دادیم ارور می‌زنه؟!
    من فکر می‌کنم شاید جدیدارو نفرستادن تاجیکستان یا تاجیکستان بخاطر تحریم ... یا ... ولی خب پس اینکه پسورد می‌پرسه تاجیکه معنیش چیه! (نمی‌دونم چرا کارهای به این سادگی تو کشور ما باید براش اینقدر دوندگی کنیم
    نمی دونم !
    شما ییوزر و پست رو در حالت های مختلف امتحان کن
    حذف کوچیک یا بزرگ
    پس 7 رقمی تا 10 رقمی ، ایشالا که درست میشه !
    البته من بعد از اینکه کارت اومد یه مدت طول کشید تا اول از همه خودم اون زمان فهمیدم که از کجا میتونم حسابم رو چک کنم چون اون زمان سایتش انگلیسی نبود و تجارت الکترونیک پارسیان هم نمی دونست خودش
    و یکک هم طول کشید تا فعال بشه !
    حالا چقدر ! یادم نیست