صفحه 39 از 69 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

درود

کسی هست که میخواد 7 هزار دلار از راه سوئیفت پول بریزه به حساب بانک تاجیکستانی من
    1. آیا با این کار میشه بانک ایرانی رو دور زد و حساب ویزا کارتم رو شارژ کنم؟ یا باید بازم 50 ملیون پول مفت بریزم تو شکم پارسیان بی همه چیزه حرومزاده؟
    2. اگر نتونم این کار رو بکنم آیا میشه درخواست فرستادن اون 7 هزارتارو از تاجیکستان به پارسیان بدم با توجه به تحریم شدن ایران از سرویس سوئیفت؟
    3. به من شماره حسابی در بانک تاجیکی ندادن(تا اونجایی که من آگاه هستم) آیا کسی از بزرگواران از شماره حساب بانکی در تاجیکستان و کد سوئیفت این بانک خبر داره؟

*پیشنهاد زدن یک وبلاگ با تیتر "نوشتن شکایت از بانک پارسیان" رو دارم که نقش جمع آوری ایمیل های شاکیان و آگاهی بخشی را داشته باشه. شاید به کل شماره های مشتریان ویزا دسترسی پیدا کنیم و بخواهیم با 1 پیام همگانی در برابر این دزدی بزرگ بایستیم

در پایان هم جا داره که ابراز شادی و همدلی کنم برای تحریم های همه جانبه که باعث پیشرفت روز افزون من و شما شده

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم کسی از دوستان از چگونگی استفاده از سهمیه 5000 دلاری خبر داره؟

من زنگ زدم بانک، گفتن باید سپرده به مبلغ 50 میلیون تومان داشته باشی تا از سهمیه 5000 دلاری استفاده کنی

سلام
    يه موضوعي درباره اين ويزا كارتهاي پارسيان حدودا پارسال برام اتفاق افتاد كه شايد گفتنش ضرر نداشته باشه.
    من توي يه كنفرانس تايلند شركت كردم و هزينه ثبت نام رو از طريق ويزاكارتم دادم بعد از يكماه پشيمون شدم ثبت نام رو كنسل كردم و طبق مقررات گفتن كه فقط 80 درصد مبلغ رو بهم بر ميگردونن... اولش برام چك كشيدن به منشي مربوطه ايميل زدم و گفتم كه از ايران اصلا نميشه پاسش كرد و اگه امكان داره به كارتم انتقال بدن ( روح بيچارم فكر ميكرد كه اين ويزا كارتا مثلا همين كارتهاي خودمونن و ميشه باهاشون از اينكارا كرد!!) ... خلاصه منشي محترم بهم خبر داد كه مشكلي نداره من به بانك گفتم بهت انتقال بدن مبلغت رو ولي ما نمي دونيم بعد از چند روز به كارتت واريز ميشه بايد مرتب با بانك خودت در ارتباط باشي تا بيبني اومده به حسابت يا نه!!!‌... تازه اونموقع بود كه زنگ زدم بانك پارسيان و تجارت الكترونيك و وقتي پرسيدم چقدر طول ميكشه تا پول بحسابم بياد هر دوشون كلي بهم خنديدن و گفتم اصلا اين كارتا امكان يه همچين كاري براشون تعريف نشده و پولت وارد يه حساب مجازي ميشه و بعد از چند روز به حساب مبدا برگشت ميخوره.... خلاصه با توصيه شوهر دوستم يك هفته منتظر موندم تا ببين چه گلي به سرم بگيرم.......... اما روز هشتم در كمال ناباوري ديدم دقيقا همون مبلغ بحسابم واريز شده.

حالا
    نتيجه اخلاقي: اين كارتايي كه ما داريم ميبينيم احتمالا خيلي كارا ميشه باهاشون كرد كه يا بانك تاجيكي به بانك ايراني آموزش نداده يا بانك ايراني نمي خواد به مشتريهاش خدمات ارائه بده.. كه بنظرم همون مورد اول درست تره....
    بازم بنظرم از هر ويزا كارتي ميشه به اين كارتا انتقال داد چون من بعيد ميدونم تايلنديها از اين كارتا استفاده كنن.
    ویرایش توسط artima : June 9th, 2012 در ساعت 12:04 PM دلیل: اشكال تايپي
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member a_skeletor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

سلام
    در جواب دوستمون بگم
    اين امكان براي تمام ويزا كارت ها هر چقدر هم درپيت تعريف شده من الان 150 دلار گارانتي هتل lock دارم كه دو هفته طول مي كشه اتوماتيك بر ميگرده به حساب
    2- كارمنداي بانك پارسيان حتي فرق debit و credit خ نمي دونند چه برسه به كمك

من از كارتم از طريق atm و POS تقريبا همه پولو خارج كردم يا خريد كردم يا اسكناس گرفتم خيالم راحت شد. 4يه مقداري گذاشتم بمونه تو اين 3 سال از free cancelation ها هتل بگيرم. ولي انصافا تو دوهه و اندونزي تمام atm ها و تمام POS ها كار كرد و كلا رو سفيد شديم. تو دوهه حتي موجودي رو هم از ATM مي داد. دلار و يورو هم مي داد
    حيف با اين 50 ميليون تقريبا اين كارت بي استفاده شد

اگه يكي از يه صراف مطمئن بپرسه ميشه پول ريخت يا نه خوبه شايد بشه بازم ازش استفاده كرد

Global Moderator

Simon آواتار ها

بله مبلغ 50 ميليون بايد 1 سال يا يه همچين مدتهايي بمونه تو بانك تا بتونيد از پارسيان بگيريد. اينو مسول اون بخش بهم گفت. البته موقعي كه داشت ميگفت 50 ميليون با يه پوزخند معني دا رو انگار داره از 50 هزار تومان حرف ميزنه. بگذريم كه 50 ميليون براي بعضي ها واقعا پول خوردم نيست. خلاصه در جريان باشيد. اما موسسه توسعه رو مطمئن نيستم. اون تنها مشكلش طولاني بودن رسيدن كارتشه كه ميگن 2 الي 3 ماه
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

من هفته پیش از تمام ATM های استانبول و همچنین از همه مراکز خرید به راحتی تونستم از کارت استفاده کنم. قبلش خیلی نگران بودم که کار نکنه ،اما همه جا کار کرد. اولین سفری بود که اصلا هیچ جا پول نقد خرج نکردم. همش یا کارت کشیدم یا از ATM گرفتم. خیالتون راحت که این کارت به خوبی کار می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    سلام
    يه موضوعي درباره اين ويزا كارتهاي پارسيان حدودا پارسال برام اتفاق افتاد كه شايد گفتنش ضرر نداشته باشه.
    من توي يه كنفرانس تايلند شركت كردم و هزينه ثبت نام رو از طريق ويزاكارتم دادم بعد از يكماه پشيمون شدم ثبت نام رو كنسل كردم و طبق مقررات گفتن كه فقط 80 درصد مبلغ رو بهم بر ميگردونن... اولش برام چك كشيدن به منشي مربوطه ايميل زدم و گفتم كه از ايران اصلا نميشه پاسش كرد و اگه امكان داره به كارتم انتقال بدن ( روح بيچارم فكر ميكرد كه اين ويزا كارتا مثلا همين كارتهاي خودمونن و ميشه باهاشون از اينكارا كرد!!) ... خلاصه منشي محترم بهم خبر داد كه مشكلي نداره من به بانك گفتم بهت انتقال بدن مبلغت رو ولي ما نمي دونيم بعد از چند روز به كارتت واريز ميشه بايد مرتب با بانك خودت در ارتباط باشي تا بيبني اومده به حسابت يا نه!!!‌... تازه اونموقع بود كه زنگ زدم بانك پارسيان و تجارت الكترونيك و وقتي پرسيدم چقدر طول ميكشه تا پول بحسابم بياد هر دوشون كلي بهم خنديدن و گفتم اصلا اين كارتا امكان يه همچين كاري براشون تعريف نشده و پولت وارد يه حساب مجازي ميشه و بعد از چند روز به حساب مبدا برگشت ميخوره.... خلاصه با توصيه شوهر دوستم يك هفته منتظر موندم تا ببين چه گلي به سرم بگيرم.......... اما روز هشتم در كمال ناباوري ديدم دقيقا همون مبلغ بحسابم واريز شده.

حالا
    نتيجه اخلاقي: اين كارتايي كه ما داريم ميبينيم احتمالا خيلي كارا ميشه باهاشون كرد كه يا بانك تاجيكي به بانك ايراني آموزش نداده يا بانك ايراني نمي خواد به مشتريهاش خدمات ارائه بده.. كه بنظرم همون مورد اول درست تره....
    بازم بنظرم از هر ويزا كارتي ميشه به اين كارتا انتقال داد چون من بعيد ميدونم تايلنديها از اين كارتا استفاده كنن.
    موضوع جالبي را گفتيد . وقتي ميخواستيد اطلاعات كارت را بدهيد به اون طرف كه پول بريزه فقط شماره كارت را داديد؟
    من حدودا 3 هفته پيش به بخش ساپورت بانك تاجيكستان ايميل زدم كه ما ميتونيم از طريق صرافي پول به حساب بريزيم ولي اون طرف گفت جواب داد كه نه نميشه .
    پيشنهادم اينه كه يك سري صرافي ها را بررسي كنيم ببينيم ميتونند به كارت و فقط از طريق داشتن شماره كارت واريز كنند؟

بله من شماره كارت رو دادم فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    موضوع جالبي را گفتيد . وقتي ميخواستيد اطلاعات كارت را بدهيد به اون طرف كه پول بريزه فقط شماره كارت را داديد؟
    من حدودا 3 هفته پيش به بخش ساپورت بانك تاجيكستان ايميل زدم كه ما ميتونيم از طريق صرافي پول به حساب بريزيم ولي اون طرف گفت جواب داد كه نه نميشه .
    پيشنهادم اينه كه يك سري صرافي ها را بررسي كنيم ببينيم ميتونند به كارت و فقط از طريق داشتن شماره كارت واريز كنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    بله من شماره كارت رو دادم فقط
    من اين موضوع را امروز با يك نفر در دبي در ميون گذاشتم گفت نميشه .

Junior Member

Angry پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

نقل قول نوشته اصلی توسط farokhf نمایش پست ها
    درود

*پیشنهاد زدن یک وبلاگ با تیتر "نوشتن شکایت از بانک پارسیان" رو دارم که نقش جمع آوری ایمیل های شاکیان و آگاهی بخشی را داشته باشه. شاید به کل شماره های مشتریان ویزا دسترسی پیدا کنیم و بخواهیم با 1 پیام همگانی در برابر این دزدی بزرگ بایستیم
    منم به شدت موافقم که بريم و شکايت کنيم و حاضرم هرکاري لازمه انجام بدم ... .

اونها با پول ما براي ما حساب باز کردن بعد نه حاضرن توش پول بريزن نه شماره حساب رو مي دن که خودمون بريزيم!!
    بهشون مي گم موقعي که قرار داد مي بستيم که شما نگفتيد بايد 50 ميليون تومن پول تو حساب بريزم! بعد مي گه رييس بزرگمون تازگي اينو گفته!! واقعا جاي تاسف داره که بانکي در سطح پارسيان به قرارداد خودش هم پايبند نيست!
    نمي دونم بعد چجور اعتباري داره اين بانکهامون!! خب از يک شرکت خصوصي گرفته بودم که خيلي بهتر بود! الان شارژ هم مي شد اينقدر هم اعصاب خوردکني تو بانک نداشتم اگرم سرم کلاه مي رفت مي گفتم يک شرکت خصوصي به خاطر سادگيم سرم رو کلاه گذاشته نه يک بانک ايراني!!!