صفحه 4 از 69 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

منم تازه کارت گرفتم زنگ زم کلا یارو میگفت یه ادرس الکی بزن گیر نمیده بعدشم واسه VPN استفاده کرده یا نکردن میگفت ممکنه گیر بده یا نده ولی اینطوری نیست از VPN استفاده نکنی کارت بلوک شه یا بسوزه فقط تراکنش انجام نمیشه. حالا بدبختی بزرگ اینه که میگه صرافی بهشون دلار نمیفروشه و فقط باید ارز برد پیششون با این اوضاع دلارم که به صرفه نیست. کلا کارت به فنا رفت فکر کنم به درد اپلای نمیخوره دیگه.

سلام دوستان
    من مالزی هستم و یه مستر کارت CIMB bank و یه ویزا کارت Maybank دارم که برای خرید و ... از اونا استفاده میکنم، ضمن اینکه در جواب بعضی از دوستان، اگه بانک، بانک باشه باید ادرس درست بدی، ادرس درست یکی از روش های تائید شخص صاحب حساب هست. ضمناً اخیرا برای این کارت اپلای کردم، البته قبلا ازش اطلاع داشتم اما متاسفانه برای باز کردن اقدام نکردم اما به احتمال زیاد تا دو هفته دیگه به دستم میرسه، میخواستم بدونم امکان ریختن 5000 دلار با نرخ منطقه ازاد مجددا برقرار میشه یا برای همیشه رفت پی کارش، ممنون میشم اگه جواب بدید.
    با تشکر

ضمناً اخیرا برای این کارت اپلای کردم، البته قبلا ازش اطلاع داشتم اما متاسفانه برای باز کردن اقدام نکردم اما به احتمال زیاد تا دو هفته دیگه به دستم میرسه، میخواستم بدونم امکان ریختن 5000 دلار با نرخ منطقه ازاد مجددا برقرار میشه یا برای همیشه رفت پی کارش، ممنون میشم اگه جواب بدید.
    برای چه کارتی اقدام کردید؟
    بانک پارسیان و موسسه توسعه در حال حاضر میگن که ما کارتهایی که از موسسه ما صادر شدن رو شارژ می کنیم
    ولی همیشگی نیست گویا الان بانک پارسیان میگه که صرافیمون دلار نمیده ولی موسسه توسعه ندیدم چیزی بگه

با تشکر از Salahpsycho.
    می خواستم ببینم یعنی ما این آدرسو بزنیم دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Salahpsycho نمایش پست ها
    آدرسو از شعب پرسیدید یا از تجارت الکترونیک پارسیان (دفتر اصلی) . این کارمندا خیلی سه میزنندا!!!!یکیشو امروز وضعیتشو دیدم.
    این آدرسه بانک تاجیکه :
    OJSC "Tojiksodirotbonk"
    47 Behzod Street, Dushanbe
    Tajikistan, 734013
    Tel: +992 (44) 600 40 10

اگه اسمو فامیله منو سره هم زده باشند ، چه مکافاتی دارم ؟درسته ؟ یا کسی هست اسمو فامیل رو کارتش چسبیده خورده باشه و مشکلی براش پیش نیامده باشه.
    چون من تا الان ازش استفاده نکردم نمیدونم جواب میده یا نه ؟ ( ماشالله اینقدر که دیرور این سرعت اینترنت بالا بود ، هر کار ی کردم درگاه پرداخت ets برای ریپورت تافل باز نشد که نشد.)
    شانس ماست دیگه

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    با تشکر از Salahpsycho.
    می خواستم ببینم یعنی ما این آدرسو بزنیم دیگه؟
    این آدرسی که من اینجا نوشتم خودم از سایت بانک تاجیکی در آوردم. یکی از دوستان که اشاره کرده ! زنگ زده گفتند هر آدرسی بنویسی درسته.
    ولی من چون خودم موندم چیکار کنم فردا دارم میرم شعبه که ته و توی قضیه را در بیارم. فکر کنم نسبت به آدرس گیر نباشه .
    ولی واقعاً سیستم بانکی ما از دم همشون گیج میزنند.
    حالا تا فردا که ببینم چه میگه یارو. میرم تا وادارش کنم خودش از شعبه ارشد تر پیگیری کنه که آخر سر چه آدرسی را باید زد ، حتی شده وادارشون کنم زنگ بزنند تاجیکستان بپرسند این کار را میکنم. خیلی کفریم از دستشون. آدرمادرس که داغونه ، اسموفامیل منم که چسبیده زندند ، صرافیشونم که بستند ، از شانس ما یه بار که جایی پرداخت کنیم بلوکه شه که دیگه نور الا نوره.
    تا فردا

Junior Member

من امروز رفتم پارسيان گفت فقط براي مشتريهاي vip ويزا كارت صادر ميكنيم
    يعني بايد يه حساب سرمايه گذاري ٢٠ ميليوني باز كني وبهش دست نزني ! با اين حساب بانك توسعه شرايطش بهتر هستش

رشته و دانشگاه

بروبچ خبرای خوب دارم . رفتم شعبه و کلی اطلاعات گرفتن.
    اول : در آینده ای نزدیک صرافی راه می افته و تا 5000 تا سالی میتونی بگیری ، VIP و غیره هم نداره.
    دوم : زنگ زدیم مرکز اصلی گفتند همان آدرس وارد شده در Application Form اولیه را باید وارد کنید.
    سوم : یارو گفت وی پی ان هم لازم نیست . حالا خدا رحم کنه دیگه.
    چهارم : بعد از اینکه کارت را دریافت کردید و روی برگه روی رمز یه امضاء میزنی و تقریباً یکهفته طول میکشه که کارت فعال شه. پس از همون فردای دریافت کارت انتظار پرداخت نداشته باشید.
    امروز تازه فهمیدم یکیرو داشت یواشکی میفرستاد صرافی بانک پاسارگارد که دلار ارزون بگیره ولی صداشو در نمی آوردند. پس هنوز گیر باشی میتونی پول از صرافیش بگیری..............
    اسمو فامیل هم زمانی چسبیده میشه که شما شما روی Application Form هیچ فاصله بین اسمو فامیل داخل اون کادر ها نذاری و چیزی روی کارتت چاپ میشه همونه ولی در ثبت کارتت اسمو فامیلو از روی پاسپورت مینویسند و جداست ، جای نگرانی نداره.
    به امید موفقیت

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

دوستان در حال حاظر کسی میدونه چند روز طول میکشه این کارت صادر بشه و به دستم برسه اگه من فردا برم برای افتتاح حساب ؟؟؟

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دوستان در حال حاظر کسی میدونه چند روز طول میکشه این کارت صادر بشه و به دستم برسه اگه من فردا برم برای افتتاح حساب ؟؟؟
    تقریباً بیتو 3ه چهار روزطول میکشه دستت برسه. کمتر از یکهفته هم امضائ شما را ببرند تاجیکستان که کارت را دریافت کردی ، و کارت را فعال کنند. نزدیک یکماه و 3 الی 4 تا بتونی کاملا خرید کنی.
    راستی قیمت دلار هم که خوب شد و دیگه صرافیش هرچهقدر بخای 1250 میده.
    شانس آوردیم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

سلام
    من امروز تماس گرفتم با بانک پارسیان و گفتن باید دلارتون رو با خودتون داشته باشید و دلار نمیدن. فقط یه بدی داره که گفتن حداقلش 1000 دلار برای باز کردن حساب + 100 دلار برای حساب قرض الحسنه (که سود پولتون توی اون حساب ریخته میشه) باید همراهتون باشه. حالا نمیدونم این قانون توی همه شعبه ها هست یا خیر؟ یعنی در مجموع باید 1100 دلار پول واریز کرد. من با شعبه مرکزی تماس گرفتم.