صفحه 40 از 69 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

من با يک نفر صحبت کردم (که کارت صادر و شارژ مي کرد) گفت اگر شماره حساب و شماره سوييفت بانک رو داشته باشيد مي تونه کارتمون رو شارژ کنه. به پارسيان زنگ زدم گفتم شماره حسابم رو بديد گفت که کارتم شماره حساب نداره بلکه همه کارتها شماره حسابشون يکيه!!!! (نمي دونم فکر هم کرد و اينو گفت يا مثل هميشه فقط زبونش رو تکون داد يه صدايي توليد بشه!)
    ویرایش توسط navid507 : June 11th, 2012 در ساعت 06:25 PM دلیل: مفهوم بهتر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    موضوع جالبي را گفتيد . وقتي ميخواستيد اطلاعات كارت را بدهيد به اون طرف كه پول بريزه فقط شماره كارت را داديد؟
    من حدودا 3 هفته پيش به بخش ساپورت بانك تاجيكستان ايميل زدم كه ما ميتونيم از طريق صرافي پول به حساب بريزيم ولي اون طرف گفت جواب داد كه نه نميشه .
    پيشنهادم اينه كه يك سري صرافي ها را بررسي كنيم ببينيم ميتونند به كارت و فقط از طريق داشتن شماره كارت واريز كنند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    من اين موضوع را امروز با يك نفر در دبي در ميون گذاشتم گفت نميشه .
    برداشت اشتباهي كه مي كنيد اين است كه فكر مي كنيد عمل انتقال كارت به كارت انجام شده، در حالي كه عمليات ريفاند انجام شده و طي اين عمليات فروشنده مي تواند به پذيرنده كارت اعتباري اعلام كند كه مبلغي كه تا سقف پول دريافت شده از مشتري مي باشد را به كارت برگشت بزند.

امكان انتقال پول از يك كارت به كارت ديگر معمولا در صورتي كه هر دو كارت متعلق به يك بانك باشند و امكان آن توسط بانك فراهم شده باشد مقدور است.

نقل قول نوشته اصلی توسط farokhf نمایش پست ها

*پیشنهاد زدن یک وبلاگ با تیتر "نوشتن شکایت از بانک پارسیان" رو دارم که نقش جمع آوری ایمیل های شاکیان و آگاهی بخشی را داشته باشه. شاید به کل شماره های مشتریان ویزا دسترسی پیدا کنیم و بخواهیم با 1 پیام همگانی در برابر این دزدی بزرگ بایستیم

در پایان هم جا داره که ابراز شادی و همدلی کنم برای تحریم های همه جانبه که باعث پیشرفت روز افزون من و شما شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid507 نمایش پست ها
    منم به شدت موافقم که بريم و شکايت کنيم و حاضرم هرکاري لازمه انجام بدم ... .

اونها با پول ما براي ما حساب باز کردن بعد نه حاضرن توش پول بريزن نه شماره حساب رو مي دن که خودمون بريزيم!!
    بهشون مي گم موقعي که قرار داد مي بستيم که شما نگفتيد بايد 50 ميليون تومن پول تو حساب بريزم! بعد مي گه رييس بزرگمون تازگي اينو گفته!! واقعا جاي تاسف داره که بانکي در سطح پارسيان به قرارداد خودش هم پايبند نيست!
    نمي دونم بعد چجور اعتباري داره اين بانکهامون!! خب از يک شرکت خصوصي گرفته بودم که خيلي بهتر بود! الان شارژ هم مي شد اينقدر هم اعصاب خوردکني تو بانک نداشتم اگرم سرم کلاه مي رفت مي گفتم يک شرکت خصوصي به خاطر سادگيم سرم رو کلاه گذاشته نه يک بانک ايراني!!!
    سلام
    اگه یکی از دوستان بتونه این موضوع رو جدی پیش ببره شاید بتونیم تا اندازه ای جواب لاقیدی این بانک به مفاد قرارادادشون رو بدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_skeletor نمایش پست ها
    .... كارمنداي بانك پارسيان حتي فرق debit و credit v رو نمی‌دونند چه برسه به كمك ....
    من از كارتم از طريق atm و POS تقريبا همه پولو خارج كردم يا خريد كردم يا اسكناس گرفتم خيالم راحت شد.
    ولي انصافا تو دوهه و اندونزي تمام atm ها و تمام POS ها كار كرد ... تو دوهه حتي موجودي رو هم از ATM مي داد. دلار و يورو هم مي داد
    ممنون از اطلاع‌رسانی
    دو تا سؤال داشتم:
    1- فرق Debit و Credit ؟ با توجه به اینکه credit یعنی بسته به اعتبارمون خرج می‌کنیم و بعدا بدهیمون رو به بانک می‌دیم (درسته؟) پس این کارت‌ها باید Debit باشه؟ یه چیزی تو مایه این کارت‌های هدیه که بانکهای داخل ایران می‌دن؟ با این تفاسیر پس شماره‌حسابی نباید پشت این کارتها باشه!
    2- تو شهر دوبی ظاهرا با هیچ ATM نمی‌شه با این کارت‌ها پول گرفت (حتی به درهم!) البته POS قبول می‌کنه این کارتها رو. فکر می‌کنید دلیلش چیه؟

Junior Member a_skeletor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiran نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع‌رسانی
    دو تا سؤال داشتم:
    1- فرق Debit و Credit ؟ با توجه به اینکه credit یعنی بسته به اعتبارمون خرج می‌کنیم و بعدا بدهیمون رو به بانک می‌دیم (درسته؟) پس این کارت‌ها باید Debit باشه؟ یه چیزی تو مایه این کارت‌های هدیه که بانکهای داخل ایران می‌دن؟ با این تفاسیر پس شماره‌حسابی نباید پشت این کارتها باشه!
    2- تو شهر دوبی ظاهرا با هیچ ATM نمی‌شه با این کارت‌ها پول گرفت (حتی به درهم!) البته POS قبول می‌کنه این کارتها رو. فکر می‌کنید دلیلش چیه؟
    تمامی کارت هایی که الان قابل دریافت است debit است.
    debit card الزاما حساب بانکی ندارد. یک حساب مرجع می تواند برای شارز چندین کارت debit استفاده شود. کلا در debit شما پولی را که دارید خرج می کنید .
    credit اعتبار است مثلا شما 20000 دلار تو یه حساب تو یک بانک دارید به عنوان saving account با chequing account روی اون یک debit دارید که عین عابر بانک خودمونه . شما به خاطر این موجودی یا مثلا شغلتون یا یک نفر که شما رو معرفی می کنه یک creditcard میگیرید مثلا با 2000 دلار اعتبار که علاوه بر 20000 دلار اول است. وقتی از اعتبار خرج می کنید باک ماهی یک بار statement بهتون میده با 20 روز فرصت پرداخت.که از حساب مرجع اعنبار خرج شده رو تامین می کنید. اگر این کار را نکنید تا 3 ماه وفت دارید پولو بدید ولی معمولا 19.9% سود پول به عنوان جریمه کسر می شود بعد از آن bad credit می شوید و تا مدتها نه visa نه master اعتباری خبری نیست

کارت بانک پارسیان debit آست ولی الزاما شماره حساب ندارد. فعلا این کارت های آذربایجان هم دیدیم که علاوه بر شماره کارت شماره حساب هم دارد که اگه ازشون سوال کنید بهتون می دن.

دوستان سوال من موند .... برای آدرس چه آدرسی رو وارد کنیم موقع خرید؟ آدرس خودمون رو یا آدرس بانک رو؟ اگه آدرس بانک میشه چه آدرسی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaalavi نمایش پست ها
    من هفته پیش از تمام ATM های استانبول و همچنین از همه مراکز خرید به راحتی تونستم از کارت استفاده کنم. قبلش خیلی نگران بودم که کار نکنه ،اما همه جا کار کرد. اولین سفری بود که اصلا هیچ جا پول نقد خرج نکردم. همش یا کارت کشیدم یا از ATM گرفتم. خیالتون راحت که این کارت به خوبی کار می کنه.
    سلام دوست عزیز. با تشکر از اطلاعاتی که دادید می خواستم سوال کنم در استانبول دستگاه atm ای رو دیدید که با این کارت بشه دلار آمریکا ازش گرفت؟ احتمالن در داخل یا حوالیه فرودگاه.
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. با تشکر از اطلاعاتی که دادید می خواستم سوال کنم در استانبول دستگاه atm ای رو دیدید که با این کارت بشه دلار آمریکا ازش گرفت؟ احتمالن در داخل یا حوالیه فرودگاه.
    با تشکر.
    داخل خود فرودگاه هر دو طبقه HSBC دارای دستگاه ATM هست. تا 580 دلار تونستم بگیرم. هم دلار میده هم یورو و هم لیر ترکیه. 1.4% هم کارمزد می گیره دقیقا همونی که پارسیان گفته. فقط یک نکته داره اونم این که من برای تست یک بار 50 دلار گرفتم که ازم 5% کارمزد گرفت. سعی کن همون 580 را اول بزنی که مثل من کارمزد زیاد ندی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_skeletor نمایش پست ها
    تمامی کارت هایی که الان قابل دریافت است debit است.
    debit card الزاما حساب بانکی ندارد. یک حساب مرجع می تواند برای شارز چندین کارت debit استفاده شود. کلا در debit شما پولی را که دارید خرج می کنید .
    credit اعتبار است مثلا شما 20000 دلار تو یه حساب تو یک بانک دارید به عنوان saving account با chequing account روی اون یک debit دارید که عین عابر بانک خودمونه . شما به خاطر این موجودی یا مثلا شغلتون یا یک نفر که شما رو معرفی می کنه یک creditcard میگیرید مثلا با 2000 دلار اعتبار که علاوه بر 20000 دلار اول است. وقتی از اعتبار خرج می کنید باک ماهی یک بار statement بهتون میده با 20 روز فرصت پرداخت.که از حساب مرجع اعنبار خرج شده رو تامین می کنید. اگر این کار را نکنید تا 3 ماه وفت دارید پولو بدید ولی معمولا 19.9% سود پول به عنوان جریمه کسر می شود بعد از آن bad credit می شوید و تا مدتها نه visa نه master اعتباری خبری نیست

کارت بانک پارسیان debit آست ولی الزاما شماره حساب ندارد. فعلا این کارت های آذربایجان هم دیدیم که علاوه بر شماره کارت شماره حساب هم دارد که اگه ازشون سوال کنید بهتون می دن.
    من سال گذشته از بانک پارسیان credit card گرفتم و طبق سایت تجارت الکترونیک همچنان برقراره (البته خیلی راحت میتونن بزنن زیرش)

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaalavi نمایش پست ها
    داخل خود فرودگاه هر دو طبقه HSBC دارای دستگاه ATM هست. تا 580 دلار تونستم بگیرم. هم دلار میده هم یورو و هم لیر ترکیه. 1.4% هم کارمزد می گیره دقیقا همونی که پارسیان گفته. فقط یک نکته داره اونم این که من برای تست یک بار 50 دلار گرفتم که ازم 5% کارمزد گرفت. سعی کن همون 580 را اول بزنی که مثل من کارمزد زیاد ندی.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما. یه سوال دیگه هم داشتم. این atm ها که گفتید option زبان انگلیسی هم دارن؟
    با تشکر.