صفحه 42 از 69 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

نقل قول نوشته اصلی توسط Salahpsycho نمایش پست ها
    درود
    یکی از بچه ها یه سوالی ازم پرسید اینجا مینویسم شاید به کار بیاد
    سوال :
    salam
    bebakhsied shoma credit ro cheghadr hazine kardid gereftied? alanam midan? man 2 mah pish raftam migoft neminevisim? bad har bar estefade she chand darsad kam mishe be onvane karmozd?
    merci
    baraye sharjesh cheghadr mikhan har bar?

جواب :
    من کارتمو 3 دی ماه سفارش دادم ((یه روز قیل از افزایش وحشتناک قیمت دلار) و دیروز(28/10/90) تحویل گرفتم.خیلی شانس آوردم. اون روز دلار برای من به قیمت صرافی بانک ، 1257 تومن حساب کردند و منم 900 تا خریدم. ایکاش بیشتر میگرفتم. من فکر میکنم شعبه گیشا خیلی خوب همکاری میکنه . اینم شماره مسئول ارزی شعبه : 88240763
    در عرض 1 ساعت در روز باز کردن حساب کار منو راه انداختند ، با این حال که من نزدیک بسته شدن بانک رفته بودم. اگه شما برای باز کردن حساب میرید حتماً بعد از ساعت 11 اونجا باشی، چون نزخ دلار را صرفی بانک پارسیان ساعت 11 اعلام میکنه. قبلش برید فرم ها را پر کنید تا 11 سریع دلار بخرید. چون همه میخرند از همه شعب امکان داره تموم شه.
    در پرداخت های اینترنتی هم کارت نقدیش (Debit) هیچ درصدی کم نمیکنه. فقط در صورت برداشت از برداشت از خودپرداز یه درصدی کم میکنه که اطلاعات کاملش در سایت بانک پارسیان هست ، من نمیدونم کجاشه.
    برای شاجش هم فکر کنم چیزی نمیگیرند فقط 10 روز کاری طول میکشه که دوباره شارج کنند.
    شما فقط باید 220 دلار هزینه اولیه باز کردن حسایو بدی . 120 دلار همیشه باید ته حسابت بمونه فکر کنم و 100 دلار هم که اگه یه روز خواستی حسابو ببندی بهت پس میدند.
    یکی از دوستای من الان UC Riverside هست و از این طریق 5000 دلار مثل آب خوردن با خودش برد اوطرف. به جای اینکه مثل بعضی از بچه ها توی سرو گردنو چمدونو ... جا ساز کنه. تازه دلارو 1150 خرید درصورتی که اون موقع دلار 1330 بود.
    خیلی به صرفه است برای اونایی که میخان برند اونور و رفتی پول هم ببرند. حتی از اینجا فامیل ها هم میتونند تا سقف 5000 تا برات بریزند با قیمت شبه دولتی.
    دوست عزیز من با همین شماره تماس گرفتم و گفتند دیگه صادر نمی کنیم از بانک پارسیان هم که پرسیدم گفتند 50 میلیون تومان سپرده باید به حساب داشته باشیم/. از دوستان اگه کسی کیدونه دیگه چطوری میشه از این کارت ها گرفت . ممنون میشم

برای آدرس چه آدرسی رو وارد کنیم موقع خرید؟ آدرس خودمون رو یا آدرس بانک رو؟ اگه آدرس بانک میشه چه آدرسی؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    دوست عزیز من با همین شماره تماس گرفتم و گفتند دیگه صادر نمی کنیم از بانک پارسیان هم که پرسیدم گفتند 50 میلیون تومان سپرده باید به حساب داشته باشیم/. از دوستان اگه کسی کیدونه دیگه چطوری میشه از این کارت ها گرفت . ممنون میشم

من از همين شركتي كه تبليغ كارت مجازيش بالاي فارومه گرفتم خوب بود كارم راه افتاد. اما خودشون بهت ميگن كه زود پول بزار و زود خرج كن. قبلا ويزا داشتم كه ديدم اينم خوبه و استرس زا نيست .البته بگم از اين شركتا زياده و تبليغ نمي كنم اما اون ويزا كارته با كلاس تره ديگه
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    من از همين شركتي كه تبليغ كارت مجازيش بالاي فارومه گرفتم خوب بود كارم راه افتاد. اما خودشون بهت ميگن كه زود پول بزار و زود خرج كن. قبلا ويزا داشتم كه ديدم اينم خوبه و استرس زا نيست .البته بگم از اين شركتا زياده و تبليغ نمي كنم اما اون ويزا كارته با كلاس تره ديگه
    سلام

من برای دانشگاه UNSW و Griffith میخوام اپلای کنم و فقط تا آخر هفته وقت دارم یعنی تا 30 june فردا مدارکم رو میدم ترجمه و احتمالا سه شنبه همه مدارکم آماده میشه. آیا شما میتونید برای پرداخت application fee به من یه سری اطلاعات بدین؟ سریعترین راه و ارزونترینش برای من که فقط چند روز وقت دارم به نظرتون چیه؟ این شرکتی که میگین کدومه؟

ممنونم

Junior Member

دوستان عزیز

با سلام،

1) در خصوص کارت های مستر کارت و ویزا و غیره .. فعلا" بدلیل تحریم ها مشکلات فراوانی وجود داره و از هر طریقی هم اقدام کنید احتمال اینکه حساب تون مسدود بشه، کارت تون بلاک بشه و غیره هست، بنظر من در این شرایط بهتره که از فکر بازکردن حساب و قرارداد با شرکت ها و موسسات مالی و صدور کارت بنام بیایید بیرون، هم پول تون و هم اعصاب تون رو بخطر نندازید، برای انجام پرداخت های ان لاین بهترین روش استفاده از VISA GIFT CARD است، به اندازه ای که می خواهید، 100 دلار، 200 دلار و ... تهیه کنید و بدون درد سر پرداخت هاتون رو انجام بدهید، نه نیاز به حساب بانکی داره، نه موقع پرداخت گیر میکنه و نه .. اگر دوستی خارج از کشور دارید می توانید از اون بخواهید برایتون کارت بگیره، ( مالزی، سنگاپور، دوبی، آذربایجان، استرالیا، آمریکا و ..) مشخصات اش رو از طریق ایمیل برایتون ارسال کنه، حتی می توانه اسکن کنه، اینطوری خیلی سریع می توانید ازش استفاده کنید. هیج مشکلی هم برایتون پیش نمیاد.

2) در خصوص ویزا کارت هایی که بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و شرکت ها صادر می کنند تقریبا" از همشون استفاده کردم و با اغلب شون آشنا هستم، اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم.

3) کسانی که از بانک پارسیان قبلا" ویزا کارت ارزی گرفتند، بانک پارسیان بدون هیچ گونه اطلاع رسانی و به بهانه های مختلف کارت ها رو غیر فعال کرده، حالا برای اینکه کم نیاره و بازهم مشتری های جدید رو هم تیغ بزنه صحبت از وثیقه های چند میلیونی و مشتریان ویژه و ... میکنه، فریب این حرف ها رو نخورید، کلا" بانک پارسیان دچار مشکل شده و دیگه نمی توانه سرویسی بده می خواهد اینطوری کلاس بگذاره، این چیزها رو بهانه می کنند، اون موقع هم میداهد، کارت هاشون توسط یک بانک داغون در تاجیکستان صادر میشد که هیچ نوع سرویس و خدماتی نداشت، حتی برای یک صورتحساب ساده برای کارت تون می بایستی دو ماه التماس می کردید و به این شماره و اون شماره زنگ بزنید، در حال حاضر هم که هزینه شارژ آبونمان کارت ها رو که برای سه سال گرفته بودند خورده اند و میگویند 50 میلیون وثیقه باید بیاری! اینترنت بانک هم نداره، امنیت سرویس و کارت هاشون هم فوق العاده پایینه، بگذریم از اینکه اگر مشکلی هم داشته باشید بانک ارجاع میده به شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان، اونها هم یا گوشی رو قطع می کنند و یا با یک لحن بسیار زشتی جواب سر بالا بهتون می دهند ... جهت اعتراض برای باز پس گیری حق و حقوق خودتون می توانید اعتراض تون رو بصورت مکتوب به همراه مشخصات به بانک مرکزی ( اداره نظارت بر بانک ها ) ارائه کنید، این هم شماره فکس شون : 66735674
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin24 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

با سلام،

1) در خصوص کارت های مستر کارت و ویزا و غیره .. فعلا" بدلیل تحریم ها مشکلات فراوانی وجود داره و از هر طریقی هم اقدام کنید احتمال اینکه حساب تون مسدود بشه، کارت تون بلاک بشه و غیره هست، بنظر من در این شرایط بهتره که از فکر بازکردن حساب و قرارداد با شرکت ها و موسسات مالی و صدور کارت بنام بیایید بیرون، هم پول تون و هم اعصاب تون رو بخطر نندازید، برای انجام پرداخت های ان لاین بهترین روش استفاده از VISA GIFT CARD است، به اندازه ای که می خواهید، 100 دلار، 200 دلار و ... تهیه کنید و بدون درد سر پرداخت هاتون رو انجام بدهید، نه نیاز به حساب بانکی داره، نه موقع پرداخت گیر میکنه و نه .. اگر دوستی خارج از کشور دارید می توانید از اون بخواهید برایتون کارت بگیره، ( مالزی، سنگاپور، دوبی، آذربایجان، استرالیا، آمریکا و ..) مشخصات اش رو از طریق ایمیل برایتون ارسال کنه، حتی می توانه اسکن کنه، اینطوری خیلی سریع می توانید ازش استفاده کنید. هیج مشکلی هم برایتون پیش نمیاد.

2) در خصوص ویزا کارت هایی که بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و شرکت ها صادر می کنند تقریبا" از همشون استفاده کردم و با اغلب شون آشنا هستم، اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم.

3) کسانی که از بانک پارسیان قبلا" ویزا کارت ارزی گرفتند، بانک پارسیان بدون هیچ گونه اطلاع رسانی و به بهانه های مختلف کارت ها رو غیر فعال کرده، حالا برای اینکه کم نیاره و بازهم مشتری های جدید رو هم تیغ بزنه صحبت از وثیقه های چند میلیونی و مشتریان ویژه و ... میکنه، فریب این حرف ها رو نخورید، کلا" بانک پارسیان دچار مشکل شده و دیگه نمی توانه سرویسی بده می خواهد اینطوری کلاس بگذاره، این چیزها رو بهانه می کنند، اون موقع هم میداهد، کارت هاشون توسط یک بانک داغون در تاجیکستان صادر میشد که هیچ نوع سرویس و خدماتی نداشت، حتی برای یک صورتحساب ساده برای کارت تون می بایستی دو ماه التماس می کردید و به این شماره و اون شماره زنگ بزنید، در حال حاضر هم که هزینه شارژ آبونمان کارت ها رو که برای سه سال گرفته بودند خورده اند و میگویند 50 میلیون وثیقه باید بیاری! اینترنت بانک هم نداره، امنیت سرویس و کارت هاشون هم فوق العاده پایینه، بگذریم از اینکه اگر مشکلی هم داشته باشید بانک ارجاع میده به شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان، اونها هم یا گوشی رو قطع می کنند و یا با یک لحن بسیار زشتی جواب سر بالا بهتون می دهند ... جهت اعتراض برای باز پس گیری حق و حقوق خودتون می توانید اعتراض تون رو بصورت مکتوب به همراه مشخصات به بانک مرکزی ( اداره نظارت بر بانک ها ) ارائه کنید، این هم شماره فکس شون : 66735674
    موفق باشید.
    ممکنه بگید از چه منبعی مطلع شدید که این کارت ها غیر فعال شده؟یعنی من که 4700 دلار در کارتمه یعنی پرید!!!دوستان زیادی که الان این کارتها را گرفتند میگند فعاله و تونستند پول بگیرند.شما چه جوری فهمیدید غیر فعال شده اند؟؟/؟؟/!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط calculator نمایش پست ها
    ممکنه بگید از چه منبعی مطلع شدید که این کارت ها غیر فعال شده؟یعنی من که 4700 دلار در کارتمه یعنی پرید!!!دوستان زیادی که الان این کارتها را گرفتند میگند فعاله و تونستند پول بگیرند.شما چه جوری فهمیدید غیر فعال شده اند؟؟/؟؟/!!!!
    دوست عزیز، کارت های ویزای بانک پارسیان در دو نوع اعتباری و نقدی ارائه می شده و هر دوی این کارت ها با وجود مشکلات تا اواخر سال گذشته هم اما کار می کرده، اما از ابتدای امسال و با تغییر شرایط، کارت های ارزی از نوع اعتباری همه مسدود شده و کارت های نقدی که موجودی نداشته اند یا وثیقه پنجاه میلیونی نگذاشته اند مسدود شده، هر چند اگر از قبل توی کارت رو شارژ کرده بودید و موجودی داره احتما داره تا زمان مصرف موجودی [ اگر تحریم ها و بانک تاجیکستان و بانک مرکزی اجازه بدهند ] کارت تون فعال و قابل استفاده است، ضمنا" دیگه هیچکدام از کارتها صادر نمیشه و کسانی که از قبل دارند هم برای شارژ بعدی باید وثیقه 50 میلیونی بگذارند، هرچند بعیده که اصولا" بانک پارسیان امکان شارژ مجدد [با نرخ دولتی] رو داشته باشه ، ضمنا" بخاطر اعتراض های شدید مردم در خصوص مسدود کردن کارت ها بانک مرکزی اعلام کرد که قراره بزودی مجوزشون رو لغو کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin24 نمایش پست ها
    دوست عزیز، کارت های ویزای بانک پارسیان در دو نوع اعتباری و نقدی ارائه می شده و هر دوی این کارت ها با وجود مشکلات تا اواخر سال گذشته هم اما کار می کرده، اما از ابتدای امسال و با تغییر شرایط، کارت های ارزی از نوع اعتباری همه مسدود شده و کارت های نقدی که موجودی نداشته اند یا وثیقه پنجاه میلیونی نگذاشته اند مسدود شده، هر چند اگر از قبل توی کارت رو شارژ کرده بودید و موجودی داره احتما داره تا زمان مصرف موجودی [ اگر تحریم ها و بانک تاجیکستان و بانک مرکزی اجازه بدهند ] کارت تون فعال و قابل استفاده است، ضمنا" دیگه هیچکدام از کارتها صادر نمیشه و کسانی که از قبل دارند هم برای شارژ بعدی باید وثیقه 50 میلیونی بگذارند، هرچند بعیده که اصولا" بانک پارسیان امکان شارژ مجدد [با نرخ دولتی] رو داشته باشه ، ضمنا" بخاطر اعتراض های شدید مردم در خصوص مسدود کردن کارت ها بانک مرکزی اعلام کرد که قراره بزودی مجوزشون رو لغو کنه.

ممکنه بگید منظورتون از" قراره بزودی مجوزشون رو لغو کنه" چیه؟یعنی دیگه کارت صادر نکندد یا...؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط calculator نمایش پست ها
    ممکنه بگید منظورتون از" قراره بزودی مجوزشون رو لغو کنه" چیه؟یعنی دیگه کارت صادر نکندد یا...؟
    عملکرد بانک پارسیان در خصوص صدور و سرویس دهی ویزا کارت ها خوب نبوده و اعتراضات زیادی از طرف مشتریان با بانک مرکزی ارائه شده، طبق تماسی که امروز با بانک مرکزی - اداره نظارت بر بانک ها داشتم گفتند با توجه به اعتراضات زیاد به نحوه عملکرد بانک پارسیان در خصوص کارت های مذکور تصمیم دارند مجوز این بانک در خصوص ارائه کارت ها رو باطل کنند، در حال حاضر که دیگه بانک کارت جدید صادر نمی کنه، احتمالا" شارژ داخل کارت های (نقدی) این دوره تموم بشه کارت ها رو باطل می کنند و دیگه شارژ یا تمدید نمیشه.

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

بچه ها این دیگه چه بازیه اینا هر روز در میارن به من گفتن به ازای شارژ مجدد کارتت باید 50 میلیون!!!! تو حسابت باشه!!! تازه تا سقف 5000 تا الان یعنی چی؟ من باید چیکار کنم؟ اصلا اینا معادل ریالیشو میدن؟!

A world of dreams is what we share
    Where honesty is in the air