صفحه 51 از 69 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

درباره ی اینکه هنوز میدند یا خیر اطلاعی ندارم اما اون سقف 5000 تا مال یک سال هست.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

آیا هنوزم از این کارت ها می دهند؟

شنیدم سقف شارژ 5000 دلار است....این 5000 دلار در ماه است یا در سال؟

ضمن این که یعنی چی که شارژ نمی کنند؟ یعنی حتی اگر 50 میلیون هم بذاریم به عنوان وثیقه و بهشون هر بار دلار هم بدیم اون دلار رو توی کارتت نمی ریزند؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    یعنی شما میخواین 50 میلیون تومان پول بلاک کنین که 5000 دلار اسکناس شما رو با کلی منت بریزن توی کارتتون و شما خرجش کنین !!!!!
    وقتی براحتی و با اندکی هزینه میشه پرداخت های آنلاین رو انجام داد منطقی نیست این کار خب.
    اما راجع به سوالاتت.
    5000 در هر ماه میلادی میشه شارژ کرد و خرج کرد و دوباره اگه خواستی میتونی این کار رو تکرار کنی.
    خوب هم کار میکنن و مشکلی براشون نیست.
    آنلاین فقط میشه موجودیت و ببینی اما چند روز طول میکشه تا تراکنش هات در اون منظور بشه.
    در روز هم میتونی تا 600 دلار برداشت کنی که این مقدار در بعضی از کشورها و در برخی بانک ها خیلی کمتر میشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naserrst نمایش پست ها
    یعنی شما میخواین 50 میلیون تومان پول بلاک کنین که 5000 دلار اسکناس شما رو با کلی منت بریزن توی کارتتون و شما خرجش کنین !!!!!
    وقتی براحتی و با اندکی هزینه میشه پرداخت های آنلاین رو انجام داد منطقی نیست این کار خب.
    اما راجع به سوالاتت.
    5000 در هر ماه میلادی میشه شارژ کرد و خرج کرد و دوباره اگه خواستی میتونی این کار رو تکرار کنی.
    خوب هم کار میکنن و مشکلی براشون نیست.
    آنلاین فقط میشه موجودیت و ببینی اما چند روز طول میکشه تا تراکنش هات در اون منظور بشه.
    در روز هم میتونی تا 600 دلار برداشت کنی که این مقدار در بعضی از کشورها و در برخی بانک ها خیلی کمتر میشه.
    بحث پرداخت آنلاین و اپلیکیشن فی و آیلتس و تافل نیست...اونا رو که با گیفت کارت و از طریق یک سری موسسه به قول شما راحت و بدون دردسر میشه داد.

اگر بخواهیم بریم اون ور و خانواده بخوان پول بریزن برامون راه حل چیست؟ شما راه بهتری سراغ دارید؟ نمیشه که کلی پول رو برداشت و به صورت اسکناس برد.

در ضمن 50 میلیون هم نمی خوام بدم. ما یک حساب 60 میلیونی سال هاست که داریم و تو همون پارسیان است. گفت همون قبوله. البته مسدود هم نمی کنند و سودش رو روز شمار می دن. یعنی از این لحاظ فرقی به حالم نداره.

شما راه حل بهتری سراغ دارید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    بحث پرداخت آنلاین و اپلیکیشن فی و آیلتس و تافل نیست...اونا رو که با گیفت کارت و از طریق یک سری موسسه به قول شما راحت و بدون دردسر میشه داد.

اگر بخواهیم بریم اون ور و خانواده بخوان پول بریزن برامون راه حل چیست؟ شما راه بهتری سراغ دارید؟ نمیشه که کلی پول رو برداشت و به صورت اسکناس برد.

در ضمن 50 میلیون هم نمی خوام بدم. ما یک حساب 60 میلیونی سال هاست که داریم و تو همون پارسیان است. گفت همون قبوله. البته مسدود هم نمی کنند و سودش رو روز شمار می دن. یعنی از این لحاظ فرقی به حالم نداره.

شما راه حل بهتری سراغ دارید؟
    نه. براي انتقال پولهاي متوالي گزينه اي ندارم مگر خريد چندين ويزا كارت فيزيكي قابل برداشت از ATM. ولي من يادمه كه اگه فيزيك كارت رو هر بار موقع شارژ به بانك پارسيان ارائه نميدادي نميتونستي شارژ كني. اين رو حتماً مطمئن شين. خب اگه شما سپرده بلند مدت دارين و همون رو قبول ميكنن، خوبه.

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

Cool پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

دوستان یه خبر جالب
    خیلی وقت بود دنبال شارژ این کارت توسط صرافی ها بودم و اونا می گفتند نمی تونند. و مسئولین بانک پارسیان هم می گفتند تنها راه شارژش از طریق ماست و برای این کار 50 میلیونو بذاری.
    خلاصه اینقدر گشتم تا اینکه یه راه حلی پیدا شد. یکی از دوستانم که در تاجیکستان بود تونست از همون جا این کارتو برام شارژ کنه و خط بطلانی بر شارژ نشدن این کارت کشید. تازه دلار هم نداده بود به بانک و پول خود تاجیکی ها را (ُSomani) داده و خود بانک به دلار چینج کردند.
    نتیجه گیری اینکه پس اگه از اونجا تونستند ؛ امکان شارژ توسط صرافی ها هم وجود داره. مهمترین نکته قابلیت شارژ توسط جایی غیر از بانک پارسیان بود که عملیلاتی شد.
    حالا اگه کسی را پیدا کرد اونجا سومانی دریافت کنه و کارت های ما را شارژ کنه عالی میشه . یعنی دیگه دلار هم ندادیم.
    ولی پیدا کردن همچین صرافی ای کار ساده ای نیست. الان من میبینم کارتم 2 سال اعتبار داره و میتونم راحت شارژش کنم و کلی کار باهاش کرد.
    فقط یه وقت با بانکی ها صحبت کردید این موضوع را مطرح نکنید که یه کاری نکنند همین امکان هم توسط بانک تاجیکی از کارتامون برداشته شه. از بانک های ایرانی هرچی بگی برمیاد

موفق باشید
    ویرایش توسط Salahpsycho : December 7th, 2012 در ساعت 12:11 PM
    نکات کلی موثر در پذیرش رشته روانشناسی. چه مواردی رو در نظر میگرفتم اگر بر میگشتم به دوران لیسانسم.http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2212943

سلام

کسی خبر جدیدی برای این کارت های پارسیان نداره تا اینجا که برای من خوب کار کرده حالا میخوام اگر بشه
    شارژش کنم دستشون درد نکنه.

Junior Member

سلام

امروز با بانک پارسیان تماس گرفتم. گفتن که یک سالی میشه که دیگه ویزا کارت نمیدن. با این حساب دو تا سوال برای من پیش اومده و اون هم اینه که اولا آیا این قضیه کاملا منتفیه ای اینکه هنوز شعب خاصی این کار رو انجام میدن؟ و دوم اینکه اگه دیگه بانک پارسیان این کارت ها رو صادر نمی کنه آیا جایگزینی واسه این کارت ها وجود داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naserrst نمایش پست ها
    ولي من يادمه كه اگه فيزيك كارت رو هر بار موقع شارژ به بانك پارسيان ارائه نميدادي نميتونستي شارژ كني. اين رو حتماً مطمئن شين. خب اگه شما سپرده بلند مدت دارين و همون رو قبول ميكنن، خوبه.
    واسه شارژ کردن کارتها فکر نمی کنم احتیاجی به خود کارت بوده!!!. منم قبلا که امکان شارژش بود چندباری شارژش کردم ولی حتی به شماره کارت هم احتیاجی نبود چه برسه به خود کارت.. و حتی دوبارش هم کارتم ایران نبود!! شارژ رو از طریق همون سپرده ایی که تو بانک باز کردید براتون انجام میدن... دیگه لزومی به همران داشتن کارت نداشت !!
    ... و چه زود دير ميشود!

كسي از دوستان اون 100 دلاري كه اول كار گرفتند را پس گرفته است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

یه سری از کارتها گویا بیشتر از سقف خود کارت، استفاده شدن. حالا بانک پارسیان به حدود 110 نفر زنگ زده که بیاین و مبالغ استفاده شده اضافی رو با نرخ مبادله ای پرداخت کنین. کسی هست که براش این اتفاق افتاده باشه؟