صفحه 55 از 69 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_7 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم.خواهشا" اگه مطمئن هستید جواب بدید.
    اگه من برای یک خرید اینترنتی آدرس بیلینگ رو ایران بزنم برای کارت مشکلی بوجود میاد؟(من از همین کارت بانک پارسیان دارم)
    به طور کلی کارت هایی از این دست که حساب بانکی پشتش وجود ندارد، به اطلاعاتی مثل آدرس یا حتی در برخی موارد اسم روی کارت حساس نیست. در برخی از پرداخت ها اگر کشور رو ایران انتخاب کنین پرداختتون انجام نمیشه و مشکلی برای کارت پیش نمیاد. پس بهتره هر آدرسی که دلتون خواست در هر کشوری رو بزنین و مطمئن باشین که پرداختتون انجام میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed57 نمایش پست ها
    امروز رفتم حسابم را شارژ کردم.
    خبر تکمیلی اینکه به ازای هر دلار که به حسابتون میریزید باید 50 ریال کارمزد بدین.
    یعنی اگر 1000دلار شارژ کنید باید 50000 تومن کارمزد بدین
    یا 50 ریال رو اشتباه نوشتی و یا 50000 تومن رو.
    اگه هر دلار 5 تومن بردارن پس در 1000 دلار میشه 5000 تومن !!!

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naserrst نمایش پست ها
    یا 50 ریال رو اشتباه نوشتی و یا 50000 تومن رو.
    اگه هر دلار 5 تومن بردارن پس در 1000 دلار میشه 5000 تومن !!!
    قدیم که دلاری ۵۰ تومن بود !
    احتمالا الان هم همون دلاری 50 تومن بوده منظور دوستمون

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

قبلا مثل این که بانک به دارندگان این کارت سالی 5000 دلار به نرخ دولتی میداد....یعنی 5000 تا با نرخ 2500 تومن

الانم اون قضیه پا برجا است؟ یا فقط برای جا به جا کردن وجه میشه از این کارت استفاده کرد؟

ممنون
    دلار دولتی دیگه در کار نیست ! دلار از صرافی میخرید میبرید بانک تحویل میدید میریزن به حسابتون
    ویرایش توسط daniyal_arj : May 24th, 2013 در ساعت 01:35 PM

Junior Member

با درود

از دوستان کسی می دونه این ارور برای چی هست و راه حلش چیه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    International Business Law at University of Helsinki

دوستان من می خوام یه ویزا کارت از بانک پارسیان بخرم، ولی جایی که دارم می رم به یورو هست، شنیدم که می گن، بخوای از خودپرداز بگیری، یا خرید اینترنتی کنی یا حالا هرچی، سیستم به طور خودکار، به یورو تبدیل می کنه به دون کارمزد! آیا صحت داره؟ آیا اگه بخوای از خودپرداز بگیری، آپشن یورو و دلار داره؟! و کارمزد تبدیل نداره؟ یا بسیار اندکه؟

ویزا کارت های بانک پارسیان فقط به دلار هستن و تبدیل به یورو کارمزد داره. وقتی شما به یورو خرید می کنید بانک تاجیکستانی از حساب کارت شما دلار برداشت می کنه و با نرخ فروش یورو خودش اون رو به یورو تبدیل می کنه که این نرخ فروشش هم مثل هر صرافی یا بانکی در دنیا با در نظر گرفتن اسپرد برای تضمین سود و جلوگیری از ضرر خودش هست. مثلا من خودم 25 پوند با این کارت اخیرا خرید اینترنتی کردم دیدم 40 دلار از موجودی کارتم کم شده که این نرخ تبدیل دلار به پوند رو میکنه 1.6 در حالیکه نرخ برابری پوند در برابر دلار در زمان انجام خرید من 1.55 بود.حالا اگه شما بخواید از atm پول بگیرید که کارمزد دریافت پول نقد هم بهش اضافه میشه. خودپرداز بعضی بانک ها مثل بانک hsbc آپشن دلار و یورو دارن ولی اگه شما دلار از atm بگیرید و کشوری که درش هستید ارزش یورو هست شما کارمزد تبدیل ارز رو اونجا نمیدید ولی اون دلار که به درد شما نمی خوره و آخرش دوباره باید برید یه صرافی یا بانک و با دادن کارمزد تبدیلش کنید به یورو
    بنابراین توصیه می کنم سعی کنید یه ویزا کارتی پیدا کنید که ارز پایه اش یورو باشه که دیگه این مشکلات و هزینه های تبدیل ارز رو نداشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    International Business Law at University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    ویزا کارت های بانک پارسیان فقط به دلار هستن و تبدیل به یورو کارمزد داره. وقتی شما به یورو خرید می کنید بانک تاجیکستانی از حساب کارت شما دلار برداشت می کنه و با نرخ فروش یورو خودش اون رو به یورو تبدیل می کنه که این نرخ فروشش هم مثل هر صرافی یا بانکی در دنیا با در نظر گرفتن اسپرد برای تضمین سود و جلوگیری از ضرر خودش هست. مثلا من خودم 25 پوند با این کارت اخیرا خرید اینترنتی کردم دیدم 40 دلار از موجودی کارتم کم شده که این نرخ تبدیل دلار به پوند رو میکنه 1.6 در حالیکه نرخ برابری پوند در برابر دلار در زمان انجام خرید من 1.55 بود.حالا اگه شما بخواید از atm پول بگیرید که کارمزد دریافت پول نقد هم بهش اضافه میشه. خودپرداز بعضی بانک ها مثل بانک hsbc آپشن دلار و یورو دارن ولی اگه شما دلار از atm بگیرید و کشوری که درش هستید ارزش یورو هست شما کارمزد تبدیل ارز رو اونجا نمیدید ولی اون دلار که به درد شما نمی خوره و آخرش دوباره باید برید یه صرافی یا بانک و با دادن کارمزد تبدیلش کنید به یورو
    بنابراین توصیه می کنم سعی کنید یه ویزا کارتی پیدا کنید که ارز پایه اش یورو باشه که دیگه این مشکلات و هزینه های تبدیل ارز رو نداشته باشید.
    ممنون از شما، شما جایی مثل بانک پارسیان و می شناسید که مستر کارت ارائه کنن؟ ولی با هزینه ای مشابه بانک پارسیان؟ چون فک کنم ویزا کلاً پایش دلار باشه، اگر اشتباه می کنم، جایی و می شناسین که همچین ویزا کارتی ارائه کنن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط havariyon نمایش پست ها
    ممنون از شما، شما جایی مثل بانک پارسیان و می شناسید که مستر کارت ارائه کنن؟ ولی با هزینه ای مشابه بانک پارسیان؟ چون فک کنم ویزا کلاً پایش دلار باشه، اگر اشتباه می کنم، جایی و می شناسین که همچین ویزا کارتی ارائه کنن؟
    ممنون
    این که در خط آخر نوشتم ویزا کارت منظورم هر کارت نقدی بین المللی هست. شرکت هایی که خدمات این کارت ها رو ارائه می کنن که ویزا و مستر کارت از جمله اونها هستن با بانک های مختلفی در سراسر جهان کار می کنن و کارت ها شون هم به ارز های مختلفی هست. برای پیدا کردن کارت نقدی با ارز یورو می تونید توی گوکل سرچ کنید یا تو همین فروم هم می تونین تبلیغاتی برای صدور این کارت ها ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط king007 نمایش پست ها
    بله میشه 50 تومان رو پس گرفت و بازم هم کارت رو شارژ کرد،

والا میگن میشه آنلاین حساب رو چک کرد ولی من که تا بحال موفق نشدم!
    همیشه درخواست صورت حساب میدم به شرکت تجارت الکترونیک انها هم برایم ایمیل می کنند
    چجوری درخواست صورت حساب میدین؟

این آدرس که یکی از دوستان گذاشته user و pass می خواد، از کجا بیاریم؟

https://login.sodirotbonk.tj/index.php