صفحه 57 از 69 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

سلام دوستان پست های این موضوع کمی قدیمی شده است در حال حاظر په کارت اعتباری از ایران می توانیم تهیه کنیم.
    هدف من از گرفتن کارت اعتباری، واریز پول از دانشگاه مورد نظر به حساب من می باشد به مبلغ 15000 دلار.
    ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان.
    برای گرفتن ویزا کارت از بانک پارسیان لازمه اول وثیقه بذاریم؟ بعد از چه مدت کارت رو تحویل میدن؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    قدیم که دلاری ۵۰ تومن بود !
    احتمالا الان هم همون دلاری 50 تومن بوده منظور دوستمون

اخیراً کارمزد شارژ دلاری شده

هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

سلام من تازه عضو سایت شدم
    امروز رفتم بانک پارسیان برای باز کردن حساب ارزی و دریافت ویزا کارت
    نرخ افتتاح حساب رو به شرح زیر گفتن
    50 دلار هزینه صدور کارت
    120 دلار کارمزد
    150دلار هزینه نقل و انتقال
    100 دلار ودیه
    100دلار قرض الحسنه
    الان برا هر با شارژ کردن باید چند دلار بهشون داد؟؟؟؟
    هزینه نقل و انتقال چیه اصلا

Junior Member

امروز صبح به بانک پارسیان مراجعه کردم و همه شرایط رو دقیق پرسیدم، فکر کنم لازمه چند تا از ابهامات رو رفع کنم:
    1- 50 میلیون وثیقه برای کارت اعتباری هست، یعنی بدون اینکه دلار توی کارت بریزید بتونید باهاش خرید کنید، خی مسلمه که بانک باید یه وثیقه ای داشته باشه که ما بیاییم و صورت حسابمون رو پرداخت کنیم.
    2- الآن سه ساله که بانک پارسیان این کار رو انجام میده و تا حالا هم هیچوقت متوقف نشده

3- کارمزد شارژ هر دلار 3 سنت هستش که دلاری هم دریافت می کنن
    4- هزینه صدور کارت کلاسیک 120 دلاره، و اون 50 دلار کارمزد و... که بچه ها نوشته بودن صحت نداره

5- بعضی از شعب (از جمله اونی که نزدیک خونه ماست
    ) میگن این کار رو فقط برای مشتری های بانک پارسیان انجام میدن، یعنی کسی که تو بانکشون حساب داره و حداقل سه ماه هم از افتتاح حسابش گذشته

همین باعث شد که من شکست خورده برگردم، چون حسابی تو بانک پارسیان نداشتم!

البته فوراً با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان تماس گرفتم و موضوع رو گفتم، بهم گفتن این قانون داخلی اون شعبه بوده و شما می تونید به شعبه های دیگه مراجعه کنید، البته به یک شعبه دیگه هم زنگ ردم که اونهم همین رو گفت. روز شنبه با شعبه های دیگه ای هم تماس خواهم گرفت و اگه نتیجه فرقی کرد اینجا می گم.
    ویرایش توسط میلاد : October 5th, 2013 در ساعت 11:59 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosebelanche نمایش پست ها
    در حال حاظر په کارت اعتباری از ایران می توانیم تهیه کنیم.
    منظورتون چیه از ایران؟ از کجای ایران؟؟؟

Junior Member

Red face پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

امروز به بانک پارسیان شعبه خیابان فرشته مراجعه کردم و خیییییلی راحت درخواست ویزا کارت رو دادم. فقط گفتن همونجا یک حساب ارزی باز کنم با کف 100$، که اونهم فقط برای گذاشتن و برداشتن خرده کارمزدهاست. بر خلاف شعبه سردار جنگل که پنجشنبه حساابی اذیت کردن، خیلی برخوردشون خوب بود. برای شارژ کارت هم گفتن لازم نیست همین الآن پولی بدی، هر وقت خواستی بیا شارژ کن.
    جمعاً این مبالغ رو دادم:
    1- 120$ کارمزد صدور کارت
    2- 100$ دپوزیت کارت
    3- 100$ حداقل موجودی حساب ارزی
    4- 6.60$ کارمزد ارسال ردیفهای 1 و 2 (هر دلار 3 سنت کارمزد داره، برای شارژهای بعدی هم همینطوره)
    فقط اگه خواستین برین حتماً اصل کارت ملی، شناسنامه و گذرنامه همراهتون باشه (من اول شناسنامه رو نبرده بودم، مجبور شدم برگردم دوباره برم)
    تحویل کارت حدود 2 هفته بعد از درخواسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط Leylii نمایش پست ها
    امروز به بانک پارسیان شعبه خیابان فرشته مراجعه کردم و خیییییلی راحت درخواست ویزا کارت رو دادم. فقط گفتن همونجا یک حساب ارزی باز کنم با کف 100$، که اونهم فقط برای گذاشتن و برداشتن خرده کارمزدهاست. بر خلاف شعبه سردار جنگل که پنجشنبه حساابی اذیت کردن، خیلی برخوردشون خوب بود. برای شارژ کارت هم گفتن لازم نیست همین الآن پولی بدی، هر وقت خواستی بیا شارژ کن.
    جمعاً این مبالغ رو دادم:
    1- 120$ کارمزد صدور کارت
    2- 100$ دپوزیت کارت
    3- 100$ حداقل موجودی حساب ارزی
    4- 6.60$ کارمزد ارسال ردیفهای 1 و 2 (هر دلار 3 سنت کارمزد داره، برای شارژهای بعدی هم همینطوره)
    فقط اگه خواستین برین حتماً اصل کارت ملی، شناسنامه و گذرنامه همراهتون باشه (من اول شناسنامه رو نبرده بودم، مجبور شدم برگردم دوباره برم)
    تحویل کارت حدود 2 هفته بعد از درخواسته.
    پس با این اوصاف بانک پارسیان در زمینه سرقت های با مهر و عاطفه هنوز هم سرآمد بانک های ایرانیست
    کدوم بانک توی کل دنیا خارج از شبکه Visa و Mastercard هزینه Exchange fee میگیره؟ (این بانک داره میگیره)
    گرونترین کارت های Prepaid دنیا هم اینقدر fee نمی گیرند !
    کجای دنیا برای کارت Debit هزینه ی به این گزافی گرفته میشه؟ تازه اونم Debit ای که حساب بانکی نداره و میشه گفت Prepaid محسوب میشه !
    این کارت ها حتی Statement هم ندارن و Verified by visa دیگه پیشکش ! این یعنی کارت شما هر لحظه میشه مورد سو استفاده قرار بگیره !

من خودم نه یکی بلکه چند تا از این کارت ها رو گرفتم و به خیال خودم کارم رو توی کارهای ارزی راحت میکنه اما دیدم این کارت ها اصلا کاری انجام نمیده و یه جور دزدی مدرن هست !
    وقتی کارت شما با ارز آمریکا باشه فقط تو خود آمریکا اگه پول از ATM بگیری هزینه Exchange نمیدی و توی پرداخت های آنلاین حداقل هیچ Merchant معتبری این کارت ها رو قبول نمی کنه.
    کسی از دوستان تا حالا کارتش رو پس داده؟ ریال پس میدن بابت ۱۰۰ دلار ودیعه کارت یا دلار؟ اون زمان که دلار ۱۲۰۰ تومن بود از من ریال گرفتن.
    گول این کارت ها رو نخورید ! به نظر من از این Gift Card ها بگیرید که به صرفه تر هست و تازه استرس شارژش رو هم ندارید !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

راستش من خودم اين ويزا كارت ور مستقيم از تاجيكستان گرفتم. جالبه كه ليست تمام بانكهايي كه با تاجيك صادرات قرارداد دارند رو ميده كه به حساب دلاري يا يورويي كارت رو ميشه شارژ كرد!! جالب تر اينكه حساب بانكي حقيقي پشت سر اين كارت ها هم هست(شايد بانك پارسيان اون حساب رو به شما نميده اما واقعا حساب بانكي پشت اين كارت ها وجود داره) و نحوه شارژ كارت رو هم در يك statement خود بانك تاجيك ارائه كرده!!
    فقط يك سوال مهم از دوستان دارم. كسي تونسته با اين كارت تو وب سايت علي اكسپرس پرداختي انجام بده؟
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    راستش من خودم اين ويزا كارت ور مستقيم از تاجيكستان گرفتم. جالبه كه ليست تمام بانكهايي كه با تاجيك صادرات قرارداد دارند رو ميده كه به حساب دلاري يا يورويي كارت رو ميشه شارژ كرد!! جالب تر اينكه حساب بانكي حقيقي پشت سر اين كارت ها هم هست(شايد بانك پارسيان اون حساب رو به شما نميده اما واقعا حساب بانكي پشت اين كارت ها وجود داره) و نحوه شارژ كارت رو هم در يك statement خود بانك تاجيك ارائه كرده!!
    فقط يك سوال مهم از دوستان دارم. كسي تونسته با اين كارت تو وب سايت علي اكسپرس پرداختي انجام بده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    متاسفانه در حال حاضر ويزا كارت هاي دبيت رو سايت علي اكسپرس گفته ديگه قبول نميكنه!!! امروز كارتت قبول ميشه و پرداخت انجام ميشه ولي فردا روز ممكنه كارت decline بشه و پرداختي باهاش انجام نشه!!!(ويزا كارت ها تاجيكستان هم دبيت كارت هستند نه كرديت كارت. چون كرديت كارت وقتي كه ميدن يعني شما بيش از ميزان موجودي ميتونيد خريد كنيد كه اين كارت ها اينجوري نيستند و بايد اول شارژ كنيد و بعد استفاده كنيد يعني ميشن دبيت كارت) البته يك سايتي هم هست كه 6 رقم اول كارتت رو اون تو وارد مي كني و نوع كارتت رو بهت ميگه. من وارد كردم زدش ويزا دبيت كارت كلاسيك از تاجيك صادرات بانك!!
    كلا خيلي از مردم دنيا با اين مساله كه علي اكسپرس ويزا كارتشون رو يك روز قبول ميكنه و بعد از 2-3 پرداخت decline ميكنه مشكل داشتند. اميدوارم مديران محترم لينك ها رو حذف نكنند!!:

http://resources.alibaba.com/topic/6...nt_Blocked.htm

http://resources.alibaba.com/topic/8...ebit_cards.htm

http://resources.alibaba.com/topic/8...tm?va=0&page=1

با توجه به اينكه الان شما بايد حدودا 520 دلار (نزديك به 2 ميليون تومان!!!) بديد تا كارت رو از بانك پارسيان بگيريد اصلا به صرفه نيست كه آدم اين همه پول رو بريزه تو حساب بانك پارسيان بعدش هم آخرش مثل پارسال يه مدت طولاني حساب ها رو شارژ نكنند!!! اين يعني توهين به شعور مشتري ها!
    تازه بدتر از اون اينه كه اگر اتفاقي بيوفته مثل موسسه اعتباري توسعه پول ها رو پس ندن!!!!!!!

درضمن اين كارت ها اينترنت بانكينگ هم ندارند و شما بايد از طريق صادر كننده اين كارت ها موجوديتون رو چك كنيد (يعني بانك پارسيان)
    خيلي ها تا الان درخواست موجودي دادن كه هنوز براشون نيامده(تو پست هاي چند صفحه قبل بچه ها از اين مساله شاكي بودند.

الان شركت هايي هستند كه با همين پول حساب بانكي در اروپا ميدن به همراه اينترنت بانكينگ و ويزا كارت كه اعتبار خيلي بيشتري از تاجيكستان دارند!!!حتي من با يك بانك مذاكره كردم تو اروپا گفتش خودت بياي اينجا برات حساب باز مي كنيم و نيازي به آدرس حقيقي هم در اين كشور نداري! هزينه سفر به يك كشور اروپايي 2 تومن بيشتر نيست عوضش اينترنت بانكينگ و واير ترانسفر داري و همچنين ويزا كارت هم بهت ميدن!!

اين خلاصه تحقيق من بود از چندين صفحه اي كه درباره اين كارت ها در اين فروم خوندم!!!

خسروان صلاح مملكت خويش دانند.
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟