صفحه 64 از 69 نخستنخست ... 1454555657585960616263646566676869 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

امکان شارژ حساب ویزا کارت در کمتر از 5 دقیقه !!!!!!!!!!!!

سلام دوستان
    این یوزر نیم و پسورد برای ورود به سایت بانک و چک کردن بیلان رو از کجا بگیریم ؟؟
    من که از طریق بانک پارسان ندادم، اما واسط بود و من فقط درخواست رو ارسال کردم و اونها هم برام فرستادند، اما یوزری ندادند

Junior Member king007 آواتار ها

نمی دونم ویزا کارت با این اوضاع جدید تمدید کنیم یا نه؟!
    تماس گرفتم پرسیدم چقدر هزینه داره گفتند حدود 175 دلار (یعنی 175 دلار سوخت میشه برای تمدید) دلارشم خودمون باید تهیه کنیم
    کارت هم هیچ تغییری نکرده و چیپ هم مثل قبل نداره!

الان من مسترکارت از انگلستان دارم، هزینه تمدیدش هم 30 دلاره یعنی سالی 10 دلار، مشکلش اینه که حتما باید با سویفت شارژ بشه که اونم فعلا از ایران بسته است!

واقعا حرص داره بخوای 175 دلار برای این تمدید پول بدی، قشنگ پول زوره...
    با این اوصاف بنظرتون تمدید کار درستیه یا اینکه صبر کنیم ببینیم تحریم های بانکی برداشته شدن از جای دیگه با هزینه کمتر کارت تهیه کنیم
    اگر در ابتدای یک سفر دراز همه مشکلات مشخص باشد، هیچوقت به آن سفر نخواهیم رفت.

خیلی سوال می کنن که با این کارت میشه پول واریز کرد یا نه
    چون این کارت شماره حساب بانکی داره ولی بانک پارسیان در اختیار شما قرار نمیده
    داخل صورت حساب بانک شماره حساب وجود داره، و نهایتا با تماس با بانک تاجیک میشه این موضوع رو جویا شد،

دوستان کسی تمدید کرده؟ فعلا دارم دست دست می کنم ببینم چی میشه یه 300 دلاری هم توش دارم
    واسه بانک پارسیان 99 دلار میگیریم واستون تمدید میکنیم
    ما همین کارت ها رو با سوئیفت بهتون میدیم اگه نیاز به تمدید داشتی پیام بده کمکت کنم
    این کارت شما با پارسیانی ها چه فرقی داره که تمدیدش برای شما 99 دلاره ولی کارت خودتون 15 دلار!!!؟

3 چهار سال بنظرم یکم بد بینانه هست، تحریم اکثر بانکها بویژه بانک مرکزی و در اولویت امکان سویفت تا چند ماه دیگه برداشته میشه!
    ویرایش توسط king007 : October 16th, 2015 در ساعت 07:02 AM

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    به نظر میاد مشکل حل قضیه بیشتر از 3-4 سال طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manofman نمایش پست ها
    تحریم ها فعلا مشخص نیست باید صبر کنی تا از ریشه پایه ریزی شه که حرف 3 4 سال دیگه میشه

175 پول زور یه چیز اون طرف تره م اهمین کارت ها رو که خودمون صادر کرده با 15 دلار 3 سالی برای تمدید میگیریم

واسه بانک پارسیان 99 دلار میگیریم واستون تمدید میکنیم
    ما همین کارت ها رو با سوئیفت بهتون میدیم اگه نیاز به تمدید داشتی پیام بده کمکت کنم
    سلام دوست عزیز.
    شما چه کارتی؟ از چه بانکی؟ با چه شرایطی می‌دین؟
    آیا آدرس، شماره تماس یا وب‌سایتی دارید بشه باهاتون تماس گرفت؟
    لطفا اطلاعات بیشتری ارائه کنید.

Junior Member

سلام دوستان متاسفانه برای من مشکلی پیش اومده و از این ویزا کارت تاجیکی من طبق ریز گردش که گرفتم چند روز پیش 4 بار برداشت شده حدودا 600 700 دلارم رفته خرید اینترنتی کردن و طبق اسم سایت هایی که توی ریز گردش بود بعنوان برداشت کننده دیدم توی لندن و حومه بیرمنگام هستن.من اصلا از این کارت جز توی سایت بوکینگ استفاده دیگری نمیکنم و هیچ کجا هم کسی اطلاعات کارت رو نداره که بخواد استفاده کنه.من فعلا رفتم بانک و فرم dispute رو پر کردم تا از بانک تاجیکی پیگیری بشه.الان موندم که چیکار کنم این آیا دزدی هستش اگر دزدی باشه حتما یکی از هتل هایی که توی بوکینگ گرفته باشم کارمندش دزد بوده و اطلاعات رزرو رو داره برمیداره و جای دیگری استفاده کرده که نمیدونم بعیده کارمند هتل بیاد این کار رو بکنه ایمیل بدم به بوکینگ و به هتل هایی که مشکوک هستم بهشون بگم بعد بوک کردن اینا این قضیه اتفاق افتاده ؟ یا اختلاف بین شبکه ویزا و بانک تاجیکی هستش که از بدشانسی من از من کسر شده و با اون فرم مغایرت که پر کردم ممکن هستش که اصلاحیه بخوره و پولم برگرده ؟ یا ایمیل بدم به اون جاهایی که ازش خرید شده و مشخصات تراکنش رو بدم بگم این تراکنش از کارت من شده از سایت شما ولی اصلا من ارتباطی خریدی از شما نداشتم و مشخصات کسی که سفارش داده کی بوده ؟ دوستان چه پیشنهادی دارید که کمک کنه به این قضیه.

یه سایت سفارش تحویل غذا گویا بوده توی لندن اونجور که من دیدم ، یه سایت فروش تخته بورد و قاب چوبی عکس و این چیزها بوده توی حومه بیرمنگام ، یه سایت هم بلیط کنسرت و مجله آهنگ ها و این چیزها توی لندن که اصلا من خبر ندارم که اینا چی بوده که از کارت من خرید شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام دوستان متاسفانه برای من مشکلی پیش اومده و از این ویزا کارت تاجیکی من طبق ریز گردش که گرفتم چند روز پیش 4 بار برداشت شده حدودا 600 700 دلارم رفته خرید اینترنتی کردن و طبق اسم سایت هایی که توی ریز گردش بود بعنوان برداشت کننده دیدم توی لندن و حومه بیرمنگام هستن.من اصلا از این کارت جز توی سایت بوکینگ استفاده دیگری نمیکنم و هیچ کجا هم کسی اطلاعات کارت رو نداره که بخواد استفاده کنه.من فعلا رفتم بانک و فرم dispute رو پر کردم تا از بانک تاجیکی پیگیری بشه.الان موندم که چیکار کنم این آیا دزدی هستش اگر دزدی باشه حتما یکی از هتل هایی که توی بوکینگ گرفته باشم کارمندش دزد بوده و اطلاعات رزرو رو داره برمیداره و جای دیگری استفاده کرده که نمیدونم بعیده کارمند هتل بیاد این کار رو بکنه ایمیل بدم به بوکینگ و به هتل هایی که مشکوک هستم بهشون بگم بعد بوک کردن اینا این قضیه اتفاق افتاده ؟ یا اختلاف بین شبکه ویزا و بانک تاجیکی هستش که از بدشانسی من از من کسر شده و با اون فرم مغایرت که پر کردم ممکن هستش که اصلاحیه بخوره و پولم برگرده ؟ یا ایمیل بدم به اون جاهایی که ازش خرید شده و مشخصات تراکنش رو بدم بگم این تراکنش از کارت من شده از سایت شما ولی اصلا من ارتباطی خریدی از شما نداشتم و مشخصات کسی که سفارش داده کی بوده ؟ دوستان چه پیشنهادی دارید که کمک کنه به این قضیه.

یه سایت سفارش تحویل غذا گویا بوده توی لندن اونجور که من دیدم ، یه سایت فروش تخته بورد و قاب چوبی عکس و این چیزها بوده توی حومه بیرمنگام ، یه سایت هم بلیط کنسرت و مجله آهنگ ها و این چیزها توی لندن که اصلا من خبر ندارم که اینا چی بوده که از کارت من خرید شده.
    سلام. برای همه سایت هایی که خرید انجام شده ایمیل بزنید و توضیح بدید. فقط کسی که ccv 3 رقمی کارت شما رو داره می تونه سو استفاده بکنه. به بانک صادر کننده هم مستقیما ایمیل بزنید. باید ببنید کجا کارت رو خرج کردید.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    سلام. برای همه سایت هایی که خرید انجام شده ایمیل بزنید و توضیح بدید. فقط کسی که ccv 3 رقمی کارت شما رو داره می تونه سو استفاده بکنه. به بانک صادر کننده هم مستقیما ایمیل بزنید. باید ببنید کجا کارت رو خرج کردید.

سلام خیلی ممنون

بله کد لازمه ولی وقتی کسی نداره و منم تا حالا اصلا خرید اینترنتی نکردم چجوری باید کسی بفهمه تازه کد رو هم با کیبورد مجازی زدم.2 تا هتل که 7 8 روز پیش از بوکینگ گرفتم و بعدش کنسل کردم دو سه روز بعدش این مسئله شده من شک کردم به دوتا هتل ولی خوب من قبلا هم چندین بار هتل گرفتم و همچین مشکلی قرار نیست پیش بیاد جز اینکه عوامل اون هتل که دسترسی دارن یعنی اطلاعات کارت کسی که هتل رزرو کرده رو دزدیده باشند ؟ اینم فقط احتمال هستش ولی خوب از 2 تا احتمال بیشتر نیست یا کار یکی از اون دوتا هتل بوده کارمندش برداشته که خوب ربط مالزی به لندن اونم سفارش غذا نمیدونم چی میتونه باشه و احتمال دوم که توی خود بانک تاجیکی شاید یه چیزهایی دستی داره پردازش میشه و اونجا یه اشتباهی پیش اومده باشه ؟ بهرحال فعلا منتظر هستم بانک تاجیکی ببینم چه جوابی میده و ایمیل هم آماده کردم برای اون 3 تا جا ولی هنوز نفرستادم منتظر جواب بانک تاجیکی هستم امیدوارم این مشکل مغایرت باشه و حل بشه وگرنه بعدش خودم ایمیل رو بفرستم برای جاهایی که ازش خرید شده.