صفحه 65 از 69 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

سلام دوستان

کسی از تاپیک نشد به من کمک کنه منم که فرم dispute پرکردم و فرستادم برای بانک تاجیکی فکر نکنم مشکل منو حل کنه چون وقتی پرداخت کامل نباشه و پندینگ بمونه برای این چیزها هستش وقتی دزد نامرد خرید موفق داره انجام داده فرم dispute چیکار میخواد بکنه برای من بخاطر همین خودم دست به کار شدم و از جاهایی که خرید اینترنتی شده بود 2 تاشون رو صحبت کردم یکیش بعد از بررسی گفت درسته و ابراز ناراحتی کردن گفتن 7 تا 10 روز پول منو پس میدن برگشت میزنن به کارت یکی دیگه هم جواب داد و برام فاکتور خریدی که شده رو فرستاد که چیا خرید شده و مشخصات خریدار.منم بهشون دیروز گفتم خوب زنگ بزنید به این خریدار ببینید اصلا وجود داره بهرحال خرید وسیله بوده و رفته به آدزس مشخص که قابل پیگیری هستش که فعلا جواب ندادن.

خواستم ببینم دوستانی که مطلب منو میی بینند و توی انگلستان هستن میتونن یه کمکی به من بکنند و من شماره خریدار که توی اون فاکتور هستش و آدرس مال اطراف لیدز هستش رو بدم بهش زنگ بزنه به اون شماره ببینه اصلا شماره واقعی هست و یه صحبتی با طرف بکنه و ببینه چیزی دستگیرش میشه از اون آدم یا نه.خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی از تاپیک نشد به من کمک کنه منم که فرم dispute پرکردم و فرستادم برای بانک تاجیکی فکر نکنم مشکل منو حل کنه چون وقتی پرداخت کامل نباشه و پندینگ بمونه برای این چیزها هستش وقتی دزد نامرد خرید موفق داره انجام داده فرم dispute چیکار میخواد بکنه برای من بخاطر همین خودم دست به کار شدم و از جاهایی که خرید اینترنتی شده بود 2 تاشون رو صحبت کردم یکیش بعد از بررسی گفت درسته و ابراز ناراحتی کردن گفتن 7 تا 10 روز پول منو پس میدن برگشت میزنن به کارت یکی دیگه هم جواب داد و برام فاکتور خریدی که شده رو فرستاد که چیا خرید شده و مشخصات خریدار.منم بهشون دیروز گفتم خوب زنگ بزنید به این خریدار ببینید اصلا وجود داره بهرحال خرید وسیله بوده و رفته به آدزس مشخص که قابل پیگیری هستش که فعلا جواب ندادن.

خواستم ببینم دوستانی که مطلب منو میی بینند و توی انگلستان هستن میتونن یه کمکی به من بکنند و من شماره خریدار که توی اون فاکتور هستش و آدرس مال اطراف لیدز هستش رو بدم بهش زنگ بزنه به اون شماره ببینه اصلا شماره واقعی هست و یه صحبتی با طرف بکنه و ببینه چیزی دستگیرش میشه از اون آدم یا نه.خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز معمولا این اتفاق زیاد پیش میاد و یه جورای باید بیخیال پولت بشی چون دستت جای بند نیس
    چون رمز دومی در کار نیست کلابرداری از این کارت های خیلی راحت و بی دردسر هست تنها راه جلو گیری خرید نکردن از هر سایتی هست و اینکه تو حسابتون پول نزارید اگر خرید دارید شارژ کنید و تا حد 0 شدن بزارید کارت باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manofman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز معمولا این اتفاق زیاد پیش میاد و یه جورای باید بیخیال پولت بشی چون دستت جای بند نیس
    چون رمز دومی در کار نیست کلابرداری از این کارت های خیلی راحت و بی دردسر هست تنها راه جلو گیری خرید نکردن از هر سایتی هست و اینکه تو حسابتون پول نزارید اگر خرید دارید شارژ کنید و تا حد 0 شدن بزارید کارت باشه

سلام دوست من

خوب من چند ساله همچین مشکلی برای ما پیش نیومده بود و من اصلا خرید با این کارت نداشتم و فقط برای گارانتی هتل توی سایت بوکینگ ازش استفاده میکنم و همیشه 600 700 تا 1000 دلار توش گردش داشتم.هرچی هست بعد از رزرو و کنسل دوتا هتل توی مالزی این قضیه شد درست 3 4 روز بعد کنسل این برداشت ها شده.متاسفانه روی سایت بوکینگ هنوز همه هتل ها کد سی وی وی رو برنداشتن و بعضی از هتل ها کد سی وی وی رو میخواد که خوب راحت خود هتل یا کارمندش میتونه بره باهاش خرید کنه یا بده دوستش توی یه کشور دیگه کارت رو استفاده کنه.الان دیگه برای مدعی نشدن مسافر اکثر هتل ها توی بوکینگ درخواست کد سی وی وی رو برداشتن که کارمند هم نتونه با کارت خرید کنه ولی باز بعضی ها میخوان.

در مورد ریفاند شدن پول هم خوشبختانه حالا من نمیدونم بانک تاجیکی روال کارش چجوریه برای dispute ولی دل بهش نبستم و خودم از فردای روزی که متوجه شدم 3 4 روز قبل تراکنش شده ریز گردش رو گرفتم و شروع کردم با همه جاهایی که توی انگلیس ازش خرید شده بود صحبت کردم و توضیح دادم و قبول کردن که تراکنش تقلب صورت گرفته و فعلا طبق تراکنش هایی که داره یکی یکی برگشت میخوره به کارت 50% برمیگرده یکی هم گفته فعلا پیگیر هستش که بانک درخواست تقلب رو بهشون بده و پول رو پس بدن وتقریبا 90% پولم با اینا برمیگرده 50 60 دلار خرید آهنگ یا بلیط کنسرت شده که اون به من جواب نداد و بعد از اینکه اینا ریفاند شدن دوباره میرم سراغ اونجا که اگر ایمیل رو جواب نداد زنگ میزنم بهشون 50 60 دلارهم باقی مانده هم سعی میکنم پس بگیرم.

اتفاقا بی خیال کدومه من تا آخرش میرم جلو و خداروشکر تا الان هم موفق بوده پیگیری خودم و فعلا هم کارت مسدود هستش و برداشت نمیشه ازش کرد تا وقتی که همه اینا پول منو پس دادن بعد درخواست تعویض کارت میدم و پول ها رو منتقل میکنن به کارت جدید و این قضیه تموم میشه انشالله.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام دوست من

خوب من چند ساله همچین مشکلی برای ما پیش نیومده بود و من اصلا خرید با این کارت نداشتم و فقط برای گارانتی هتل توی سایت بوکینگ ازش استفاده میکنم و همیشه 600 700 تا 1000 دلار توش گردش داشتم.هرچی هست بعد از رزرو و کنسل دوتا هتل توی مالزی این قضیه شد درست 3 4 روز بعد کنسل این برداشت ها شده.متاسفانه روی سایت بوکینگ هنوز همه هتل ها کد سی وی وی رو برنداشتن و بعضی از هتل ها کد سی وی وی رو میخواد که خوب راحت خود هتل یا کارمندش میتونه بره باهاش خرید کنه یا بده دوستش توی یه کشور دیگه کارت رو استفاده کنه.الان دیگه برای مدعی نشدن مسافر اکثر هتل ها توی بوکینگ درخواست کد سی وی وی رو برداشتن که کارمند هم نتونه با کارت خرید کنه ولی باز بعضی ها میخوان.

در مورد ریفاند شدن پول هم خوشبختانه حالا من نمیدونم بانک تاجیکی روال کارش چجوریه برای dispute ولی دل بهش نبستم و خودم از فردای روزی که متوجه شدم 3 4 روز قبل تراکنش شده ریز گردش رو گرفتم و شروع کردم با همه جاهایی که توی انگلیس ازش خرید شده بود صحبت کردم و توضیح دادم و قبول کردن که تراکنش تقلب صورت گرفته و فعلا طبق تراکنش هایی که داره یکی یکی برگشت میخوره به کارت 50% برمیگرده یکی هم گفته فعلا پیگیر هستش که بانک درخواست تقلب رو بهشون بده و پول رو پس بدن وتقریبا 90% پولم با اینا برمیگرده 50 60 دلار خرید آهنگ یا بلیط کنسرت شده که اون به من جواب نداد و بعد از اینکه اینا ریفاند شدن دوباره میرم سراغ اونجا که اگر ایمیل رو جواب نداد زنگ میزنم بهشون 50 60 دلارهم باقی مانده هم سعی میکنم پس بگیرم.

اتفاقا بی خیال کدومه من تا آخرش میرم جلو و خداروشکر تا الان هم موفق بوده پیگیری خودم و فعلا هم کارت مسدود هستش و برداشت نمیشه ازش کرد تا وقتی که همه اینا پول منو پس دادن بعد درخواست تعویض کارت میدم و پول ها رو منتقل میکنن به کارت جدید و این قضیه تموم میشه انشالله.
    دوست عزیز. امیدوارم مشکلتون حل بشه و پولتون برگرده.
    لطفا نتیجه رو اینجا اعلام کنید تا بچه ها بدونن در صورت ایجاد چنین مشکلی براشون چکار باید انجام بدن و چطور پیگیری کنن.

Junior Member

سلام دوستان

چخ جوری میشه از طریق اینترنت گردش حساب رو چک کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

من جدیدا از بانک پارسیان پرسیدم گفت که دیگه اون بانک تاجیکی همکاری نمی کنه و دیگه کارتش صادر نمیشه....کسی هست که جدیدا (از تابستون اخیر به این ور) این کارت رو تازه گرفته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط etien نمایش پست ها
    من جدیدا از بانک پارسیان پرسیدم گفت که دیگه اون بانک تاجیکی همکاری نمی کنه و دیگه کارتش صادر نمیشه....کسی هست که جدیدا (از تابستون اخیر به این ور) این کارت رو تازه گرفته باشه؟
    سلام. من حدود ۱هفته پیش سفارش ویزا کارت دادم. بین فرمها هم فرم بانک تجارت تاجیکستان رو پر کردم. در نتیجه فکر کنم از همونجا صادر می کنن کارت رو.

بعد دوستان یه سوالی داشتم. من شرکت دیگه ای رو می شناسم که از طریق همین بانک تو تاجیکستان برای ویزا کارت اقدام می کنه و روی ویزا کارت شماره حساب هم میده. ولی هزینه صدور رو خیلی بالاتر از بانک پارسیان می گیره. بانک پارسیان هم چند وقت پیش تماس گرفتم و از یکی از کارشناساشون سوال کردم، بهم گفتن که شماره حساب هم می تونیم بهتون بدیم روی کارت. ولی بعد از اون با هرکسی توی پارسیان صحبت کردم می گه که اشتباه گفتن بهتون و روی ویزا کارت شماره حسابی بهتون نمی دیم!

خواستم ببینم دوستانی که الان این کارت رو دارن اطلاعاتی در این مورد دارن؟ آ‌یا با پیگیری می شه ازشون اطلاعات حساب رو گرفت؟ یا بهتره بعد از صدور کارت خودم با بانک تجارت تاجیکستان تماس برقرار کنم؟

چون شخصا خیلی به حساب بانکیش نیاز دارم و فکر کنم طبیعتا به هر حساب ویزایی یه حساب بانکی هم متصل هستش.

ممنون

Junior Member

من نیاز به پرداخت application fee دارم . اگر کسی در شیراز هست که کردیت کارت داشته باشه لطفا پیام خصوصی بده.
    مرسی

Junior Member

با درود ، دوستان منم یک کارت از پارسیان دارم که چند صد دلارهم توش مونده و زمانش تموم شد و باید تمدید کنم
    خدایی 170 دلار زوره !! بعد هم 3 درصد !

کسی راه بهتری برای تمدید داره ؟ شماها چیکار کردید تمدید کردید؟

Junior Member

سلام دوستان

بالاخره حکایت 600 700 دلار برداشت غیرمجاز منم تموم شد و شارژبک شد با 72 دلار ضرر توی برنگشتن یه تراکنش و مقداری هم نرخ برابری پوند به دلار.از مسئول ویزا کارت شعبه بانک پارسیان هم تشکر میکنم که در کوتاهترین زمان که میشد مسدودی کارت و فرم اختلاف حساب و صدور مجدد کارت رو برام پیگیری کردن و دوباره کارت جدید رو گرفتم.

من شرایط یکی دوتا شرکت که کارت صادر میکنن رو با ویزا کارت تاجیکی پارسیان که مقایسه میکنم محدودیت هایی که این ویزا کارت تاجیکی داره باز این رو بهتر میدونم با توجه به اینکه اینترنت بانک نداره و شماره حساب سوئیفت رو نمیدن.

من بخاطر مشکلی که برام پیش اومد و توی بد موقعی درست زمانی که نیاز داشتم کارت رو مسدود کردم رفتم بررسی کردم که از یه جای دیگه هم ویزا یا مستر بگیرم که اینجور مواقع گیر نکنم و چندتا بانک خوب پیدا کردم باهاشونم صحبت کردم و اوکی گرفتم که کارت بگیرم.متصل به حساب هست کد سوئیفت داره اینترنت بانک داره و 3D secure هم داره هزینه صدورش هم نسبت به یکی دوتا شرکت داخلی که این کار رو انجام میدن تقریبا مفت هستش.
    ویرایش توسط amirali176 : February 5th, 2016 در ساعت 12:17 PM