صفحه 7 از 69 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 683

موضوع: ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik Sodirot Bank)

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه سوال دارم، آیا از کشورهای اطراف جایی رو سراغ دارید که به عنوان یه ایرانی بریم توش حساب باز کنیم و بتونیم ویزا کارت بگیریم؟ ضمن اینکه بانکهای بین المللی هم داشته باشه؟ ممنون
    من استابول که رفته بودم سراغ یه بانک رفتم که کارت اینترنشنال میداد و ازشون سوال کردم که میخوام حساب بین الملل ویزا باز کنم و بهم گفتند چون توریستی اومدی نمیشه و باید آدرس ثابت داشته باشی تا برات حساب باز کنیم. ولی خوب من تو هتل بودم و این نشدنی بود.
    ترکیه اینجوریه سایر کشور ها را نمیدونم. به نظرم چون کلاً ترکیه ویزا نمیخاد و سه ماه میتونی توش باشی برای همین قانون صدور حساب برای توریست ندارند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا کارت بانک پارسیان (توسط Tojik S

نقل قول نوشته اصلی توسط Salahpsycho نمایش پست ها
    با سلام
    من به نظرم رسید که چون ویزا کارتی که بانک پارسیان توسط بانک تاجیک- صادرات صادر می کنه این روزا خیلی به صرفه تره یه تاپیک براش بسازم که مشکلات بچه ها را رفع کنیم.
    من خودم یک ماه پیش که دلار هنوز گرون نشده بود (دلاری 1250 تومن از خود بانک پارسیان خریدم) سفارش دادم و بعد از 25 روز تحویل گرفتم. مسئول بانک شعبه گیشای پارسیان گفت از سایت خود بانک Tojik Sodirot میشه موجودی چک کرد. ولی امروز زیرو رو کردم این سایت را و نصفش روسی بود و نصفش انگلیسی. خلاصه اون قسمت را پیدا نکردم که اطلاعات حساب و موجودی را بتونم بگیرم.
    میخواستم بدونم از بچه ها کسی این کارت را داره و اگه داره موجودی چه طور میگیره ؟ کجای سایتش میشه پیدا کرد؟
    سلام.
    من از این کارت ها داشتم ولی به درد نمی خورد. درخواست بستن حساب و پس گرفتن پولم را دادم که بعد از 45 روز پول باید به حساب برگردد. کلاً کارت های معتبری نیستند. توصیه نمی کنم. اون سایت هم قلابی است.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

سلام.
    من از این کارت ها داشتم ولی به درد نمی خورد. درخواست بستن حساب و پس گرفتن پولم را دادم که بعد از 45 روز پول باید به حساب برگردد. کلاً کارت های معتبری نیستند. توصیه نمی کنم. اون سایت هم قلابی است.
    وبسایت قلابیه؟ شما چرا درباره ی چیزی که اطلاع نداری میای اظهار نظر میکنی و کلی کاربر رو گمراه میکنی؟
    من نمی دونم شما رو چه حسابی داری حرف میزنی! من چندین ماهه دارم استفاده میکنم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم. با دلاری 1250 هم شارژ کردم.

با سلام
    من به نظرم رسید که چون ویزا کارتی که بانک پارسیان توسط بانک تاجیک- صادرات صادر می کنه این روزا خیلی به صرفه تره یه تاپیک براش بسازم که مشکلات بچه ها را رفع کنیم.
    من خودم یک ماه پیش که دلار هنوز گرون نشده بود (دلاری 1250 تومن از خود بانک پارسیان خریدم) سفارش دادم و بعد از 25 روز تحویل گرفتم. مسئول بانک شعبه گیشای پارسیان گفت از سایت خود بانک Tojik Sodirot میشه موجودی چک کرد. ولی امروز زیرو رو کردم این سایت را و نصفش روسی بود و نصفش انگلیسی. خلاصه اون قسمت را پیدا نکردم که اطلاعات حساب و موجودی را بتونم بگیرم.
    میخواستم بدونم از بچه ها کسی این کارت را داره و اگه داره موجودی چه طور میگیره ؟ کجای سایتش میشه پیدا کرد؟
    برای بررسی موجودی، به سایت TSB.TJ برید.
    بالا ی صفحه سمت راست balance review رو بزنین و یوزر و پسورد رو وارد کنین و موجودی رو ببینین

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

من حدود 10 ماهه پيش اين كارت را گرفته بودم و براي كارهاي اپلاي استفاده كرده بودم و هيچ مشكلي هم نداشت. سايتشون هم 2 تا ايراد داره: يكي اينكه فقط موجودي را نشان ميده و جزئيات خريدها را نشان نميده و ايراد ديگر هم اينكه خيلي به روز نيست. مثلا اگر امروز خريد كنيد شايد توي سايت چند روزه ديگر از حسابتون كم كنه. آخرين باري ( اواخر آذر) هم كارت را با دلار 1200 توماني تا سقفش( 5000 دلار ) شار‍ژ كردم و الان هم كه آمريكا هستم به راحتي ازش استفاده مي كنم ( هم براي خريد آنلاين و هم براي خريد حضوري از فروشگاها).

Junior Member alisam44 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام خدمت دوستان

كسي با كارت بانك پارسيان از ايران پرداخت اينترنتي انجام داده؟حتماً بايد از V--- .P -N استفاده كرد وگرنه كارت مسدود مي گردد؟من به اين V--- .P -N ها اعتمادي ندارم!چيكار كنم؟
    درصورت مانده حساب پشتيباني مشتريش اعلام كرد كه سايت خود بانك آپديت نيست اگر خواستين به اين شماره زنگ بزنيد 2318 و درخواست صورتحساب كنيد.ريز صورتحساب را به ايميلي كه داديد مي فرستند و هزينه اي هم ندارد!
    ویرایش توسط میلاد : February 22nd, 2012 در ساعت 07:29 PM دلیل: جایگزینی V--- .P -N

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نه من تا حالا از V--- * .(P) * -N ! استفاده نکردم . مشکلی نیست .
    فقط دقت کنین IP static هی عوض نشه!
    ویرایش توسط میلاد : February 22nd, 2012 در ساعت 07:30 PM دلیل: جایگزینی V--*)(- .P -N

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member

اگه اين كارتهاي پارسيان رو بخريم ميشه باهاش به يك كارت ويزاي ديگه پول انتقال داد؟
    براي چنج واحد پول چقدر كم ميكنه؟(چند درصد كارمزد ميگيره براي چنج و انتقال؟)

اگه اين كارتهاي پارسيان رو بخريم ميشه باهاش به يك كارت ويزاي ديگه پول انتقال داد؟
    براي چنج واحد پول چقدر كم ميكنه؟(چند درصد كارمزد ميگيره براي چنج و انتقال؟)
    اصولا قوانین بین اللملی به خاطر پدیده پولشویی اجازه انتقال کارت به کارت بین کارتهای بین المللی رو نمیدن مگر شاید در حوزه همون کشور
    کارمزد اگر از همون ارز باشه موقع پرداخت ها چیزی کم نمیشه
    موقع چنج به ارزهای دیگه هر بانکی قوانین خودشو داره
    من از 3 بانک توی 3 تا کشور دنیا کارت بین المللی دارن هیچ کدوم اجازه انتقال نمیده
    تخلیه باقی مانده کارت ها رو به روشهای دیگری مثل پی پال و مانی بوکر میشه انجام داد که کارمزدش کم نیست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_atn نمایش پست ها
    اصولا قوانین بین اللملی به خاطر پدیده پولشویی اجازه انتقال کارت به کارت بین کارتهای بین المللی رو نمیدن مگر شاید در حوزه همون کشور
    کارمزد اگر از همون ارز باشه موقع پرداخت ها چیزی کم نمیشه
    موقع چنج به ارزهای دیگه هر بانکی قوانین خودشو داره
    من از 3 بانک توی 3 تا کشور دنیا کارت بین المللی دارن هیچ کدوم اجازه انتقال نمیده
    تخلیه باقی مانده کارت ها رو به روشهای دیگری مثل پی پال و مانی بوکر میشه انجام داد که کارمزدش کم نیست
    به اين علت پرسيدم كه اين كارتها كه از طريق بانك واسطه صادر ميشه بهش اطميناني نيست و ممكنه به خاطر تحريمها بسته بشه پس بهتره از اينجا بهش پول واريز شد از طرف ديگه ازش برداريم
    آيا براي شار‍ژ كارت وجود فيزيكي خود كارت اينجا لازمه؟مثلا ميشه من اگه خواستم برم كارت رو با خودم ببرم كه اونجا ازش پول بردارم و اينجا برام شارژش كنند؟

به اين علت پرسيدم كه اين كارتها كه از طريق بانك واسطه صادر ميشه بهش اطميناني نيست و ممكنه به خاطر تحريمها بسته بشه پس بهتره از اينجا بهش پول واريز شد از طرف ديگه ازش برداريم
    آيا براي شار‍ژ كارت وجود فيزيكي خود كارت اينجا لازمه؟مثلا ميشه من اگه خواستم برم كارت رو با خودم ببرم كه اونجا ازش پول بردارم و اينجا برام شارژش كنند؟
    اسمی از بانک واسط این وسط برده نمیشه
    بسته هم نمیشه
    امکان داره شما بعضی جاها نتونی با آی پی ایران خرید کنی
    بسته شدن برای حسابهای مجازی مثل پی پال تعریف میشه
    شما از اینجا پول بریز از جای دیگه خرج کنید
    برای شارژ هم حضور فیزیکی نیاز نیست
    این کارتها یه شماره حساب داره که به اون حساب پول میریزن
    البته بهتره از خودشون سوال کنید
    اینقدر ماشالله اطلاعات این بانکی ها ناقصه که راحت می تونن بهانه های الکی بیارن
    آره شما می تونید این کار رو بکنید